Авторські шпалери – фентезі BARCLAY BUTERA.

Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.Топовий американський дизайнер Барклай Бутера доброзичливий і демократичний: вишукана розкіш класичних інтер’єрів створюється їм не тільки для величезних респектабельних житлових просторів, але і для смарт студіо, «кавалєрки» (так називали раніше невелику квартирку для холостяків), – одним словом, першого власного житла, з якого починається наша любов до комфортної і елегантній обстановці. Дати своє ім’я шпалерного колекції – BARCLAY BUTERA – значить підкреслити її органіку в мейнстрімі знаменитого бренду: квінтесенція традиційного англійського стилю і американської класики, французького ар-деко і скандинавського модернізму.
Палітра і принти шпалер натхненні, за визнанням самого дизайнера, романтикою моря і гір, гармонійним життям на узбережжі і сільськими краєвидами. Основа шпалер BOHEMIAN RAPSODY – це високоякісний папір з трьома видами фактур: гладеньке поле, по ньому – геометричним суцвіття з шести подовжених пелюсток, шорстких на дотик; краї пелюсток підкреслені об’ємної зигзагоподібної синьою ниткою, наче на полотно нашиті квіткові аплікації. Світлі і темні відтінки бежевого служать фоном для матових молочно-білих пелюсток з темно-бежевим контуром і блідо-блакитних пелюсток з контурами синьою ниткою. Принти і тону Богемської Рапсодії Барклая Бутеры так само гармонійні, як і складні мелодії знаменитої Богемської рапсодії Фреді Меркюрі. Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.
Дизайни FLORA витримані в дусі вишуканої англійської класики: по гладкому світло-бежевому обойному полотну багато листя темної блакитний та синій, серед листя – грона квітів, тонованих темних беж на синіх стеблах. Другий ефектний колорит – з палевими квітами. Темне шоколадне полотно шпалер з листям і квітами в сіро-бежевих тонах нагадує нічний сад. Англійська смужка TICKING STRIPE в якості компаньйона в трьох видах – широкі і вузькі вертикальні смужки кольору пломбір гладкі, «у ялинку» трохи об’ємніше на тон темніше і, як машинна строчка, рельєфні на дотик, кольору аквамарин, що одразу нагадує фарби піщаного морського узбережжя.
Принти HABERDASHY (Галантерея) завдяки дрібній діагональної геометрії можуть бути і основними в інтер’єрі, і компаньйонами. Сині і жовті прямокутники з об’ємними пунктирними краями з’єднуються як замок «блискавка». Шорсткі контури прямокутників схожі на об’ємні шнури і галантерейну тасьму, що робить стіни по-домашньому затишними. Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA.Авторские обои - фэнтези BARCLAY BUTERA. Шпалери з смужками RIBBON теж можна назвати нудним класикою», адже суворо правильна геометрія вікон, стін і дверних прорізів в апартаментах буде пом’якшується необов’язковістю тих же законів у вільному малюнку смужок на шпалерних полотен. По гладкому полю місячного світла через рівні проміжки плавно піднімаються зверху вниз смуги кольору морської хвилі і світло-сірі, по гладкому сріблястому – сизі лінії кольору голубиного крила, а по полю кольору пломбір – гладкі золотисті. Завдяки продуманій практиці співпраці фірми Барклая Бутера з відомими виробниками меблів і декору його шпалерні колекції супроводжуються гармонійними тканинами для штор, драпіровок і оббивки меблів, що допомагає створити стильний інтер’єр.