DAY DREAMERS – розвиваючі шпалери.

DAY DREAMERS - развивающие обои.Шпалери для юних мрійників від KT Exclusive Day Dreamers розширюють кругозір дитини, розвивають пам’ять завдяки асоціативному мисленню і забезпечують позитивні емоції і дітям, і люблячим дорослим. Створена в гармонійних тонах, дизайнерська шпалерна колекція Day Dreamers ідеальна для зонування дитячої кімнати, допомагаючи органічно поєднувати в інтер’єрі зону відпочинку і релаксу з ігрової та навчальної. Принти з планетами і зірками на темно-синьому і фіолетовому полотнах і до них в якості компаньйона широка тонована вертикальна смужка створять затишний спокій спального куточка. Фіолетовий колір, також як і синій, допоможе дитині заспокоїтися, приведе його думки в порядок і навіє солодкий сон. Шпалери відтінків блакитного смугасті, з маленькими китами, пускали фонтани морської води, або морськими хвилями, як малюють їх діти теж виділяють дитячу зону для міцного сну в обнімку з улюбленою іграшкою. Пустотливі тигренята ледь видно або визирають з пальмових джунглів, ніби хочуть грати в хованки з маленькими господарями кімнат. Помаранчеві тигренята в екзотичних сіро-блакитних і салатових листі пальм ніби ілюструють вірші улюблених дитячих поетів про далекій Африці чи незвичайною Індії, хвилюють уяву маленького мандрівника. Танцюючі в трикутниках води рожеві і бузкові фламінго з царськими чубчиками створюють атмосферу свята. Обидва ефектних дизайну з тваринами і птахами супроводжуються шпалерами-компаньйонами з подібною фонової графікою, але вже без фауни, яка втекла або полетіла.
DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.
Рожеві ранкові шпалери з хмарами і веселою веселкою, горошинами, тонованою полоскою, краплями дощу, польовими жовтцям і левкоем створюють відчуття літнього щастя для наших дітей. DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.
Розвиваючі шпалери DAY DREAMERS для освітньої зони – це різнобарвний алфавіт, інженерні креслення космічних ракет, намальовані фарбами ще нетвердою дитячою рукою лінії – перші схеми і проекти маленького архітектора. DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.DAY DREAMERS - развивающие обои.
Надруковані на папері високої якості, шпалери Day Dreamers відповідають найсуворішим вимогам за складом матеріалу і барвників. Покриті захисним шаром від вигорання, механічного пошкодження і несподіваного потрапляння вологи. Все передбачено!