Декоративна шторна тасьма: Істина – в деталях, Правда – в дрібницях!

Декоративная шторная тесьма: Истина - в деталях, Правда - в мелочах!Елегантна тасьма здатна перетворити штори і зробити інтер’єр більш виразним. Горизонтальні смужки тасьми по низу шторних полотен розправляють нижній край штор, а в поєднанні з такою ж вертикальною смугою надають вікна закінчений вигляд. Декоративна тасьма при бажанні може бути функціональною, якщо прямі задергивающиеся штори на петлях. Петлі-зав’язки з декоративними вузлами або бантами можуть тривати по полотну штор на бажану довжину. Важлива тасьма і для підйомних римських штор як декоративно підтримуюча пара центральній частині полотна на зав’язках. Рулонні штори для захисту від яскравого сонця, згорнуті до потрібної висоти, також зміняться завдяки фіксуючим шторным стрічок. Підхоплення для штор з декоративної тасьми підкреслюють якість шторної тканини в пишних фестонных складках і надають закінчений вид обстановці вітальні або спальні в класичному стилі.

Ламбрекени по верху шторної композиції у всю ширину карниза в поєднанні з бічними підхватами або тільки ламбрекен з прямими запахивающимися шторами може бути оброблений тасьмою, щоб підкреслити цю горизонтальну декоративну драпіровку. Якщо в спальні ліжко з балдахіном, його теж обробляють подібної шторної тасьмою. Декоративна шторна тасьма від КТ Eхсlusive в поєднанні з великою пропозицією тканин для штор і завіс дозволяє обробити будинку, кафе або офіси власникам самого вимогливого смаку! Стрічки для декору ANDROS-1-8 шириною від 9см до 11,5 см,- це плавно переплетені лінії з оксамиту двох квітів, вишиті на тканинній основі в коричневих, пісочних, гірчичних і зелено-сірих тонах. Тасьма CHIOS-1-16 – це вертикальний дамасковый візерунок з об’ємного оксамиту, приємний на дотик, різноманітний за колоритом: від теплого рожевого до холодного синього.

Декоративная шторная тесьма: Истина - в деталях, Правда - в мелочах!Декоративная шторная тесьма: Истина - в деталях, Правда - в мелочах!Декоративная шторная тесьма: Истина - в деталях, Правда - в мелочах!Декоративная шторная тесьма: Истина - в деталях, Правда - в мелочах!

Шторний декор CORFU-1-8 з жовтими, бежевими і червоними горизонтальними плюшевими смужками суворо елегантний. Стрічка CRETE-1-8 розшита оксамитовими ромбами вишуканих поєднань світлого і темного беж, охри і сірого, винних відтінків і темної зелені, як і TIRA-1-9, м’яка і пластична, кремова, кольору теракоти і світло-сірого. Оздоблювальна стрічка IOS-1-8 – це рослинні візерунки, що нагадують гілочки квітучої мімози, жовті, блакитні, кольору м’яти і граната на нейтральному сірому тлі. Декор KARPATOS-1-8, як і KOS-1-8 або САМОС-1-8 відсилає до кельтської орнаментики, – трендам сучасних інтер’єрних рішень. Орнаментальний візерунок MILOS-1-8 – стилізований грецький меандр – елегантна класика обробки, завжди в моді. Його геометрія вишукана й проста. Анималистичный RHODOS-1-16 химерними смужками нагадує розпис екзотичних тварин – зебр, тигровий, але, на відміну від них, не приховує єство, а живий і образний, в гармонії з тоном штор: винний, лазурний, лавандовий!

Декоративная шторная тесьма: Истина - в деталях, Правда - в мелочах!