Дизайнерські шпалери Modern Foundation – Пасьянс фактур

Дизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурЗ таким набором виграшних карт інтер’єрний дизайнер зможе відразу потрапити в десятку! Сучасне будівництво дає великі можливості для апартаментів “з розмахом”: високі стелі (особливо на верхніх поверхах), об’єднані простору практично без кордонів, скляні стіни,- такі, що дух захоплює! Традиційними шпалерами тут дизайнерам не обійтися…Шпалери MODERN FOUNDATION імітують фактури химерно постарених часом порід дерева. Стіни будиночка десь на Алясці або в Техасі з соснових дощок. Побілілі від часу, вони все одно ошатні. Подекуди на них навіть острівцями збереглася фарба. Міцний паркетна підлога або панель на стіну в класичну “ялинку” дають відчуття тепла і затишку.

Темний морений дуб солідний не дивлячись на поважний вік; світлі відтінки паркету з берези або ясена трохи шорсткуваті на дотик (шорсткість – ще один спецефект шпалерного колекції MODERN FOUNDATION).

Дизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактур

Складальна мозаїка маркетрі -правильна геометрія ромбів – успішно повторює складний візерунок з платівок вільхи і модрини, контрастний не тільки за кольором деревини, але і рельєфності (межі пластинок бархатисті, якщо погладити рукою). Панелі з благородного тика і букові, як і морений і білений дуб, виглядають “з голочки”, підкреслюючи красу порід, зорово виділяючи кабінетну групу, зони відпочинку й спілкування та інші.

Дизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактур

Шпалери “під мармур” гарні по-своєму. Одні артикули колоритом нагадують білий каррарський мармур. Інші – димчасто-сірі, -виразно передають фактуру полірованого каменю. Великі ванні кімнати виглядають затишніше, якщо частково (там, куди навіть теоретично не потрапить вода) декорувати стіни “мармуром”.
Штукатурка стін втратила гладкість, потріскалася і вицвіла під променями сонця. Тріщини склалися в гарний візерунок, як на спинці ящірок, адже вони на стіні – часті гості в сонячний літній день.

Дизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактурДизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактур Дизайнерские обои Modern Foundation - Пасьянс фактур

Шпалери МОДЕРН ФАУНДЕЙШН – стильна колекція в дусі мінімалізму. Ефектні будівельні та оздоблювальні фактури “з великим життєвим досвідом” підкреслять індивідуальність будинку і його власників!