Які штори підійдуть до шпалер під штукатурку. Ідеї поєднання

Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетания

Які штори підійдуть до шпалер означає — буде красиво в кінцевому підсумку. А ставлення до краси — справа особиста, майже інтимне.

І в кожного в житті були випадки, коли обирали предмети — наприклад гардеробу — окремо речі здавалися гарними, а в комбінації — не дуже. Чому? Тому що — дисгармонійні: не поєднуються разом.

У рубриці блогу ідеї поєднань, ми не стверджуємо що гарно, що ні. Ми розповідаємо про те, як елементи дизайну взаємодіють один з одним, і як з цих взаємодій виходять гармонійні поєднання.

Людині, який терпіти не може фіолетовий колір, можна нескінченно розповідати про гармонійних поєднаннях фіолетового. Все одно — не полюбить. І не треба…

Ця стаття для тих, кому подобаються шпалери з імітацією штукатурки і хто хотів би побачити ідеї: які штори підійдуть до шпалер. Уточнення, до бежевим шпалер з імітацією штукатурки.

У цій статті не буде фотографій розкішних інтер’єрів, а тільки суворі робочі колажі, вони ж, вибачте, мудборды (від англійського moodboard). Завдання статті не показати готові варіанти, а навчити алгоритму підбору.

Додатково до деяких сполучень, додамо ідеї підходящої меблів і меблевого текстилю.

Для кращого сприйняття ідей, рекомендуємо прочитати статті блогу:

Як вибрати шпалери з дизайну — на підставі цієї статті будуються висновки про поєднаннях. У статті запропоновано варіант готового алгоритму підбору шпалер до обстановки в інтер’єрі.

Поєднання фактур, поєднання матеріалів і текстур, — в цих статтях про взаємодії елементів дизайну і їх характерів.

Поєднання кольорів в інтер’єрі — класичні знання про колірних поєднаннях.

Почнемо з опису шпалер: що являють собою шпалери під штукатурку, як елемент дизайну.

Для справедливості: ідеї підбору підійдуть і для схожою декоративної штукатурки.

Шпалери під штукатурку

Щоб описати дизайн шпалер звернемося до списком характеристик:

Колір

Світ

Фактура

Текстура

Лінії, межі, форми

Стиль, тема, асоціації

Тип зображення

Сюжет

Візуально-емоційний вплив

Динаміка

Вертикаль

Горизонталь

Глибина фокусування

(про те що за список, і як ним користуватися, читайте в статті “Як вибрати шпалери“)

І ось вони, фонові герої статті: шпалери з імітацією декоративної штукатурки:

Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетанияШпалери BN Internatonal. Інтернет-магазин: www.oboivdom.by

З повного списку виключаємо непотрібні пункти і розкриємо потрібні:

Колір — теплий, світло-коричневий відтінок (бежевий при розгляді в обсязі), з сірими і коричневими вкрапленнями.

Світло — загальний світлий тон.

Фактура — мікро-рельєфна, слабовираженная.

Текстура — імітація зістареної штукатурки.

Стиль, тема, асоціації — асоціативна зв’язок з ручною роботою.

Візуально-емоційний вплив — емоційний вплив двояке: заспокоєність і розміреність, властива каменю, глини, кераміки; хаотичність і легке занепокоєння в малюнку.

Глибина фокусування — завдяки світлого тону візуально збільшать простір. Але із-за присутності малюнка дія буде слабким.

Від цих характеристик і будемо відштовхуватися в примірці текстилю. Тепер перейдемо до підбору штор і меблів.

Штори з графічним принтом

Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетания

Відштовхуємося від характеру малюнка: хаотичність і легке занепокоєння. У контраст хаотичного і, в добавок, дрібному малюнку в шпалерах протиставлені великі графічні малюнки у шторах. А гардина крупного плетіння гармонійна з шпалерами, як предмет передбачає ручну працю. Передбачає: від того, що обидва матеріалу штучні.

Запропонована на фото меблі в стилі ретро. У поєднанні шпалер, штор і ретро меблів обіграний стиль “світлий лофт”, який зараз популярний. Оббивка для меблів, так само як і штори, запропонована з графічним принтом з частих тонких ліній, що також буде контрастувати з шпалерами, але підкреслить витонченість меблів у стилі ретро.

До речі: меблі білоруського виробника.

До комбінації штор є другий варіант меблевого текстилю: Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетания

Характер меблевого текстилю в цьому варіанті — трохи брутальний, що ще більше наближає ідею поєднання до лофт.

Підсумок варіанти. На прикладі даного поєднання підкреслена гармонійна близькість матеріалу, який імітують шпалери, з натуральними тканинами або їх імітаціями. Графічні малюнки у шторах або меблів, додадуть інтересу і емоцій в інтер’єрну композицію.

Кінцева інтер’єрна композиція, за характером, буде схильна до спокою. Роздратувати її можна кольором текстилю: колір гардини або меблів. А як спрацює колір подивіться на наступних варіантах.

Ще геометрія і більше кольору

Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетания

Комбінація зліва: штори з яскравим геометричним принтом і нефактурной білої гардиною, яка в нашому прикладі з сатину.

Це поєднання передбачає різкий емоційний контраст: позахмарність від малюнка шторної тканини, ніжність сатиновою гардини, і їх з’єднує муроване спокій шпалер.

Варіант комбінації штор і гардин праворуч — перевертиш попередньої ідеї, з різницею: гардина з геометричним малюнком, штора з сірою або коричневою суворої тканини фактурного плетіння.

Меблевий текстиль з велюру з абстрактним принтом доданий в гармонійність до малюнку на шпалерах.

Ідея для меблів: тканина з леопардовим принтом

Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетания

Девіз цього поєднання: а чому б ні! Ідея така: шпалери з імітацією природного матеріалу ручної роботи, гармонійні до імітації природного принта. Обіграти поєднання можна двояко:

Використовувати однотонний велюр для сидіння і спинок меблів. Подушки виконати з тканини з леопардовим принтом.

Використовувати меблі оббиті текстилем з леопардовим принтом. Але в цьому випадку важливо не переборщити з яскравістю і строкатістю.

Комбінація зі шторами, при використанні меблів з леопардовим принтом, доречна та ж, що і в нашому першому варіанті. Так як характер малюнка леопардового принта, багато в чому повторює характер малюнка шпалер. Адже забарвлення у леопарда, в природі, не просто так, а для маскування.

У загальному підсумку

Запропоновані ідеї комбінування штор, шпалер і меблів — не аксіома, а, швидше, алгоритм розробки варіацій.

В ідеях комбінацій ми відобразили хід думки: якщо вам такий підхід сподобався, впроваджуйте і комбінуйте.

Якщо ви візьмете шпалери з імітацією декоративної штукатурки або каменю, з іншим набором характеристикою холодного відтінку, активний малюнок, масштабний малюнок, візуальні направляючі — враховуйте ці складові. Розробіть варіанти комбінацій: гармонійних і контрастних.

Наприклад, якщо в шпалерах будуть елементи з великим малюнком, то можна взяти текстиль із дрібним геометричним малюнком.

Якщо шпалери будуть містити активний малюнок — дизайн шпалери потрібно враховувати характер малюнка, і до нього підбирати тканину.

Наприклад: шпалери, які ми використовували в якості фонових, також, є фоном до рідних, створеним виробником, шпалерам з дизайном з марокканського візерунка, і геометрією:

Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетания

Какие шторы подойдут к обоям под штукатурку. Идеи сочетания

При додаванні в інтер’єр шпалер з графікою, потрібно враховувати: як подіє графічний елемент. Наприклад:

Якщо ви вибрали шпалери з марокканським малюнком, то вони підсилять відчуття старовини і текстиль, з сучасними принтами стане або недоречний, або сильно акцентен.

Шпалери з графічним малюнком із тонких ліній, що гармонійно впишуться в комбінацію з меблями в стилі ретро, створять контраст плавним і гнутим лініях і графіку з потовщених ліній.

Можливо, правила комбінування здадуться розпливчастими: що можна, що не можна, де точність? Правильна відповідь в тому, що в дизайні немає чітких правил готових рішень, але є правила взаємодії. Адже в кінцевому підсумку, краса — справа інтимна.