МЕТАЛ – в моді!

МЕТАЛЛ - в моде!Такий авангардний стиль хай-тек немислимий без полірованої сталі в інтер’єрі. І, щоб підтримати ефектну меблі зі скла і металу, створені шпалери METALL WORKS під брендом SEABROOK. Стелажі та сходи з нержавіючої сталі, несучі опори і консолі візуально об’єднуються завдяки оригінальним шпалерним дизайнам. Хромована фурнітура на вертикальних і горизонтальних площинах корпусних меблів і дверних полотнах звучить у стрункому ансамблі з колекцією шпалер METALL WORKS, де геометричні дизайни на спеціальному папері високої якості відтворюють матові переливи поверхні металів. Прагнення до мінімалізму і потреба стильною обробки великого вільного життєвого простору в лофт-апартаментів з блиском реалізовані артикулами METALL WORKS, на яких ковані решітки у формі бджолиних стільників або обшивка корабельного корпусу «дихають» мужньою простотою.
МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!
Чорний чавун кованої камінної решітки або масивного підстілля в солідному кабінеті в поєднанні з шпалерами METALL WORKS темної кольорової палітри знаходить індивідуальність власників апартаментів.
МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!
Легкий сріблясто-білий алюміній лаконічних бра і підлогових світильників, навпаки, буде в гармонії з принтами METALL WORKS в світлих тонах, які зроблять інтер’єр столових та особистих кімнат витонченим і навіть витонченим.
МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!
Металеві витяжки для каміна або кухонної плити укупі з символами домашнього вогнища, -каміном і плитою на тлі відповідних настінних полотен бренду SEABROOK стають зональним центром віталень і елегантних кухонь-їдалень у еклектичному стилі,- квінтесенції компромісу авангарду і традиційного затишку. Класичні інтер’єри «люблять» мідь та її сплави (бронзу та латунь) з нальотом старовини. Ампір, рококо і класика буквально «оживають» завдяки їх теплому флуоресцированию. Камінні годинники, настільні лампи, свічники, рами для дзеркал і картин і декоративні фігурки з бронзи – необхідні атрибути класичного інтер’єру. Дизайнерські шпалери METAL WORKS вміють підкреслити чарівну теплоту міді,- такого улюбленого всіма кольорового металу, і її знаменитих бронзи і латуні. Принти шпалерного колекції «а-ля-метал» дивують справжніми відтінками міді і її сплавів. Стиль Кантрі «запросить» відповідні артикули шпалер підтримати декоративну кухонне начиння (мідні горщики і сковорідки), в якій відбивається сонце.
МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!
Патиновані часом бронзові і латунні поверхні – це необхідна складова в декорі ампір або рококо. І вінець всьому – срібло! Його мерехтливий блиск дивно відтворений дизайнерами і технологами на шпалерах METAL WORKS. Глянець металу на шпалерних полотнах візуально розширює життєвий простір і надає статус апартаментів. МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!МЕТАЛЛ - в моде!