“Нехай тобі присниться Пальма-де-Майорка…”

"Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." Майорка – іспанський острів в Середземному морі – надихнув і дав назву шпалерного колекції MAJORСA не випадково. Балеарські острови (і найбільший з них – Майорка) з доколумбових часів привертали увагу: іспанська корона і маври, римські легіони і пірати, Карфаген і турки не на жарт боролися за цю благословенну землю і селилися на ній надовго. Звідси, історія Майорки «дихає» змішанням культур християнської Європи та ісламського Магріба, чиї впізнавані символи прикрашають дизайнерські шпалери MAJORCA бренду SEABROOK. Принти з геральдичними ліліями іспанських Бурбонів чіткої графіки ефектно тоновані переливами блакитного, сірого і синього. Бежеві дамаски на тлі шпалер MAJORCA кольору м’яти, ранкового сонця, теракоти і сірих скельних порід ідеальні для класичних інтер’єрів. Як і ажурні віньєтки палацових решіток в пастельних тонах лаванди і морського піску. Вертикальні арабески з сплетених листя аканту на паперових полотнах MAJORCA, де крізь візерунки ледь проступають слова латинською, відсилають до спадщини римської цивілізації острова. Фактури і фарби зістареного дерева і грубої парусини занурюють у романтичний світ морських розбійників, чиї піратські кораблі знаходили тихі гавані біля берегів Майорки.
"Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." Марокканська майоліка – впізнаваний бренд середземноморського інтер’єрного стилю. Циклічні колу, заповнені арабською в’яззю, бурі, коричневі, сіро-сині і кольору теракоти, виглядають стильно навіть для ультрамодних хай-тека і мистецтво.
Керамічні кахлі ручної роботи (постарені часом, темні і світлі в шаховому візерунку) дивно затишні в інтер’єрах кухонь-їдалень і органічні для інтер’єрів в стилі Прованс. "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." В мякому середземноморському кліматі Майорки розквітають усі, – що вже говорити про флору! Не забули про неї й талановиті дизайнери шпалерного колекції MAJORCA: квіткові шпалери в пастельних тонах, – це розкрилися чашечки квітів жасмину, мальви і дикої троянди, – скромні і непомітні, а тому доречні в будь-якому затишному і романтичному інтер’єрі. Імпресіоністичні полотна як нейтральних компаньйонів підтримають їх своєю палітрою. "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..." "Пусть тебе приснится Пальма-де-Майорка..."