Реально чарівний тюль…

Реально волшебный тюль… Першими замилувалися прозорою візерунчастими павутинкою венеціанки ще в Середні століття (саме у Венеції виникло виробництво, і ноу-хау довго зберігалося в таємниці). Потім цієї ефемерної тканиною були зачаровані і чарували загальні погляди королівські сім’ї та їхні придворні по всій Європі від Англії до Росії, чому свідчення – численні портрети ясновельможних осіб обох статей з вуалями на капелюхах, манжетами на рукавах, стоячими комірами і жабо! До 18-го століття секрет виробництва став секретом Полішинеля, т. е. цю тканину навчилися робити і в Брюгге (Фландрія), і у французькому Тюлі, звідки і пішла назва цієї незвичайної тканини! Маленький, але великий місто Тюль не тільки відтворив, але й створив нові види тюлю, так що навіть горда Італія стала користуватися цією назвою для своїх тканин.

Дизайн італійського тюлю LIKERIA CREAM від КТ Eхсlusive – вишиті по нижній частині гардини (приблизно в 1 м заввишки) декоративні квіти і листя, чиї контури підкреслені об’ємними шнурами і з’єднані переплетеними ланцюжками. Тюлевое поле кольору топленого молока розшита королівськими трилисниками флер де лис.

Класичні арабески крупним планом виткані матовими нитками світлого тону на тонкій павутинці італійського тюлю VALENCIA. По низу полотна проходить шнур з обважненням, – тим самим легчайшая тканина розправлена і висить бездоганно рівне. Шторні тканини і шпалери з дамасками від КТ Eхсlusive охоче приймуть у свою компанію органічного компаньйона – тюль VALENCIA , – завершивши інтер’єр легкої, але вірною ноткою! Тюль ZARA WHITE буде виглядати ефектно на тлі неба у віконному отворі: на білому полі великі медальйони перлового кольору з блискучою сріблястою ниткою і візерунками з дрібних листочків рослин окантовані шнуром кольору білого золота. Внизу фігурне закінчення штори золотистою ниткою вишито. Гардина виглядає нарядно і святково!

Реально волшебный тюль… Реально волшебный тюль… Реально волшебный тюль… Реально волшебный тюль…

Реально волшебный тюль… Реально волшебный тюль…

Світла прозора SEVILLA підійде лаконічним сучасним інтер’єрам. Перлинні смужки утворюють вертикальні орнаменти зі складних восьмикутників по найтоншому полю органзи. По низу завіси проходить шнур з обважненням. Того ж якості прозоре полотно …з органзи служить основою для трендового дизайну – грецький меандр перлового кольору, – символ нескінченності життя. На тлі вічно мінливого неба … буде виглядати філософськи стримано і елегантно! Якщо штори з щільних тканин потрібні для повної світлоізоляції і відпочинку від зовнішнього світу, то легкий тюль в інтер’єрному дизайні виконує партію найніжнішої скрипки або флейти. Пом’якшення занадто яскравого сонячного світла і захист від сторонніх поглядів допоможуть розслабитися і відпочити, впускаючи у Ваше простір з зовнішнього світу тільки найкраще!