Шпалери Egoist бренду Tiffany Designs – Найкраще у світі шпалер!

Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев! Давно відомі і оцінені по достоїнству інтер’єрні текстильні шпалери з фінішними поверхнями з ниток шовку, віскози, бавовни, льону та змішаних волокон. Але дизайнерська думка не стоїть на місці, і технологи з блиском її реалізують завдяки високоточній обладнання європейських фабрик. Вже тільки назва шпалерного колекції – EGOIST – до чого зобов’язує: відомі та чудові чоловічі костюми однойменного італійського бренду від Армані, і німецький кави Egoist, улюблений багатьма. Замшеві шпалери з мікрофібри на флізеліновій основі EGOIST бренду TIFFANY DESIGN від KT Exclusive розширюють можливості обробки інтер’єрів на найвищому рівні, додаючи до візуальних ефектів непередавані тактильні відчуття від дотику до бархатистою поверхні!

Поставляються в рулонах потрібної довжини, шпалери EGOIST готові до обробки квартир як вертикальними, так і (за бажанням) горизонтальними полотнами, без стиків буквально оточуючи житловий простір! Ефект цільної стіни забезпечений шістьма геометричними дизайнами. Якщо шпалерна колекція з замшевою фінішним шаром SENSATION бренду TIFFANY DESIGN декорована принтами, як би нанесеними «від руки» (ця уявна легка недбалість надає інтер’єру артистичність), то шпалери з штучної замші EGOIST того ж знаменитого бренду TIFFANY «розграфлені» геометрично правильно, тим самим розширюючи можливості дизайнерів інтер’єрів як в модних стилях хай-тек або мінімалізм, так і в класиці, улюбленої багатьма!

Геометричні візерунки EGOIST нанесені на бархатисте поле шпалер спеціальними нитками з поліуретану на водній основі, що створює повне враження єдиної з полотном замшевої поверхні. Принти від самих дрібних (у вигляді точок або горошин) – до кубиків з ефектом 3Д обсягу; від картографічної сітки – до флоральных переплетень четырехлистников; від тонованих полотен без принтів, створених бути компаньйонами своїм побратимам по шпалерного колекції EGOIST – до великих об’ємних доріжок, які утворюють ромби, – строго продумані і готові підкреслити елегантну обстановку інтер’єрів.

Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев! Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев! Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев! Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев!

Колірна палітра EGOIST – гімн природній красі: природні фарби густо-синього, кориці і ніжної зелені м’яти, кава з вершками та ранкового туману, благородних вин та шоколадних зерен.

Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев! Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев! Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев! Обои Egoist бренда Tiffany Designs - Лучшее в мире обоев!