Шпалери КОІ – казка про Золоту Рибку.

Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Класичні японські дизайни вже давно по достоїнству оцінені в Європі. Витончена простота задуму і філігранний рисунок мініатюр епохи Мейдзі дозволяють відчути красу повсякденного життя. Золоті коропи коі, виведені в Японії спеціально для прикраси ставків, давно плавають у паркових і садових озерцях по всьому світу, радуючи погляди своїх власників і їх гостей. Шпалерна колекція KOI бренду SEABROOK створена дизайнерами в японському декоративному стилі з елементами шинуазрі і чудово поєднується з європейської меблями і сучасними інтер’єрами. Титульний дизайн KOI – граються золоті коропи на червоному, карамельному, антрацитному і топленого молока полотні. Символ наполегливості й успіху, – короп з давніх-давен вважався в Японії знаком довголіття, мужності і сили, приносить удачу. Але майстерно зроблені ювелірами золоті рибки котрі були і є прекрасним прикрасою і для жінок, східних і європейських. І на японській мові коі також означає любов. Рослинні мотиви створюють ансамбль шпалерного колекції КОІ. Майстерна композиція з порцеляни на витонченому столику в обрамленні темно-рожевого піона і квітучого абрикоса на розписаному дамасками темному, нефритовому, перловому або гірчичному поле складена за регламентами ікебани. Шпалери, де розкриті східні віяла, або мерехтить розкішна риб’яча луска з відтінками коричневого, пісочного і беж – графічно стримані і елегантні.
Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке. 
Настінні полотна КОІ з ефектними графічними принтами водяних лотосів – прикрасою водойм у східній манері – асоціюються з гравюрами великого японського художника Хокусая, але будуть органічні навіть в самих трендових інтер’єрах: хай-тек, контемпорарі або лаунж. Геометрія кованої огорожі парку з живописними композиціями з каменів на шпалерах КОІ підкреслить лаконічну меблі з металу, скла, каменю та цінних порід дерева і зробить інтер’єр стильним.
Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке. Гілки квітучої сакури – японської вишні – ще з давніх-давен вважалися у японців одним з чудес природи, яким вони не втомлюються захоплюватися і донині. (У такий працелюбної нації навіть є вихідний день для милування цвітінням сакури). Дизайнери шпалерного колекції КОІ явно з ними солідарні: ніжна сакура в пастельних тонах витончена й ніжна. Для сучасного екостилю в інтер’єрі подібні шпалери будуть знахідкою! Як і синьо-зелені або сіро-бежеві великі екзотичні листя озерних рослин (прямо по фен-шуй). Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке.Обои КOI - сказка о Золотой Рыбке. Надруковані на папері високої якості з екологічної сировини, з фінішним акриловим захисним напиленням, шпалери КОІ, можна сказати, що так само пластичні і толерантні до навколишнього світу, як і їх тезки,- декоративні японські коропи коі!