Шпалери MODERN FOUNDATION: основа – в тренді!

Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Будинок починаються з міцного фундаменту, але матеріал стін не менш важливий! З першого погляду видно солідне якість будівлі, а декоративна обробка лише підсилює враження,- вона вторинна. Міста розростаються, і старі виробництва опиняються в центрі. Капітальні фабричні будівлі, яким нерідко близько ста років. давно перекочували в розряд розважальних, офісних і житлових. Райони стають модними популярними кварталами або діловими центрами. Промислова архітектура перетворюється в стильні житлові та офісні лофти з височенними стелями, метрової товщини голими стінами і великими вікнами. Дизайнери вловили тенденцію: промислова естетика може бути шикарною! А почалося рух в середині минулого століття в Америці, – і по сей день ціни на лофт-апартаменти в Нью-Йорку, Лондоні, Москві зашкалюють! Навіть верхні поверхи престижних житлових будинків стали робити в стилі лофт.

Відбуваються лофти за своїми законами інтер’єрного дизайну, і тут шпалери MODERN FOUNDATION – як не можна до речі…Імітація базових будівельних матеріалів органічна для просторів, перероблених з цехів і технічних приміщень. Дизайнери виявилися на висоті: шпалерна колекція MODERN FOUNDATION надзвичайно переконлива! Стара цегляна стіна як і раніше міцна, але стала строкатою від часу, – вже попрацювали над нею дощ і вітер! Цегляна кладка відтінків червоного, біло-сірого і коричневого, а також тьмяною зелені і сині навіть на дотик злегка шорстка завдяки особливій обробці фінішного покриття. Особливо вражають темно-сірі відтінки ніби закопчена димом лондонських камінів старої стіни в Іст-Енде.

Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!

Ефектні шпалери, де листи із сталі і заліза продовжують боротися з морським вітром і хвилями, але вже окислилися і зворушені корозією. Відтінки сіро-синього з коричневим роблять цей дизайн дуже переконливим, – як і шпалерні полотна, де стіна або вхідні двері кінця 19го століття, обшиті чеканним кольоровим сплавом з візерунками, вкрилися зеленувато-коричневою патиною.

Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде! Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!

По-дизайнерськи виразно виглядають шпалери з бетонними кубиками блоків з трохи обкрошенными краями. Завдяки грі відтінків темного і світлого беж, зеленуватого або охри вони здаються об’ємними з ефектом 3Д. Потріскана фарба, коли-то вкривала будівельні блоки рівним шаром, вже втратила первісний колір і обсипається під дією атмосферних опадів і зовнішнього агресивного середовища. На жаль, ніщо не вічне в нашому світі… Але може довго жити!

Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде! Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!

Як динамічні оригінальні дизайни, де місиво цементного розчину з краплями води ще тільки готується для будівельних робіт! Застигає цемент твердне на очах! Трендові тони антрациту і мокрого каменю, бурої землі, зернистого піску і щебеню виглядають брутально і ефектно!

Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде! Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!Обои MODERN FOUNDATION: основа - в тренде!                     
     
Повертаючись додому в лофт-апартаменти, особливо після спілкування з гламуром, приємно відпочити в інтер’єрі, де все дихає природністю, “заземляючи” пафосні інтер’єри. Колекція шпалер MODERN FOUNDATION витримана в єдиній гармонійній кольоровій гамі і допомагає з’єднувати всі оздоблювальні фактури: мармур, дерево, метал, бетон і штукатурне покриття. Імітації довго служили природних і будівельних матеріалів на шпалерах MODERN FOUNDATION з паперу з барвистими принтами високих екологічних стандартів у житлових будинках і офісах – єдино можливий варіант! Ні шашеля, ні грибок, ні іржі!