Високоякісні і стильні шпалери Limonta з Італії: прикрашаємо інтер’єр зі смаком

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Італійське виробництво завжди славилося неповторним і вишуканим стилем шпалер, а також високою якістю виготовленої продукції. Шпалери Limonta стали справжнім проривом у цій сфері, оскільки поєднують в собі всі необхідні властивості і відрізняються яскравими й оригінальними колекціями.

Відмітні ознаки компаній, що випускають шпалери, проявляються, як правило, у розмаїтті створюваних матеріалів і в масштабах виробництва.

Італійські фабрики завжди славилися якістю та обсягами продукції, але компанія Limonta перевершила своїх конкурентів за всіма показниками.

На сьогоднішній момент під такою маркою випускаються не тільки шпалери, але і багато інші матеріали для декорування інтер’єру, які завоювали прихильність споживачів завдяки відмінним експлуатаційним властивостям і стильному дизайну. Шпалери Лимонта з Італії – це краще рішення для тих, хто не звик витрачати грошові кошти на неякісну і недовговічну продукцію.

Причини популярності бренду

Фабрика з виробництва декоративних матеріалів Limonta була створена в 1983 році. Спочатку виробництво було орієнтоване на випуск текстильної продукції високої якості (жаккарда, вельвету, гобелена і портьєр з них). Вже в той час були налагоджені зв’язки з провідними дизайнерами та стилістами, які брали участь в розробці дизайну нових колекцій.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

На сьогоднішній момент партнерами компанії є Esta Home, Arte і інші представники сфери дизайну. Оскільки стильні концепції можна було передати не тільки в текстильних, але і в інших матеріалах, 30 років тому в компанії було прийнято рішення перепрофілювати виробництво і налагодити випуск шпалер для стін.

Компанія прагне розвивати своє виробництво і диверсифікувати його, тому не дивно, що саме ця марка, що посіла першість у багатьох рейтингах виробників. Причому лідируючі позиції обумовлені не тільки високою якістю традиційної продукції фабрики, успіх також пояснюється періодичним впровадженням інновацій у виробництві. Саме компанія Limonta Group стала першою фабрикою, що випускає шпалери, що миються, і бордюри, декоруємі за рахунок лазерного різання.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Зараз серед шпалерної продукції компанії можна виділити дві досить відомі марки – шпалери Limonta Wall (Лимонта Уолл) і Domus Parati. Компанія налагодила мережу з понад 60 постачальників та імпортерів та виробляє продукцію для продажу в 40 країн світу. Настільки висока популярність продукції вимагає постійного зростання масштабів виробництва, тому фабрика компанії періодично розширюється і впроваджує інноваційні вдосконалені технології.

Висока якість шпалер Лимонта підтверджено відповідними сертифікатами, які свідчать про дотримання європейських стандартів та довговічності продукції. При випуску товарів виробники орієнтуються на якісні, так і на візуальні характеристики, тому всі шпалери цієї марки відрізняються оригінальним дизайном, здатним перетворити інтер’єр і зберегти свій зовнішній вигляд на довгі роки. А оптимальне співвідношення вартості і якості робить такі шпалери одними з найбільш популярних матеріалів для стін.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Однією з особливостей компанії є активна участь в різних заходах природоохоронного характеру та дотримання екологічних норм і стандартів. Вироблена на фабриці продукція абсолютно безпечна для здоров’я і не виділяє токсичних речовин, що забруднюють навколишнє середовище.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусомЦікавитеся, шкідливі для здоров’я флізелінові шпалери? За посиланням детально про те, чому і звідки виникло таке твердження. Але на деякі моменти звернути увагу все ж варто.

Про рідких шпалерах для ванної кімнати читайте в цій статті: можливості декорувати стіни ванної таким покриттям припускають ряд нюансів, які потрібно врахувати при нанесенні.

Позитивні характеристики шпалер

Оскільки шпалери марки Limonta можна вважати універсальними і використовувати в будь-якому приміщенні, виробники наділили їх численними властивостями, що полегшують таке використання. Наприклад, особлива технологія виробництва і відповідна зовнішнім умовам структура італійських вінілових шпалер Limonta дозволяє наклеїти їх навіть у зонах з високою вологістю.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Саме тому шпалери такого типу досить часто зустрічаються в сучасних інтер’єрах ванної кімнати та кухні. Використовуючи такі матеріали для декорування вологих приміщень, ви можете не турбуватися про те, що вони розкиснуть, порвуться або стануть природним середовищем для появи грибка, цвілі і поширення шкідливих мікроорганізмів.

Увага! Крім вінілових, у колекціях можна відшукати паперові або флізелінові шпалери такої марки, тому перед покупкою уважно ознайомтеся зі складом і продумайте, чи будуть такі шпалери відповідати умовам вашої кімнати.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Говорячи про відмінній якості, варто відзначити не тільки безпеку використання такої продукції, але і її високу міцність. Пружна і міцна структура матеріалів дозволяє їм спокійно витримувати навіть механічний вплив. А в процесі наклеювання ви можете не турбуватися про те, що шпалери порвуться під власною вагою.

Передові технології виробництва забезпечують можливість створення високоякісної продукції, яка при дбайливому використанні і правильному догляді прослужить вам не один десяток років.

Ще одна перевага використання шпалер Limonta в інтер’єрі – це легкість експлуатації. Процес поклейки або зняття шпалер з будь-якої поверхні не викликає жодних складнощів, тому зовсім необов’язково звертатися за допомогою до фахівців.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Порада: якщо ви робите ремонт в тільки що побудованому будинку, такі шпалери стануть найкращим варіантом, оскільки не зіпсуються при усадці будинку і появі невеликих тріщин і навіть будуть виконувати армуючу функцію і зорово вирівнювати стіни.

Багато шпалери від сучасних виробників псуються ще в процесі наклейки, оскільки розкисають від клею, мнуться і деформуються. Шпалери марки Лимонта в цьому плані підтверджують високу якість, так як взагалі не змінюють свою форму і зовнішній вигляд.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Ще одна істотна перевага таких шпалер – це їх різноманітність. Багато виробників намагаються випускати колекції, відповідні одній тематиці. Така однорідність буде корисна тільки в тому випадку, якщо ви плануєте поєднувати кілька шпалер однієї марки. Якщо ж ви ставитеся до тих, хто цінує різноманітність, і прагнете підібрати оригінальний варіант для інтер’єрів різного стилю, шпалери компанії Лимонта відмінно впораються з цим завданням.

Кожна колекція виконана у своєму стилі, тому не складе особливих труднощів вибрати малюнок, відповідний до класичних інтер’єрах або сучасним стильовим напрямкам.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Різноманітність шпалер проявляється і в наявності величезного числа цікавих текстур. Деякі шпалери імітують натуральні матеріали на кшталт штукатурки, дерева, тканини та багатьох інших. Крім того, продукція фабрики Лимонта розрізняється і за якісними параметрами. Наприклад, вінілові шпалери створюються на основі декількох технологій: ви можете вибрати важкий вініл, вінілові шпалери на флізеліновій основі і багато інших.

Деякі колекції включають шпалери з нестандартними параметрами, що дозволяють полегшити процес обклеювання шпалерами окремих зон кімнати і зменшити кількість стиків полотен.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Оскільки шпалери марки Limonta відрізняються своєю різноманітністю, їх можна використовувати у всіх кімнатах: незалежно від того, оформіть ви інтер’єри по-різному або в одному стилі, такі шпалери підкреслять особливу атмосферу у вашому домі.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусомЧитайте докладно про технічні характеристики стеклообоев і чому все частіше вибирають це покриття під подальше фарбування.

Пропонуємо ознайомитися з інструкцією по ремонту рідкими шпалерами: оновлюйте стіни легко і з задоволенням!

Фото інтер’єрів з фотошпалерами Півонії на стіну дивіться за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/fotooboi/interjer/priroda/tsvety/piony.html

Відомі колекції

У зв’язку з тим, що всі колекції компанії створюються на основі індивідуального підходу і відрізняються один від одного, правильніше було б заздалегідь визначитися, яка тематика вам необхідна. Вибір сюжету повинен залежати не тільки від ваших власних уподобань, але від тих умов, яких вимагає сам інтер’єр. Наприклад, тісні кімнати бажано оформляти в більш світлих відтінках, а в інтер’єрах з поганим освітленням не рекомендується використовувати темні кольори.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Велику роль у сприйнятті вашого інтер’єру буде грати характер візерунків: великі сюжети залиште для кімнат з великою площею, оскільки вони візуально зменшують простір. Нейтральні орнаменти, гармонійно поєднані з предметами меблів і аксесуарами, дозволять вам створити цілісну обстановку і підкреслити певну тематику в інтер’єрі.

Порада: якщо вам сподобався певний малюнок, але планування і розміри кімнати не дозволяють використовувати такі шпалери у всьому просторі, можете обклеїти ними тільки одну стіну. Так ви зробите акцент на цій поверхні і зможете розділити простір на кілька функціональних зон.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Дивлячись на фото шпалер Limonta в інтер’єрі з різних колекцій, можна помітити, що виробники ніколи не повторюють фактури і малюнки, кожен раз реалізовуючи нові техніки оформлення таких матеріалів. В цьому і проявляється філософія компанії: виробники прагнуть підкреслити, що краса і стиль може розкриватися по-різному, і немає меж досконалості, особливо серед матеріалів для стін.

Найбільш популярними серед споживачів вважаються наступні колекції компанії:

 • колекція шпалер Limonta Paradiso — це поєднання світлих і темних відтінків в одному полотні, оформленому у вигляді візерунків на сучасну і класичну тематику. Стильні орнаменти та незвичайна фактура шпалер дозволяють перетворити будь-який простір у відповідності з модними тенденціями. Ціна таких шпалер становить приблизно 1420-3480 рублів;
   
 • шпалери Arcadia Limonta зображують ніжні пейзажні сюжети і візерунки, наближені до природної тематики. Для тих, хто не любить яскраві орнаменти і віддає перевагу більш спокійні і строгі за стилем шпалери, підійдуть полотна з вертикальними лініями або одноколірні варіанти. У колекції зустрічаються як яскраві, так і спокійні тони, тому такі шпалери гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр. Вартість колекції – від 3900 до 9630 рублів;
   
 • Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

 • шпалери Limonta Ornamenta представлені у вигляді полотен з незвичайними орнаментами на геометричну і природничу тематику. У колекції переважають бежеві і блакитні, але зустрічаються і яскраві кольори, наприклад, червоний, підкреслює розкіш таких матеріалів. Ціна – від 2495 до 3600 рублів за рулон;
   
 • для тих, хто воліє використовувати ніжні відтінки в інтер’єрі, підійде колекція шпалер Sonetto Limonta. Квіти, листя дерев, цікаві вигини на візерунках, плавні переходи між відтінками на полотнах без орнаменту – це основні ознаки, що відрізняють колекцію від інших. Вартість – близько 1030 – 1130 рублів за рулон;
   
 • Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

 • ще одна цікава колекція — шпалери Limonta Oleandra – характеризується великими сюжетами, наближеними до природного тематики, але виробляють особливий ефект завдяки використанню відтінків, які практично зливаються з тлом полотна. Саме тому головний акцент у таких шпалерах зроблений на фактурі і оригінальних штрихах на поверхні. Ціна шпалер прирівнюється до 3620-4310 рублям;
   
 • для тих, хто прагне підкреслити розкіш і вишуканість інтер’єру, виробники випустили оригінальну колекцію Fili D’oro. Візерунки з позолотою, стильні вертикальні штрихи і неповторні природні орнаменти роблять цю колекцію унікальною і несхожою на традиційні колекції компанії Limonta. Вартість – від 1190 до 2590 рублів.

Высококачественные и стильные обои Limonta из Италии: украшаем интерьер со вкусом

Всі шпалери цієї марки відображають дух Італії: в колекціях ви не побачите нудних барв або непримітних візерунків, що зливаються з інтер’єром. Вся продукція відрізняється своєю елегантністю, стильним дизайном і наближеністю до класичної тематики.

Квіткові візерунки, тонкі лінії, плавні переходи між відтінками, глибокі і насичені фонові кольори – всі ці ознаки роблять такі матеріали несхожими на аналоги від інших виробників. Саме тому італійські шпалери Лимонта в інтер’єрі використовує все більше число споживачів.