«Заморські родзинки» шпалерної колекції BARCLAY BUTERA.

«Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA.Каліфорнійський стиль, який зробив американського дизайнера Барклая Бутера настільки знаменитим, – це не тільки американська інтер’єрна класика в стилі Будинку на узбережжі. Америку коли відкрили мореплавці, і вона залишається морською державою, спілкуючись і черпаючи натхнення з різних культур. Барклай Бутера у своїх колекціях шпалер органічно асимілює елементи декору, характерні для Індії та Близького Сходу, Африки і Китаю, Японії і Південної Америки. Англійський колоніальний стиль, французький ар-деко з мотивами шинуазрі, анімалістичні африканські малюнки та марокканська майоліка давно визнані трендами. Принти KASHMIRI – на світло-бежевому шпалерному полотні витончені східні синьо-блакитні пейслі (так звані індійські огірки) і трохи контрастніше – беж.
Дизайн SANTORINI – елегантна геометрія грецьких лабіринтів на топленого молока тлі: контрастні сині, а також теплі беж, настільки монохромні з фоном, що малюнок стає чітким і починає грати тільки при освітленні. Дуже ефектно виглядають матові графітні лабіринти на атласно чорному блискучому тлі. Дизайн AWNING – це широкі 15-сантиметрові смуги, контрастні чорного кольору (гладкі) та білі (ребристі); сині і топленого молока; гладкі світло-сірі і ребристі опалові. Принти CROSSCUT – теж графіка: ромбічний малюнок, все розростається, сторони ромбів багаторазово повторені штриховими лініями, ребристими, якщо провести по обойному полотну рукою. «Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA.«Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA.«Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA.«Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA. Ромби сіро-сині, попелясто-білі і пісочно-блакитні.
Артикули KENYA -імітація шкіри африканських рептилій кольору вершків, перлинно-сірий, світлий беж з рожевим відтінком. Фантазійні сіро-зелені поздовжні смуги на молочному поле асоціюються з розмальовкою шкур екзотичних тварин. На білому атласному полотні – світло-сірі, а також попелясто-блакитні принти. «Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA.«Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA.«Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA.«Заморские изюминки» обойной коллекции BARCLAY BUTERA. Гладкі паперові шпалери DAMASCUS – великі дамаски нечітких форм в імпресіоністичній манері: сині на попелястої основі, попіл і антрацит – на перлинно-сірим. Матеріал шпалер BARCLAY BUTERA – це не тільки міцна нівелююча основа, пластична папір з трьома фактурами (гладка, шорстка і ребриста), чудові фарби відтінків сірого, блакитного і беж. IKAT DIAMOND (“діамантова решітка” з орнаментами корінних народів Південної Америки) і SEVILLE ROW (знаменита вулиця в центрі Лондона, де традиційно шиють на замовлення і продають дорогі чоловічі костюми) з малюнком “дрібну ялинку” надруковані методом Rayon on paper (штучним шовком на папері), що робить ці дизайни унікальним артобъектом, як і артикул IBERIAN CORK (іберійська пробка) з об’ємною фактурою португальської коркового дуба завдяки нанотехнологіям сучасного шпалерного виробництва.