Авторські шпалери TRANSITION – чудове перетворення Вашого житла!

Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Джонатан Колдуелл не був би Дж.Колдуеллом, якщо б його чудова шпалерна колекція не була концептуальною. Активно включившись у міжнародне громадянський рух Transition-US, відомий американський дизайнер своєю творчістю підтримує гуманні ідеї переваги екологічно чистих джерел енергії, особистої, політичної та економічної відповідальності людства за стан Землі. Під брендом МAYFLOWER відповідно з поняттям екологічного дизайну шпалери ТRANSITION оточують нас пастельній красою неба в лавандових, голубиного пера, яєчної шкаралупи тонах.

Шпалери ідеальні для стін квартир на верхніх поверхах, де Вас всюди оточують небеса: і у вікнах, і, завдяки шпалер, замість стін – повітряний простір… Ви парите над землею, чим би не займалися у себе в хаті! Зграї ширяють птахів серед пишних купчастих хмар тільки підсилюють ефект…

Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища!

Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища!

Сонячні або місячні відблиски на водній гладі, – горизонтальні штрихові принти декоративні і сприяють релаксації. Як і напівстертий часом стара кераміка на стіні для оздоблення інтер’єру в стилі Прованс з меблями шеббі-шик або цегляна стіна з незапам’ятних часів, що дивує якістю старовинної кладки. Дуже ефектні рослинні принти (дерево з пишною кроною і угадывающимся парком на задньому плані в ранковому тумані і в бузкових сутінках), що пропонують милуватися тендітною красою живої природи. Фронтони будинків класичної архітектури з арочними вікнами, багато декоровані, прикрашені ліпниною і консолями,- і з ними змагаються по красі високі дерева, висаджені вздовж вулиць багато років тому і по-справжньому прикрашають міський пейзаж!

Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища!  Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища! Авторские обои TRANSITION - чудесное преображение Вашего жилища!

Надруковані на папері високої якості з нанесенням принтів екологічно чистими барвниками і фінішним захисним шаром, авторські шпалери ТRANSITION Дж.Колдуелла відповідають міжнародним нормам виробництва і будуть служити довго, радуючи власників.