Чудовий шовк

Великолепный шелкБлиск і розкіш шовкових тканин захоплювали з давніх часів: китайський імператорський двір одягався тільки в шовку, оздоблення палацових залів та апартаменти знаті декорували шовками, тому шовкове виробництво суворо охоронялося, а розголошення секрету нещадно каралося! Дістати кокони тутового шовкопряда (а саме з цих ниток ткали цю дивну тканину!) прагнули як країни, сусідні з Китаєм, так і більш віддалені, тому що шляхетний блиск шовку заворожував! Корея, Японія, потім Персія стали виробляти власні шовку, а Стародавня Греція і Рим вперше познайомили з ним Європу. Знати Венеції, Флоренції та Генуї цінувала цю тканину на вагу золота, з нетерпінням очікуючи прибуття торгових кораблів, навантажених дорогоцінним вантажем. До речі, і зараз це задоволення недешеве, але блузка, вечірнє плаття, шарф, чоловіча сорочка або краватку, погодьтеся, – окраса нашого гардероба!

У середньовічній Італії було налагоджено власне виробництво тканин з шовку, а до 17му століття фабрики Франції стали лідирувати завдяки мистецтву своїх майстрів створювати нові види шовків: туаль, атлас, сатин, шифон, батист,крепдешин, органза … Властивості шовку захоплюють так само, як і його зовнішній вигляд! Нитки шовку прекрасно фарбуються, еластичні, володіють м’яким блиском, прекрасно драпіруються. Одяг і навіть взуття ( згадаймо балерин на пуантах!) комфортна,- вона «дихає», допомагаючи регулювати температуру тіла: у спеку охолодить, але зігріє в прохолодний вечір! Фірма КТ Eхсlusive замовляє шовкові декоративні тканини-компаньйони до своїх шпалерним колекцій у кращих італійських та французьких виробників, чия культура виробництва збережена з минулого, але удосконалено новими технологіями. Якщо органза або газ – найтонші «затишні» тканини для захисту від сонця і сторонніх очей, то жорсткий шовк Дюпон, тафта або чесуча ( дикий шовк з вузликами) – щільні тканини , штори або фіранки з яких об’ємні, пишні й ефектно драпіруються.

Великолепный шелкВеликолепный шелкВеликолепный шелкВеликолепный шелк

Можна до безкінечності на сайті KT EXCLUSIVE гортати колекції тканин HATTON, OXFORD, GATSBY, EMPIRE, BOHEMIA, де шовком вишиті квіти, дамаски, кучеряве листя аканта і виноградної лози на полотні з бавовни (оксамит), льону чи віскози! Дизайнам в порядку алфавіту присвоєні прекрасні жіночі імена, прізвища геніїв музики або назви екзотичних островів, чия природа асоціюється з Райським садом, —і це виправдано, тому що дивовижний текстиль може стати улюбленою, майже одухотвореною частиною домашнього інтер’єру! І колірний колорит вишуканістю не поступається: переливчасті тони ніжних відтінків не дадуть забути, що це тканини з шовку — КОРОЛЯ МАТЕРІЇ!

Великолепный шелкВеликолепный шелкВеликолепный шелкВеликолепный шелк