Дитячі бамбукові шпалери – це найкраще рішення!

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Дитячі шпалери флізелінові та їх особливості.

Одним з найбільш популярних видів матеріалів, який використовується для обробки стін у дитячій кімнаті, на сьогоднішній день є дитячі флізелінові шпалери. Основна причина такої популярності полягає в тому, що ця різновид матеріалу має багато переваг перед іншими матеріалами.

Зміст статті

 • З чого складаються
 • Основні переваги
 • Різновид
  • Структурні
  • Повністю флізелінові
 • Особливості обклеювання
 • Догляд
 • На завершення

З чого складаються

В основі створення шпалер з флізеліну використовується спеціальний папероподібний матеріал, який переплітається з модифікованими хімічними волокнами. Для виробництва такого виду використовується метод гарячого тиснення.

Примітка. Завдяки цьому обробний матеріал володіє підвищеною міцністю і стійкістю до контакту з вологою.

Специфічний склад забезпечує також високий показник екологічності. Використання флізеліну для обробки дитячої кімнати не спричиняє алергічних реакцій у малюків. Порівняно з іншими різновидами, флізелінові дитячі шпалери набагато вигідніше і безпечніше.

Основні переваги

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Саме основна перевага – це екологічність матеріалу.

Серед безлічі переваг цього матеріалу, можна також назвати:

 • Простоту обклеювання.
 • Вони, у порівнянні з паперовими шпалерами, не дають такої високої усадки.
 • Їх можна використовувати не тільки для оздоблення поверхні стін, але і як основу для обклеювання іншого оздоблювального матеріалу.

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Флізелін відмінно маскує і робить непомітними всі нерівності стіни.

 • Незважаючи на те, що при виготовленні використовуються хімічно модифіковані волокна, флізелінові шпалери здатні витримувати дію високих температур (не тліють і не горять).
 • Флізелінові шпалери для дитячої кімнати володіють унікальною здатністю пропускати повітря. Погодьтеся, це важливо для здоров’я дітей!
 • При використанні таких покриттів, є можливість проводити вологе прибирання. Вони не бояться попадання вологи та води.

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Флізелін піддається фарбуванню і декорування.

Більш наочно розглянути переваги даного виду оздоблювального матеріалу перед паперовими шпалерами можна у таблиці, наведеній нижче:

Вид оздоблювального материалаИз бумагиФлизелиновыеСвойстваЭкологичность–+Міцність–+Вологостійкість–+Можливість пропускати повітря–+Стійкість до впливу високих температур–+Практичність–+Податливість до фарбування–+Простота обклеювання–+Ціна+–Термін експлуатації–+Можливість утворення цвілі або грибка+–

З цієї таблиці добре видно суттєву перевагу флізелінових матеріалів перед паперовими шпалерами. Єдиний мінус – це ціна. Але в порівнянні з безліччю достоїнств, вартість флізеліну не має такого вже великого значення.

Різновид

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Які зустрічаються види шпалер.

Шпалери флізелінові в дитячу кімнату за своїм складом і характеристиками поділяються на такі види.

Структурні

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Їх відмінна особливість полягає в тому, що при створенні використовується спінений вініл.

Інтер’єри зі структурними шпалерами:

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Дитяча хлопчика Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Дитяча дівчинки, оформлена структурними шпалерами Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Дитяча для двох дівчаток Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Дитяча для двох хлопчиків, оформлена структурними шпалерами Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Красиве оформлення в рожевому тоні для вашого малюка Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Сучасний інтер’єр структурними шпалерами

Шар цього матеріалу наноситься на волокнисту целюлозну основу. Це означає, що в даному випадку флізелін виступає в якості основи.

Нерідко замість вінілу може бути використана тканина або папір, як на фото:

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Красивий і затишний інтер’єр для малюка Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Оформлення дитячої для хлопчика Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Кімната для дівчинки Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Кімната для школяра, оформлена флізеліновимі шпалерами Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Спальна кімната для дівчини-підлітка Детские флизелиновые обои – это лучшее решение! Яскравий декор для малюка

Повністю флізелінові

Вони мають досить міцну структуру:

 • Основною перевагою даного виду шпалер є їх міцність.

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Ні при яких умовах вони не деформуються, що гарантує тривалий термін експлуатації.

 • Їх можна успішно використовувати під фарбування.

Для того щоб визначитися з вибором того чи іншого виду шпалер для дитячої флізелінових, фахівці рекомендують враховувати такі фактори, як:

 • Дизайн та площу приміщення.
 • Особливості температурного режиму та вологості в кімнаті.

Всі ці фактори є визначальними при остаточному виборі.

Особливості обклеювання

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Як клеїти шпалери, інструкція.

Флізелінові шпалери можна без особливої праці поклеїти в дитячій кімнаті своїми руками:

 • Очистити стіну від залишків старих шпалер, штукатурки або фарби (див. Як змити фарбу без проблем), вимити побілку.
 • Якщо шпалери в подальшому не будуть забарвлюватися, варто звернути увагу на колір стін. Флізелін трохи прозоріше, ніж папір, тому через нього може просвічуватися основний колір стін.

Рада. Щоб уникнути цього, потрібно попередньо вирівняти колір стін.

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Нанести на поверхню стіни шар грунтовки і дати їй добре просохнути.

 • Виміряти довжину смуги шпалер і відрізати шматок матеріалу.
 • Покрити стіну шаром клею.
 • За допомогою гумового шпателя пропрасувати приклеєний шматок зверху до низу посередині смугу.
 • Потім робити погладжування по поверхні шпалер у вигляді ялинки, видуваючи всі залишки повітря.
 • Всі інші смуги шпалер прикладати строго по краю попередніх смуг.
 • Після закінчення роботи треба дати шпалер висохнути протягом 1 – 2 днів.

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Всі етапи проведення робіт.

 • Для роботи необхідно використовувати спеціальний клей для флізелінових шпалер.
 • На упаковці детально розписано, як його приготувати.

Рада. Фахівці рекомендують не забувати про такий особливості флізелінових шпалер, як те, що їх не можна клеїти внапуск. В іншому випадку місця нахлеста смуг між собою можуть роздутися, і поверхню стіни втратить свою привабливість.

При дотриманні даної інструкції процес обклеювання не займе багато часу і не викличе особливих труднощів. Якщо є необхідність більш детально ознайомитися з тим, як бамбукові шпалери в дитячу кімнату поклеїти швидко і просто, можна переглянути відео в цій статті.

Догляд

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Шпалери для дитячої флізелінові, догляд.

У дитячій кімнаті завжди має бути чисто:

 • Для цього необхідно протирати не тільки стать і поверхня меблів, але і стіни.
 • Шпалери флізелінові для дитячої можна мити в тому випадку, якщо на їх поверхню нанесена спеціальна фарба, яка не боїться води.

Зверніть увагу. При фарбуванні шпалер водоемульсійною фарбою, при попаданні на них води, фарба може розмитися або змитися взагалі.

 • У тому випадку, якщо поверхня флізелінових шпалер вкрита лаком, наприклад, акриловим, їх теж можна спокійно мити водою.

Детские флизелиновые обои – это лучшее решение!Проводити вологе прибирання можна у випадку, якщо флізелінові шпалери дитячі покриті зверху шаром вінілу.

Примітка. Для цього можна використовувати будь миючий засіб для посуду, яке в невеликій кількості додається в теплу воду, і м’яку губку.

 • Добитися хорошого результату вийде, якщо використовувати для прибирання звичайний пилосос. Для цього його щітку потрібно тримати в декількох сантиметрах від поверхні стіни.
 • Особливо такий спосіб зручний, якщо на стінах поклеєні шпалери з добре виділеної текстурою або тесненным малюнком.
 • Багато діти люблять малювати на стінах. В результаті цього на поверхні утворюються досить значні забруднення.

Рада. У такому випадку для їх усунення рекомендується використовувати невеликий шматочок м’якої тканини або губки.

Легкими рухами можна видалити всі плями. Слід зазначити, що при збиранні не можна сильно тиснути на поверхню стіни. Це може зруйнувати текстуру шпалер або призвести до їх розриву.

На завершення

Флізелінові шпалери відмінно підходять для обробки стін у дитячій кімнаті. Вони володіють усіма необхідними якостями, щоб гарантувати не тільки привабливий зовнішній вигляд приміщення, але і здоров’я живуть у кімнаті дітворі.

Цей вид оздоблювального матеріалу може служити основою для створення того дизайну, який за смаком самій дитині. Дитячі шпалери флізелінові – те, що потрібно для оформлення дитячої!