Фотошпалери і футбольна тема: як поєднати

Фотообои и тема футбольная: как совместитьСучасний екстремальний спорт фотошпалери в інтер’єрі спальні

Для фанатів якогось виду спорту, ідеальним рішенням прикраси дизайну кімнати, можуть стати спортивні фотошпалери, які зображують сюжети або персонажів найбільш улюбленого виду спорту. На відео показана інструкція, як своїми руками створити спортивну кімнату, з невеликими витратами, так як ціна навіть на замовні фотошпалери не так вже висока.

Зміст статті

 • Спорт на фотошпалерах
 • Спортивна тема на фотошпалерах
 • Зображення на фотошпалерах
  • Футбольна тема
  • Хокейна тема
  • Водна тема
 • Як вибрати зображення
  • Як вибрати фотополотно
 • Висновок

Спорт на фотошпалерах

Фотообои и тема футбольная: как совместитьНа фото, фотошпалери футбольне поле в стилі графіті для інтер’єру дитячої кімнати

Фотошпалери зі спортивною тематикою підійдуть не тільки для дитячої кімнати або підлітка, захопленого спортом. Вони також добре впишуться в холостяцьке житло молодого чоловіка чи дівчата-спортсменки. Навіть сімейні люди прикрашають свій інтер’єр спортивними фотошпалерами, особливо якщо захоплення спортом поділяється всіма членами сім’ї.

Фотошпалери спорт гарні своєю мотивацією для всіх, адже не секрет, що щоб домогтися перемоги, необхідно наполегливо працювати і рухатися тільки вперед, як спортсмени. Фотошпалери спорт добре підходять для енергійних та активних людей, які знають, чого хочуть досягти в житті і наполегливо прагнуть до своїх цілей.

Спортивна тема на фотошпалерах

Фотообои и тема футбольная: как совместитьБаскетбольний тематика на фотошпалери в інтер’єрі сучасної вітальні

Видів спорту дуже багато, як активних, так і більш спокійних. Активні види спорту, всі ми можемо спостерігати на Олімпійських іграх, як зимових, так і літніх. Спокійні види спорту, наприклад: шахи або більярд, багато хто взагалі не вважають спортом.

Найчастіше на фотошпалерах зображають такі активні види спорту, як футбол, хокей, баскетбол, гірськолижні види та багато інших. Найпопулярніші в нашій країні, це, звичайно ж, футбол і хокей, будь-які види спорту ви не віддавали перевагу, за цими ви також обов’язково стежте.

Найбільш поширені види спорту, изображавшиеся на фотошпалерах, це:

 • Футбол.
 • Хокей.
 • Баскетбол.
 • Волейбол.
 • Борцівські види.
 • Гірськолижні види.
 • Водні види.
 • Гоночні види.
 • Кінні види.

А також інші види спорту, але їх доведеться пошукати.

Рада! Якщо ви не можете знайти що цікавить вас зображення на фотошпалерах або хочеться якогось індивідуального зображення, то його можна зробити на замовлення у будь-якому друкованому салоні.

Зображення на фотошпалерах

Фотообои и тема футбольная: как совместитьФотошпалери із зображенням гонщика на гоночному мотоциклі в сучасному інтер’єрі вітальні

Не тільки види спорту розрізняють зображення фотошпалер, але і самі картинки.

Наприклад:

 • Гоночний спорт може бути як автомобільний, так і мотоциклетний. Це можуть бути зображення спортивних автомобілів, гоночних мотоциклів з гонщиком і без нього, також це можуть бути зображення сюжетів з будь-яких перегонів.
 • Кінські перегони добре підходять для естетичних і витончених людей, які люблять спорт з участю красивих і благородних тварин (див. Коні фотошпалери: як використовувати в інтер’єрі). Тим більше що такі зображення можуть облагородити інтер’єр будь-якої кімнати, незалежно від стилістики дизайну приміщення.

Спортивні зображення на фотошпалерах, це не обов’язково сюжети зі спортивних ігор. Це можуть бути фотопортрети відомих або улюблених спортсменів, зображення спортивних майданчиків або полів, а також малюнки спортивної атрибутики та тренажерів.

Наприклад: це може бути футбольний, баскетбольний чи волейбольний м’яч на будь-якому тлі. Також це можуть бути футбольні, хокейні ворота або баскетбольне кільце. Часто атрибутика або спортсмени зображуються на тлі красивих природних пейзажів, наприклад: гірські вершини або ліс на тлі річки.

Футбольна тема

Фотообои и тема футбольная: как совместитьФотошпалери із зображенням футбольних м’ячів на тему «вода і вогонь», в сучасному інтер’єрі

Фотошпалери футбол – це найпопулярніша тема зображень на спортивних фотополотнах, так як шанувальників цього виду спорту найбільше. Навіть люди, що віддають перевагу іншим видам спорту, не залишаються байдужими під час світового чемпіонату з футболу.

Футбол – це дуже динамічна гра і тому варто уважно підбирати сюжети зображень. Наприклад: якщо ви підбираєте футбол фотошпалери в кімнату майбутнього футболіста, то спочатку необхідно визначитися з місцем, де вони будуть розташовуватися і яку функцію будуть виконувати у приміщенні.

У зоні відпочинку не варто розміщувати зображення з сюжетами з ігор або футболістами, які біжать з м’ячем, так як така динаміка може перешкодити розслаблення і спокійного сну. У цій зоні варто використовувати фотошпалери із зображенням футбольної атрибутики або футбольного поля.

Також необхідно враховувати забарвлення фотошпалер, спираючись на освітлення приміщення, його розміри (див. Як правильно вибрати розмір фотошпалер) і кольори інтер’єру. Дуже важливо, щоб тони і відтінки на фотошпалерах поєднувалися і повторювалися у всій кімнаті, інакше шпалери будуть виглядати безглуздо.

Рада! Підкреслити футбольну тематику в кімнаті, можуть допомогти аксесуари з футбольним підтекстом. Наприклад: футбольний м’яч, кубок або спортивна форма на стіні.

Хокейна тема

Фотообои и тема футбольная: как совместитьФотошпалери із зображенням хокейного сюжету в інтер’єрі підліткової кімнати

Хокейна тематика – це також одна з найпопулярніших тем зображень на фотошпалерах. Хокей – це більш агресивний вид спорту, ніж той же футбол і тому підходить для найбільш меншого числа людей. Зображення цього виду спорту більше підійдуть для холостих брутальних чоловіків.

Хоча є чимало дівчат захоплюється хокеєм, але вони точно не є гламурними ніжними панянками, скоріше це активні пацанки і фотошпалери із зображенням хокейних сюжетів, атрибутики або відомих хокеїстів, не будуть виглядати безглуздо в їх інтер’єрі.

Водна тема

Фотообои и тема футбольная: как совместитьФотошпалери із зображенням серфінгіста на хвилі в інтер’єрі вітальні

Фотошпалери із зображенням водних видів спорту підходять абсолютно всім, так як їх дуже багато і вони дуже різноманітні.

Це може бути:

 • Гімнастика у воді.
 • Ігри з м’ячем у воді.
 • Плавальні змагання.
 • Стрибки з вишки.
 • Змагання на човнах і байдарках.
 • Регати.
 • Серфінг.

Можна ще багато перераховувати види спорту пов’язані з водою, але у кожного свої уподобання і смаки. Але будь водний спорт виглядає красиво і естетично, тим більше що водну тематику можна підібрати і поєднувати з будь-яким стильовим напрямком інтер’єру кімнати.

Рада! Зображення з водними видами спорту необхідно підбирати, враховуючи також функціональність приміщення. Наприклад: у спальні краще використовувати більш спокійні види спорту.

Як вибрати зображення

Фотообои и тема футбольная: как совместитьФотошпалери із зображенням кінного спорту впишуться в будь-який інтер’єр

Давайте розглянемо, як правильно підібрати зображення фотошпалер і їх розміри, щоб вони виглядали в інтер’єрі приміщення гармонійно.

Для цього потрібно враховувати:

 • Функціональність кімнати – так в спальню варто підбирати спокійні сюжети, без активної динаміки зображення, щоб увечері, перед сном, ви змогли спокійно розслабитися і добре спати всю ніч. Також забарвлення зображення впливає на розслаблення організму і психіки.
 • Освітлення приміщення – так в темну кімнату, де мало світла, варто підбирати світлі і спокійні кольори зображення, це дозволить візуально зробити кімнату світлішою. Якщо вам хочеться певну картинку і вона досить темній колірній гамі, то подбайте про додатковому освітленні.
 • Параметри кімнати – адже маленьке приміщення легко зробити візуально менше темною або дуже яскравим забарвленням зображення фотошпалер. Також фотополотна дуже великих розмірів можуть візуально зменшити кімнату.
 • Стилістику приміщення – не всі зображення зі спортивною тематикою можуть підійти до будь-якого стилю інтер’єру. Наприклад, зображення з футболом або хокеєм підійдуть тільки до сучасним стилям, таким як мінімалізм, хай-тек або лофт.
 • Забарвлення кімнати – кольори і відтінки всієї колірної гамми приміщення і зображення на фотошпалерах повинні гармоніювати між собою. Краще всього якщо відтінки малюнка будуть повторюватися і повторюватися в інтер’єрі і дизайні кімнати.

Важливо! Спортивна тематика, якщо ви вибрали спортивні фотошпалери, повинна бути присутня і в самій кімнаті. Її можна підкреслити аксесуарами або текстилем.

Як вибрати фотополотно

Фотообои и тема футбольная: как совместитьФотошпалери із зображенням мультяшних гонок для дитячої кімнати

При виборі фотошпалер також необхідно звернути увагу на якість самого полотна, так як не всі з них підійдуть для всіх кімнат. Цінова категорія фотополотен залежить від якості і текстури полотен, так як вони виробляються з різних матеріалів.

Так полотна на паперовій основі, не підійдуть для приміщень з підвищеною вологістю або, де їх легко зачепити і порвати. З цього можна зробити висновок, що паперові шпалери слабопрочные і невологостійкі. Зате такі полотна екологічні і є найдешевшими.

Полотна, зроблені на тканій основі, також екологічні. Вони мають дуже дорогий і естетичний вигляд, але дуже дорогі. Вони теж не підійдуть для вологих і швидко загрязняющихся приміщень, так як їх досить проблематично чистити.

Найпоширенішими полотнами вважаються полотна на вініловій і флізеліновій основи. Вони дуже міцні і абсолютно не бояться вологи. Але у вінілових полотен є відчутні мінуси, наприклад, вони не завжди створюються з екологічних матеріалів і абсолютно не пропускають повітря.

Також фотополотна можуть відрізнятися різними текстурами, наприклад:

 • Іній – це волокниста полотно, яке ідеально підходить для зображень зимових видів спорту.
 • Гладь – це гладке глянсове полотно, на якому добре будуть виглядати водні види спорту.
 • Пісок – це шорстке полотно добре підходить для зображення гонок на піску.

Текстур у сучасних фотополотен дуже багато і виробники не зупиняються на досягнутому. Ви можете знайти полотна, що імітують кам’яну або цегельну кладку, деревну кору, полотно і різні тканини.

Висновок

Фотообои и тема футбольная: как совместитьФотошпалери із зображенням відомого баскетболіста на тлі Лондона в чорно-білій гамі

Ваш інтер’єр не привід, щоб відмовлятися від фотошпалер з зображеннями спортивної тематики, адже знайти або замовити вподобане зображення, яке легко підійде до стилістики вашої кімнати, зовсім не складно.

Тому не варто відмовлятися від спортивної теми, тим більше, що це не тільки модно і налаштовує на здоровий спосіб життя, це також стимулює активну діяльність і прагнення досягати поставлені цілі і мрії.