Хлопчик чи дівчинка? Які шпалери вибрати для дитячої

Перший дизайн дитячої спальні вибирають батьки. І звичайно, вони прагнуть створити тут краще, прямо-таки ідеальний простір. Але що віддати перевагу, якщо подобається і дитячий малюнок шпалер з ведмедиками, і чудові шпалери з принцесами, а ще – забавні зірочки, ніжні сердечка і багато інших симпатичних картинок? Проблема вибору вирішується кардинально: виконується нейтральний дизайн дитячої кімнати, де шпалери служать лише фоном.

Нейтральні шпалери в кімнаті дитини: переваги

Кращі дитячі шпалери – ті, що сподобаються і дітям, і дорослим. Не завжди варто орієнтуватися на ультрамодні колекції або запитувати думку самого власника кімнати. Діти досить непостійні: сьогодні їм по душі веселий зимовий ліс, а завтра сподобається фотографія супергероя.

Мальчик или девочка? Какие обои выбрать для детской

Нейтральний інтер’єр дитячої кімнати, підходящий для немовляти

Тому нейтральний колір шпалер у дитячу – лідер думок. Вибирають його в таких випадках:

 • Коли клеять шпалери в кімнаті немовляти, але ще не знають, хто народиться – хлопчик чи дівчинка.
 • Коли оформляють кімнату для різностатевих або різновікових дітей і хочуть уникнути суперечок при виборі обробки.
 • Коли створюють практичний інтер’єр. Варто один раз правильно підібрати фонові шпалери для дет кімнати, і вам не знадобиться робити ремонт тут кожні 2 роки, у міру дорослішання малюка.
 • Звичайно, популярністю користуються комбіновані шпалери в дитячій. У цьому випадку простір розмежовується: в одній його частині використовують фонові полотна, а в іншій – динамічні та яскраві. Але все ж, практичніше буде реалізувати нейтральний дизайн дитячої кімнати.

  Мальчик или девочка? Какие обои выбрать для детской

  Яскравий інтер’єр дитячої кімнати, підходить як хлопчику, так і дівчинці

  У цьому випадку стіни оформляють як фон, ненав’язливий і практично непомітний. Але не забувають, що без яскравих акцентів в цій кімнаті не обійтися: все-таки дітям необхідні яскраві фарби. Інакше вони стануть відчувати нудьгу, «колірний голод».
  Також важливо, щоб інтереси дитини і його переваги за віком як-то знайшли своє відображення в інтер’єрі. На фото ви можете побачити, як змінюється одна і та ж кімната в міру дорослішання дитини: з полиць пропадають плюшеві іграшки, але на них з’являються книжки, один тематичний світильник змінюється на інший. А яскраві акценти формуються з допомогою текстилю.

  Шпалери для дитячої: ідеї та кольору

  Каталог нейтральних дитячих шпалер для дівчаток і хлопчиків наповнений кольором. Ви не знайдете тут хіба що блакитних і рожевих матеріалів, оскільки саме з ними пов’язані міцні асоціації.
  Отже, найпопулярніші нейтральні шпалери в кімнаті для малюків:

  • білі;
  • зелені;
  • сірі;
  • солом’яні;
  • персикові;
  • блідо-сині.

  Мальчик или девочка? Какие обои выбрать для детскойНейтральні шпалери з наклейками в інтер’єр дитячої кімнати

  Саме такі шпалери в дизайні дитячої кімнати виглядають гармонійно. Але подивіться і дитячий малюнок шпалер, виконаний в нейтральних відтінках. Це можуть бути білі силуети рослин на сірому тлі, симпатичні блискучі зірочки, смуги у близьких відтінках (білий-чорний-білий), дрібні візерунки. Така обробка сподобається і дівчаткам, і хлопчикам. А підкреслити захоплення і вподобання дитини можна за допомогою текстилю та інших інтер’єрних аксесуарів.