«Як соловейко про троянду співає в нічному саду…»

«Как соловей о розе поет в ночном саду…»Троянду називають королевою квітів. Її красу вміли цінувати у всі часи. Поети про неї складали вірші, кращі художники прагнули увічнити на своєму полотні. Символіка її кольору і форми відображена в міфах народів світу. Психологія впливу на наш настрій і почуття виняткова. Майстри славилися здавна зображеннями троянд на тканинах, шпалерах, гобеленах, в меблевих інкрустація і гіпсовій ліпнині. Що вже говорити про прикраси! Дизайнери ROSE GARDEN бренду SEABROOK присвятили трояндам цілу шпалерну колекцію, де віддають належне красу цього чудового витвору природи. Кучеряве рожеві гірлянди витончено спускаються зі стелі, оживляючи класику інтер’єру. Тонована основа, по якій в’ється плетисті чайні троянди, нагадує відтінками ранкову млу за вікнами: блідо-рожева, темний опал, перлова і з легкої бірюзою. Квітковий дощ із планують до підлоги витончених рожевих головок, де кожна квітка у своєму ракурсі розгорнуто до глядача, – ніби розмовляє з нами про прекрасне наступному дні, що несе радість буття. Нехитра зображення, живе і високо художнє, буде органічно для спалень та кімнат у стилі Прованс.
«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…» Високі інтер’єрні стилі – бароко або російський ампір – буквально притягують у своє коло дизайни ROSE GARDEN, де на шпалерних полотнах в кришталевих кошиках жваво тісняться коралові і небесної синяви квіти в оточенні ажурного папороті, гідні садів Версаля і Царського Села. Шпалерна колекція ROSE GARDEN – у пастельних барвах, але є і яскраві тони, де гілки троянд утворюють ромби з кремовому полю, гірчичного та кольору бірюзи.
«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…» Серед шанувальників троянд чоловіки – не виняток. Але чи захоче чоловік обробити свої особисті апартаменти квітковими шпалерами, нехай і дуже якісними? Творці дизайнів ROSE GARDEN подумали і про це! Рослинні принти, вписані в коло, і розетки з пелюсток нагадують таємні символи розенкрейцерів. Приналежність до цієї ложі надавала її членам привілеї і допускала до таємним знанням вузьке коло обраних. Монохромні з полем паперової основи дамаски з листя аканту – стриманого, навіть суворого малюнка, незважаючи на пишність. Орнаментальні рослинні візерунки також декоративні, але неброски і елегантні. Троянда вважається не тільки символом краси і гармонії, пристрасті (червона) або чистоти (біла). В Стародавньому Римі в дорадчих кімнатах для переговорів обов’язково зображували на стінах або стелі троянду як символ мовчання: “не кажи зайвого, будь стриманий, зважуй кожне слово! «Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»«Как соловей о розе поет в ночном саду…»