Якість, стиль, інновації – бельгійські шпалери Grandeco

Вибираючи оздоблювальні матеріали, ви зупиняєтеся на кращих рішеннях – за стилем, довговічності, фактурі? Тоді безперечно варто звернути увагу на шпалери Grandeco, де всі ці характеристики гармонійно поєднані.

Трохи про успіх компанії

На шпалери Grandeco відгуки найкраще брати у дизайнерів. Адже це люди, репутацією відповідають за свої пропозиції клієнтам. І вони стверджують, що шпалери Grandeco в інтер’єрі виглядають чудово і неодмінно захоплюють своєю стійкістю.

Качество, стиль, инновации – бельгийские обои Grandeco

Яскраві шпалери Grandeco в інтер’єрі

Компанія Grandeco – це спільна французько-бельгійське підприємство, утворене злиттям двох компаній в 2007 році. В результаті злиття залишилися найкращі кадри, унікальні технології і особливий дизайн, а тому шпалери Грандеко впевнено отримують відмінні відгуки.

Шпалери Grandeco – де купити?

Звичайно, в спеціалізованому інтернет-магазині, де є всі колекції – і нові, і ті, що подобаються клієнтам протягом декількох років. З цього обробним матеріалом легко зрозуміти, що значить «європейська якість» і «особливий стиль».

Качество, стиль, инновации – бельгийские обои Grandeco

Шпалери Grandeco у східному стилі

Шпалери Грандеко в інтер’єрі

Щороку дизайнери інтер’єрів очікують випуск нових колекцій шпалер. Адже кожна така колекція – це спосіб перетворити простір. Серед новинок шпалер Grandeco теж буде безліч яскравих шедеврів. Очікується даний підкорення ринку, адже останні колекції компанії вийшли просто відмінними:

  • ніжно-фактурний Boutique,;
  • чарівно-романтичний Prestige;
  • фантазійно-вінтажний Splendour.

Качество, стиль, инновации – бельгийские обои GrandecoЗ шпалерами Грандеко можна створити незвичайний і стильний інтер’єр

Але є і інші популярні колекції – динамічні і стримані, яскраві і загадкові, соковиті і засновані на пастельних тонах. Наприклад, шпалери Grandeco Jack Rose – це дитяча серія, з симпатичними ненав’язливими малюнками і матовою текстурою.
А ось шпалери Grandeco Hidden Richness – це розкіш для віталень і спалень. Оформлені в глибоких кольорах з перловим або перламутровим подтоном, вони служать беззаперечним прикрасою простору.
Так само, як і шпалери Grandeco Exposed в інтер’єрі, тільки це прикраса іншого роду. Брутальні камені, старовинні листи, циферблати і ящики, і навіть гламурна шкіряна оббивка – покриття справді перетворять ваш будинок.

Качество, стиль, инновации – бельгийские обои Grandeco

Шпалери Grandeco в класичному інтер’єрі їдальні

Розкіш іншого роду демонструють шпалери Grandeco Pastel Florals в інтер’єрі – це весняне чарівність в пастельних тонах. Тут домінують квіткові мотиви, але не нудотні, а приглушені. Ваші стіни перетворюються на полотна, розписані художньої аквареллю – чудове доповнення стилю кантрі і прованс.
А ось шпалери Grandeco Chic в інтер’єрі уособлюють собою середземноморський шик і палацове витонченість. Венеціанська штукатурка з витіюватими візерунками перетворюють кімнату в палату дожів, але перебувати в такому просторі комфортно, адже воно зовсім не пафосно.

Качество, стиль, инновации – бельгийские обои Grandeco

Шпалери Грандеко з квітами в інтер’єрі спальні

Модним тенденціям відповідають і шпалери Grandeco Boho Chic в інтер’єрі – це і марокканські яскраві орнаменти, і легкість природних фактур. Вам потрібно тільки вибрати відповідну комбінацію соковитих і стриманих тонів, і насолоджуватися оригінальним дизайном.
І ще один момент – всі без винятку шпалери Grandeco (вінілові, паперові та флізелінові) відрізняються екологічністю, світлостійкістю і легкістю в роботі. До речі, в полотнах настільки точно витримана геометрія, що вони наклеюються без швів.