«Карл у Клари вкрав корали…»— чому?

«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?Популярна скоромовка повна прихованого драматизму! Мабуть, цей Карл не зміг встояти перед красою коралового кольору… Адже навіть корифеї кольору з Інституту PANTONE – безперечного гуру колірної палітри -назвали LIVING CORAL (ЖИВИЙ КОРАЛ) головним кольором 2019 року! Визнаний авторитет в індустрії моди, інтер’єрного дизайну, реклами, виробництва тканин і поліграфії, Інститут Кольору Пантон створив незамінні схеми та оцифровані таблиці двох тисяч відтінків основних кольорів спектру для уніфікованого «мови» спілкування фахівців – майже як мова есперанто!

Дизайнерські шпалери класу люкс коралових відтінків органічні для інтер’єрів модного стилю casual (casual англ.) з удаваним змішанням випадкових елементів меблів і декору і яскравими фрагментами обробки. Саме в таких ефектно сучасних стилях важливий бездоганний дизайнерський смак в чергуванні яскравою акцентной стіни (особливо, якщо це коралові тони) і однотонних стін житлового, громадського чи офісного простору. За версією інституту PANTONE в наступаючому 2019 році в гармонії з кораловим кольором як пастельні, так і насичені тони зелені, коричневі, бежеві, карамелі і, звичайно, синього і блакиті. І тут потрібно віддати належне смаку і таланту канадської художниці Джеймы Браун! В її шпалерного колекції CHARLESTON HOME витончені рослинні та анімалістичні принти ідеально підходять за колірною гамою до однотонних шпалер з фактурою полотна або парусини. Створені дарувати задоволення для очей шпалерні полотна RIO кольору корала (найяскравіший дизайн!), попелу, крему, бірюзи і топленого молока, а за ним – різнокольорові орхідеї з яскраво-зеленим листям на кучерявих стеблах. Звичайно, де квіти, там і прекрасні жінки, – цей дизайн безперечно дамський! Як і класичні дамаски на кораловому полотні. Але анималистичный тигровий раскрас CHEETAH ( світлі цятки на шкірі кольору корала, лимона або чистого неба) полонить всіх без винятку любителів дикої природи!

«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?

Серця дайверів заб’ються сильніше при вигляді шпалер Джеймы Браун з дизайном JEVELS of the SEA (Коштовності моря), де зображені живі коралові рослини підводного світу. А також шеврони коралових відтінків, як набігаюча на піщаний берег морська хвиля. Супроводжують шпалери CHARLESTON HOME натуральні тканини ( бавовна+льон) тих самих оригінальних дизайнів Rio, Cheetah, Jevels of the Sea, щоб зробити інтер’єр закінченим за задумом художниці! Нова колекція шпалер MAUI MAUI від КТ Eхсlusive – вже в тренді 2019 року згідно Пантону: кораловий колір яскравих листя на глибокому чорному тлі; тоновані коралові шпалери з геометричним малюнком нагадують тканини ручної роботи з екзотичних південних країн.

«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?«Карл у Клары украл кораллы…»— почему?