Колекції італійських шпалер Roberto Cavalli: яскравий стиль в інтер’єрі

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Талановитий і всесвітньо відомий дизайнер Roberto Cavalli не так давно продемонстрував свою першу колекцію оригінальних шпалер для стін, які встигли завоювати визнання широкого кола споживачів.

Сьогодні випущено вже декілька колекцій автора, кожна з яких характеризується поєднанням непоєднуваних стилів, сюжетів і відтінків, і всі вони не перестають дивувати своєю яскравістю і незвичністю.

Традиційний дизайн шпалер для стін, як правило, не виходить за рамки сюжетів однієї тематики, схожих і гармонійних відтінків на полотнах, а також зображень і орнаментів, відповідних певному стилю інтер’єру. Такий підхід завжди вважався правильним, так як полегшував вибір шпалер, підходять до дизайну приміщень.

Шпалери, схожі між собою і мало чим відрізняються від аналогічної продукції конкурентів, користувалися досить високою популярністю у споживачів, поки на світ не з’явилися унікальні і яскраві колекції Roberto Cavalli, які вразили всіх своїм стилем і оригінальністю.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Причини популярності бренду

Ім’я Roberto Cavalli завжди ототожнювалося зі стильною і оригінальною продукцією. Дизайнерський будинок цього стиліста протягом довгого часу здійснював випуск модного одягу, цікавих предметів меблів, текстильних матеріалів та деталей інтер’єру.

Оскільки дизайнерові хотілося втілити свої задуми в максимумі виробів, що приносять користь, було прийнято рішення про початок виробництва облицювальних матеріалів для стін.

Спочатку дизайнер займався створенням декоративної плитки, а до 2012 року чергу перейшла і до шпалерної продукції.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Оскільки налагодити виробництво високої якості було б досить складно і довго, Роберто Каваллі звернувся за допомогою до всім відомого виробника Emiliana Parati. Поєднання відмінної якості продукції італійського виробництва і неповторного стилю знаменитого дизайнера забезпечило створення унікальної продукції, яка моментально почала користуватися попитом і набирати обороти на ринку.

Сьогодні італійські шпалери Роберто Каваллі ототожнюються з розкішшю, яскравим дизайном і втіленням нестандартних підходів до декорування простору.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Увага! Шпалери від дизайнера Роберто Каваллі – це не тільки візерунчасті полотна, але і декоративні панно з яскравими малюнками, тому такі матеріали стануть відмінною заміною стандартним фотошпалери.

Пишність сюжетів і насиченість відтінків – це тільки одна перевага використання таких шпалер для декорування простору. Ще одна важлива причина стрімкого зростання їх популярності – це відмінна якість і бездоганні експлуатаційні характеристики, забезпечені завдяки використанню новітніх технологій, що застосовуються виробником Emiliana Parati для всіх випущених матеріалів.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьереОригінальний продукт з Італії — шпалери Prima Italiana — це найвища якість покриття з розкішною лицьовою поверхнею, яке стане елегантним рішенням для декору.

Читайте в цій статті про стеклообоях павутинка від Wellton: покриття тонка, але дуже міцне і довговічне. Відмінне рішення для шпалер під фарбування!

Вся продукція Roberto Cavalli випускається на флізеліновій основі, за рахунок чого забезпечується стійкість і довговічність таких шпалер.

Серед інших корисних властивостей цих матеріалів можна виділити:

 • високу міцність і пружність;
   
 • екологічну безпеку і гіпоалергенність;
   
 • легкість монтажу і зняття з поверхні;
   
 • простоту очищення від забруднень;
   
 • стійкість до впливу вологи;
   
 • стійкість фарб і чіткість зображених малюнків;
   
 • несхильність впливу сонячного світла і багато інших.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Поєднання відмінних естетичних і експлуатаційних властивостей дозволило таким шпалер зайняти лідируючі позиції і протягом довгого часу підтримувати стабільний попит.

Можливість створення розкішного інтер’єру за допомогою таких матеріалів залучила багатьох споживачів, і ми впевнені, що кожен з вас не залишиться байдужим, ознайомившись з особливостями стильового оформлення колекцій цього дизайнера.

Особливості стилю

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Романтичність, розкіш, чуттєвість і лиск – незалежно від того, який ефект буде справляти колекції дизайнера Роберто Каваллі, немає сумнівів, що вони зроблять тільки позитивні враження.

Унікальність продукції цього дизайнера забезпечена завдяки поєднанню непоєднуваних відтінків, тематик і стилів в одному полотні. Мало хто з сучасних виробників настінних матеріалів вирішується поєднувати протилежності, але у Роберто Каваллі це вийшло чудово.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Дивлячись на шпалери з колекцій автора, можна побачити, що головна особливість цих матеріалів проявляється в симбіозі традиційних і новітніх тематик. Так, наприклад, флористичні композиції, популярні в настінних матеріалах, дизайнер поєднує зі строгими геометричними візерунками та прямими лініями.

Ні одна з колекцій сучасних виробників не містить таких яскравих відтінків і, тим більше, не втілює поєднання самих несумісних з них.

Увага! Кожна колекція виробника має відповідну за характером фактуру, тому навіть недостатньо яскраві і помітні композиції будуть створювати ефект розкоші і блиску в вашому інтер’єрі.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Фактура полотен і глибина відтінків дозволяють імітувати вишивку гладдю, схожу на венеціанську тематику, яка особливо цінується в інтер’єрах класичного типу.

Але Роберто Каваллі вирішив перетворити традиційний венеціанський стиль, забезпечивши імітацію шовкових, суконних і шкіряних матеріалів.

В якості фонових композицій, доповнюють сюжети рослинного та флористичного характеру, дизайнер використовує темні відтінки, що забезпечують виразність орнаментів та візерунків.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Деякі полотна з колекцій шпалер Роберто Каваллі зображують широкі вертикальні смуги теплих і яскравих відтінків. Завдяки такому підходу автору вдалося підкреслити реалістичність і об’ємність сюжетів, а зображення золотих і срібних деталей на малюнку сприяє створенню відблисків і переливів на сонячному світлі.

Деякі шпалери, представлені автором у своїх колекціях, уособлюють африканську тематику: леопардові, тигрові забарвлення, яскраві відтінки, характерні для стилів такого типу, і, звичайно ж, відповідна фактура зразок шкіри, хутра та інших матеріалів дозволяють створити в кімнаті відповідну обстановку і наповнити приміщення атмосферою свободи і енергії навіть без використання додаткових декоративних елементів.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Ще одна особливість колекцій дизайнера Роберто Каваллі – це слідування особливостей східної тематики.

Великі візерунки, рослинні композиції яскравих відтінків, блискучі і переливаються елементи, поєднані зі спокійними фоновими сюжетами, надають таким шпалер таємничості і оригінальності.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьереДивіться добірку якісних фото з фотошпалерами в інтер’єрі — усі фарби і сюжети тематичних картинок для створення оригінального дизайнерського оформлення простору.

Ознайомтеся тут з актуальними цінами за каталогами на вінілові шпалери, дізнайтеся про основних виробниках цієї продукції.

Докладно про американські паперові шпалери для стін читайте за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/bumazhnye/amerikanskie.html

Гармонійний стиль, втілений дизайнером в випущених колекціях, яскраві і незвичайні ідеї, поєднання нестандартних сюжетів і відтінків, строгих і плавно переходять один в одного орнаментів – всі ці концепції стали візитною карткою продукції автора і забезпечили його продукції високу популярність. Саме тому шпалери Роберто Каваллі в інтер’єрі використовує все більше число споживачів.

Вартість колекцій

Оскільки колекції італійського бренду відносяться до продукції преміум-класу завдяки стильному дизайну і використання найрізноманітніших матеріалів для декорування поверхонь, ціна шпалер Роберто Каваллі перевищує стандартну вартість на шпалерну продукцію.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Тим не менше, навіть настільки високі витрати будуть виправдані, оскільки натомість ви отримуєте не тільки унікальні і неповторні за стилем полотна, але і матеріали високої якості, здатні витримувати вплив негативних чинників і при правильному використанні служити протягом більше 10 років, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Колекція дизайнера під назвою Home 1, представлена в білих, бежевих, коричневих і чорних тонах, уособлює природничу тематику. На однотонному полотні або тлі з широкими смугами насичених відтінків зображуються вишукані тонкі гілочки і квіти, представлені у вигляді об’ємного малюнка.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Особливості передачі кольору і фактури шпалер, представлених у цій колекції, не схожі на аналоги від інших італійських виробників, тому стиль Роберто Каваллі можна вважати унікальним і єдиним у своєму роді.

Вартість такої колекції становить близько 4800-32900 рублів.

Колекція Home 2 – це шпалери, оформлені в природних відтінках і зображують спокійну брижі, абстракцію і рослинні мотиви. Деякі полотна виконані у вигляді розмитих художніх штрихів декількох відтінків, що надає їм ще більшої таємничості.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Ключовою особливістю цієї колекції стало використання кристалів Сваровські. Переливи, що створюються завдяки таким стразів, додають шпалер вишуканості та затишку.

Основні відтінки колекції – білий, бежевий, сірий, коричневий і світло-синій. Мінімальна вартість шпалер цієї лінійки складає приблизно 4800 рублів за рулон.

Колекція № 3 шпалер Роберто Каваллі вразила покупців ще більше. Крім стандартних штрихів, незвичайної фактури, характерною для всієї продукції цього бренду, а також використання натуральних відтінків, шпалери з третьої колекції імітують шкіру, хутро, шовк та інші матеріали.

Деякі шпалери Роберто Каваллі Home 3 зображують класичні орнаменти великих і дрібних розмірів.

Завдяки розмаїттю стилів використовувати шпалери такого типу можна і в старовинних, і в сучасних приміщеннях. Колірна гама колекції представлена коричневим, бежевим, синім, фіолетовим і чорними відтінками.

Ціна шпалер – від 5500 до 71040 рублів.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Для тих, хто бажає втілити вишуканий дизайн Роберто Каваллі в реалістичних малюнках, підійдуть декоративні панно цього бренду. Завдяки відмінній якості вони стануть альтернативою стандартним фотошпалери і дозволять створити неповторний стиль в будь-якому інтер’єрі.

Яскраві фарби, незвичайні сюжети, принти тигрових, леопардових і інших кольорів, блискітки, переливи, нестандартні фактури полотен – всі ці особливості роблять панно Роберто Каваллі унікальними.

Найбільш популярні сюжети колекції – тварини, фрески, інтер’єри і квіткова тематика. Середня вартість – від 6800 до 32900 рублів.

Коллекции итальянских обоев Roberto Cavalli: яркий стиль в интерьере

Завдяки застосуванню новітніх технологій виробництва та оригінального творчого підходу автора використання шпалер Roberto Cavalli в інтер’єрі стане гарантією успіху вашої задумки і буде сприяти створенню неповторного стилю, не схожого на стандартні і обридлих усім інтер’єри.

Втілюйте в реальність яскраві ідеї автора – і переконайтеся, що навіть у, здавалося б, незначних деталях можна продемонструвати красу оточуючого нас світу.