Комбінування шпалер в передпокої: робимо зі смаком

Комбинирование обоев в прихожей: делаем со вкусомОб’єднані шпалери в передпокій

Об’єднані шпалери в передпокій клеять досить часто адже таким чином можна зробити зонування і зробити оригінальний дизайн. Як комбінувати шпалери в передпокої ми і розповімо в нашій статті.

Тут є маса варіантів і вам залишиться обрати найбільш прийнятний. Все можна зробити своїми руками і для цього вам ще в додаток буде відео і фото в цій статті.

Зміст статті

 • Правила поклейки і комбінування
  • Особливості вибору матеріалів
  • Моменти, що впливають на вибір шпалер для поєднання
 • Правила і способи комбінування
  • Способи створення комбінацій
 • Особливості грамотної проклейки

Правила поклейки і комбінування

Передпокій і шпалери повинні бути в одному стилі, це допоможе створити гармонійну композицію. Але це не означає, що можна просто наклеїти різні за видами матеріали, що є в цьому питанні певні вимоги, їх і радять дотримуватися дизайнери. Давайте більш детально розглянемо, як скомбінувати шпалери в передпокої.

Особливості вибору матеріалів

Шпалери в передпокій об’єднані повинно починатися з рішення, які використовувати матеріали для стін. Вибір продукції, в наш час величезний, багато модних та хороших покриттів на будь-який смак, але не всі підходять за своїми функціями, про цього буде залежати і ціна матеріалу.

Комбинирование обоев в прихожей: делаем со вкусомВибираємо потрібний вигляд

Отже:

 • Вигідний варіант, для ремонту передпокої, це матеріали, за якими в подальшому, буде просто доглядати. До такого покриття не пристає пил, воно не псується від дотику з водою, а в разі забруднення, легко очищаються, збережуться колір і поверхня не псується.
 • Якщо немає часу і настрою шукати поєднання двох типів шпалер, і вам підходять різні матеріали, то важливо вирішити, які саме покриття будуть добре виглядати в передпокої і будуть виконувати всі функції, про які говорилося раніше.

Досвідчені люди радять наведені нижче типи покриттів, для даного комбінування:

 • Покриття з вінілу або пвх шпалери (покриття які можна мити водою);
 • Бамбукові шпалери під фарбування, вони краще вінілових, тим що дихають і добре переносять перепади температур;
 • Склошпалери, складаються з перемешенного скловолокна;
 • Рідкі шпалери, поєднують в собі поширені паперові шпалери, барвисті матеріали;
 • Бамбукові шпалери, що складаються з натур. продуктів (рекомендується наносити виключно на окремих ділянках поверхні);
 • Англійські шпалери Лінкрусту.

Увага: Так, як всі шпалери відрізняються своєю ціною, необхідно вибирати покриття для стін, не лише щодо міцності, краси тощо, але й потрібно звертати свою увагу на інші нюанси. Приміром, ціна шпалер може бути завищена, з-за індивідуального дизайну, але це ж так важливо в передпокої.

При нанесенні шпалер в коридорі декількох типів, потрібно дотримуватися однаковий матеріал і товщину використовуваного покриття. Якщо матеріали будуть різних обсягів, то буде виглядати гармонійно, а стики, які будуть кидатися в очі, доведеться прибирати додатковими спеціальними маскуванням.

 • Крім цієї особливості, необхідно правильно підбирати схожі фактури, вподобаних матеріалів. Поєднання кількох видів покриттів з опуклими малюнками, не придатними між собою, вживати не бажано, тим більше в маленькому приміщенні, передпокої і коридорі.
 • Покриття з текстурою, підходять для рідкісних варіантів поєднання, наприклад, якщо клеїти в горизонтальному напрямку по низу або верху стін.

Увага: Матеріали з текстилю, не потрібно застосовувати в передпокої у вигляді матеріалу, для поєднання. Більшість шпалер з тканини, мають більшу ціну, але і мають добру фактуру. Хоча, з – за постійних контактів, вони швидко втрачають свій зовнішній вигляд.

 • Ще, не бажано застосовувати рідкі шпалери: вони погано ставляться до вологи, а якщо з’явиться якась проблема, їх буде складно і проблематично усунути зі стін.
 • Рекомендується вибирати шпалери, які не вибагливі до акуратною, постійної і частій прибирання. Для маленького простору зійдуть і звичайні шпалери з паперу, але важливо, що б на них не потрапляла бруд від взуття з вулиці та інші рідини.

Моменти, що впливають на вибір шпалер для поєднання

Значущі фактори, наприклад, як протистояння вологи, стійкість фізичних впливів, швидке і якісне очищення необхідні для шпалер, з-за певних особливостей передпокою і коридору. Звичайно, це важливо, але і вибір відтінків не маловажний фактор, до якого потрібно поставитися відповідально. Якщо вибрати правильну колірну гаму, то дизайн кімнати буде красивий і вигідно виглядав.

Комбинирование обоев в прихожей: делаем со вкусомЗбільшуємо обсяг передпокою

Отже:

 • Наприклад, для того, що б передпокій здавалася більше і просторіше, необхідно просто правильно поклеїти її, двома видами шпалер. Коридор з маленькими розмірами, буде виглядати більше при поєднанні шпалер світлих відтінків, без візерунків і малюнків. Так само, гарний і стильний варіант, верх зробити світлим, а низ більш темним
 • Передпокої великих розмірів, можна обклеювати шпалерами різних кольорів, але головне потрібно, що б малюнки правильно сприймалися на даній території. Якщо на шпалерах будуть великі малюнки, це буде зменшувати простір. Горизонтальні лінії розширюють кімнату, а вертикальні збільшують у висоту.
 • Плюс великого простору, в тому, що в ньому можна поєднувати кілька різних покриттів з візерунками та іншими малюнками
 • Для хороших комбінацій, необхідно правильно підбирати відтінки і місця де є світильники і лампи. Ділянки з малим освітленням, потрібно зробити світліше з вживанням, ніжних відтінків. З нормальним освітленням місця, краще виділити яскравими квітами і візерунками.
 • У деяких квартирах, у передпокої є незвичайні конструкції. Наприклад, невеликі виступи для вішалок, якісь арки, зони для дзеркал і багато іншого. Такі місця можна виділити за допомогою кольорових шпалер з малюнками і зробити на них акцент.
 • Але якщо всі навпаки, і конструкції навпаки хочеться приховати, це можна зробити так само, з допомогою певного типу покриття, схожого з сусідніми покриттями.

Правила і способи комбінування

Комбінування шпалер в передпокої робиться за певними принципами, давайте розглянемо деякі з них. Вони прийнятні практично для всіх стилів.

Комбинирование обоев в прихожей: делаем со вкусомРобимо комбінування за правилами

Надто впадають в очі шпалери в інтер’єрі, можуть не правильно сприйматися гостями, тому, що на такі поверхні не хочеться загострювати увагу. Особливих переваг у таких стін не буде, та й це не дуже практично, отже, ви даремно витратите час і кошти.

Покриття яскравих тонів краще використовувати тільки у вигляді конкретних, окремих елементів в передпокої:

 • Більшість комбінацій покриттів, в передпокої створюються з допомогою комбінування відтінків, які не гармонують один з одним. З – за цього, надто яскраві відтінки, рекомендується розбивати світлою і ніжною фарбою.
 • Відтінки шпалер на стінах, повинні поєднуватися і правильно виглядати з інтер’єром і меблями в приміщенні.
 • Не потрібно поєднувати економні і дорогі матеріали, тому, що, отже, у покриттів буде і різне якість, а час це дасть зрозуміти і все буде видно.
 • При виборі і нанесенні покриття, потрібно виділити загальний вигляд, наприклад якийсь малюнок або візерунок.

Наводячи методи в дії, взяті з фото поєднань шпалер для коридору, ви знайдете безліч нюансів для даного процесу. Але для ідеального результату, без різниці якого виду у вас передпокій, необхідно контролювати чіткість, кожного елемента.

Способи створення комбінацій

Щоб швидше вирішити, як будете робити шпалери в передпокій комбіновані, адже тут важливо поєднання в просторі, необхідно дізнатися, як можна більше про самих популярних методи. Приміром, для кожної передпокою в наш час, відмінно підійде поєднання по вертикалі.

Покриття схожого розміру і складу, наносяться вертикальними смужками по всій стіні. Такий варіант, допоможе зробити передпокій необхідної довжини і ширини, як вам буде зручніше.

Комбинирование обоев в прихожей: делаем со вкусомВибираємо потрібний спосіб комбінації шпалер в передпокої

Увага: Раз вуж, маленькі коридори не рекомендується обклеювати викликають покриттями, можна вживати шпалери однотонного кольору з різною насиченістю. Відмінності між кольорами, додадуть затишку інтер’єру.

Якщо покриття схожого розміру і складу, наносити горизонтальними смужками по всій стіні, то можна застерегти низ стіни від частих контактів. Для цього, потрібно на цій ділянці клеїти дуже міцні шпалери.

Отже:

 • Верх всіх стін, можна зробити в поєднанні зі стилем всього приміщення. Звичайна, сучасна передпокій, буде стильно виглядати з покриттям в ніжну, світлу смужку. Більш модно буде виглядати з квітковими малюнками.

Увага: Не має значення, який вид ви будете використовувати, ні в якому разі не вживайте занадто багато різних квітів і малюнків з візерунками. В маленькій кімнаті, буде нормально виглядати, якщо використовувати максимум 2-3 відтінку, таким чином, найбільша кількість кольорів буде тиснути на зір.

 • У певних передпокоїв буде цікаво і добре виглядати красиві частини покриття. В основному їх роблять у вигляді підробок з шпалер, вставляють в рамку і вішають на відкриті ділянки стін. В цій частині приміщення, можливо, прикріпити вішалки для одягу, але необхідно перевірити, чи міцні шпалери і чи витримають вони важку одяг. Що б, ця частина виділялася, можна зробити покриття тут яскравіше або розмістити якийсь малюнок цікавої тематики.
 • Популярно стало в інтер’єрі робити поєднання з простих покриттів і фотошпалер (див. Як підібрати до фотошпалери шпалери: поради). У невеликому коридорі, фотошпалери можуть бути з певним, цікавим змістом, візуально збільшує простір. Користуються популярністю, такі картинки, як захід, фрукти, тварини або інші пейзажі, вони допомагають візуально збільшити територію, і так само, зроблять кімнату яскравіше, акуратніше і красивіше.
 • Стиль поєднань покриттів для різних кімнат, можна зробити при різних методах в одному приміщенні і стилі. Як буде виглядати приміщення, залежить від вашого вміння і фантазії. Що б інтер’єр був такий же завжди потрібно слідкувати за процесом нанесення шпалер, що дотримувалися всі вимоги, купувалися якісні матеріали і правильно уточнювалися особливості приміщення.

Особливості грамотної проклейки

Вже говорилося, що в передпокої потрібні шпалери абсолютно однаково товщини. Ця особливість не сама головна і основна при нанесенні шпалер. Хороший варіант, при нерівних і вигнутих стінах, компенсувати це об’ємними і фактурними шпалерами, в результаті такої проклейки, стіни будуть казать рівними.

Увага: Будь-які покриття, при поєднанні рекомендується наносити дуже рівно, для цього перед початком роботи, необхідно зробити мітки в необхідній частині приміщення.

 • Так само, сподіваюся, не потрібно багато говорити про розташування різних зон в кімнаті. Але зробити акценти в просторі все ж буде краще, це зручно і надає унікальності в інтер’єр. Потрібного результату ви досягнете при створенні окремих частин шпалер або нанесенням схожих відтінків, на якійсь стіні

Увага: прибрати стики, чи виділити якусь ділянку рекомендується придбати спеціальний кант для покриттів або інші подібні матеріали.

 • Якщо вас цікавлять окремі вставки з шпалер, перед початком, потрібно нанести основні матеріали. Другий вид шпалер наноситься на вже обклеєну поверхню. Важливо стежити, що б клейка речовина не випливало з-за шпалер. Інакше на поверхні, можливо, залишаться розводи.

Як скомбінувати шпалери в передпокої тепер ви розберетеся. Вибирайте якісний матеріал, тоді оздоблення буде служити вам довгі роки. Інструкція допоможе вам зробити все правильно.