Купити шпалери в єгипетському стилі. Каталог шпалер в єгипетському стилі з фото в інтер’єрі

Шпалери для кімнати в єгипетському стилі – це спосіб створити унікальну атмосферу з етнічним колоритом. Розкіш, вишуканість і впізнавані малюнки – все це робить шпалери в єгипетському стилі затребуваними серед тих, хто цінує стилізовані інтер’єри.

Основні характеристики стилю

Шпалери для стін Єгипет – це розкіш фараонів і мотиви, які ні з чим не переплутаєш. Цікаво, що дизайнери сьогодні не зупиняються на автентичних рішеннях, а значить, якщо ви хочете купити шпалери для кімнати в єгипетському стилі, то можете орієнтуватися на такі мотиви:

  • арт-деко: розкішні мережива, що прикрашають стіни, у чорних і пісочних тонах;
  • класика: нейтральні фони, які допоможуть зробити яскраві єгипетські панно ще більш довершеними;
  • вигадливі малюнки модерну, витончені орнаменти;
  • східні тематики з барвистими орнаментами.

Але не забувайте про характерною колірній гамі – шпалери в єгипетському стилі на фото в інтер’єрі переважно золотого, пісочного, білого або бежевого тону, а також охра, жовтий і слонова кістка. А в якості яскравих вкраплень допускається елегантний чорний, сапфіровий синій і приглушене рожевий.

Купить обои в египетском стиле. Каталог обоев в египетском стиле с фото в интерьере

Єгипетський стиль в інтер’єрі

Де доречний єгипетський шарм

Все залежить від того, якого саме напряму ви станете дотримуватися. Каталог шпалер в єгипетському стилі дозволить оформити і цікаву дитячу, і презентабельну розкішну вітальню.

Основними мотивами цих колоритних етнічних полотен залишаються:

  • стилізовані колони;
  • зображення фараонів, Сфінкса, пірамід;
  • ієрогліфи і написи;
  • лотоси;
  • рослинний і геометричний орнамент.

Панно в єгипетському стилі привертають до себе максимум уваги і спеціально оформляються так, щоб малюнок був головний в приміщенні.

Варто купити шпалери в єгипетському стилі, якщо ви цінуєте барвистість і неординарність. Але не забувайте, що така обробка потребує відповідного доповнення у вигляді дерев’яної меблів з інкрустаціями і різьбленими рельєфами. А ось декору в кімнаті має бути мінімум – і тільки в єгипетському стилі. Також добре на тлі колоритних шпалер буде виглядати пишна жива зелень, тропічні рослини з великими листками.

Купить обои в египетском стиле. Каталог обоев в египетском стиле с фото в интерьере

Інтер’єр в єгипетському стилі з використанням рослини