MAYFLOWER: БАГАТИЙ ВНУТРІШНІЙ СВІТ

MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР Під брендом MAYFLOWER американський дизайнер Джонатан Колдуелл створює дивовижні шпалерні колекції, пройняті красою природи і світу. Шпалери AERIAL – повітряні, де нескінченність неба заворожує глибиною. Тони шпалерних полотен натуральні: нічне небо, передгрозове, прочерченное блискавкою, в ранковій імлі,- відчувається, що шпалери «авторські», що створені «за натхненням» справжнім художником. Подорожуючи по світу, він вміє поділитися своїми враженнями: ось ми разом стоїмо на гірській вершині, а внизу – скелі в клубочиться сіро-бузковому тумані, або пливемо по річці в човні рано вранці в повній тиші, або спостерігаємо під водою в морській глибині грайливу акулу-молот,- все викликає у нас почуття співпереживання з автором шпалер.

Шпалери SOLARIS Джонатана Колдуелла пройняті темою космосу і подорожей в галактичному просторі. Яскраві спалахи зоряних скупчень на антрацитному тлі підійдуть для інтер’єру в стилі лофт або хайтек з мінімалістичною обстановкою у великих просторах апартаментів.

MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР

MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР MAYFLOWER: БОГАТЫЙ ВНУТРЕННИЙ МИР

Світлі відтінки холодних сіро-блакитних тонів майстерно передають фактуру прозорих мінералів і старої кам’яної кладки стіни будинку або огорожі. Стовбури беріз на шпалерах настільки об’ємні, що здається, стін – ні, і ліс починається там, де закінчується підлогу нашої кімнати.

Впізнаваний логотип бренду МЕЙФЛАУЕР – роза вітрів зі стилізовано витягнутими в напрямку півночі і півдня променями і з акцентом на важливому для Колдуелла напрямку схід-захід. Британець, сформувався як дизайнер в Старому Світі, кілька років тому переїхав жити і працювати в США, як колись перші англійці відкрили для себе Новий Світ на пароплаві Мейфлауер (“Травнева квітка”). Цим підкреслюється в логотипі важливість для художника напрямку схід-захід не тільки в особистому житті, але і в творчості, а також зв’язок часів і спільність культур Англії і США. Старого і нового Світу!