Місто фотошпалери: як підібрати для інтер’єру

Город фотообои: как подобрать для интерьераНа фото, фотошпалери із зображенням сучасного міста у променях призахідного сонця

Фотошпалери – це оновлений сучасний декоративний оздоблювальний матеріал для стін будинку або квартири. Фотошпалери на стіну міста, це хороший вибір для будь-якого приміщення, оформленого в будь-якій стилістиці. На відео ви можете побачити кілька прикладів різних інтер’єрів в різних кімнатах, де використовувалися фотошпалери міста на стіну.

Зміст статті

 • Міста на стінах в інтер’єрі
  • Поширені сюжети зображень з містами
 • Види зображень на фотошпалерах
  • Типи зображень на фотошпалерах
 • Місто і стилістика кімнати
  • Поради щодо вибору зображення
 • Висновок

Міста на стінах в інтер’єрі

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери нічне місто в сучасному інтер’єрі вітальні

Міста фотошпалери універсальні, за рахунок різноманітності тематик, способів, технік малювання, текстур, кольорів і типів зображення. Вони здатні виконувати різноманітні корисні функції як для інтер’єру, так і для самого приміщення, в якому їх використовують.

Наприклад:

 • Поділ простору кімнати на зони. Це зручно, якщо у вас квартира-студія або однокімнатна квартира, яка часто виконує кілька функцій. Також такий прийом можна застосувати: у спальні – виділивши зону сну, зону нанесення макіяжу або зону читання і рукоділля, в дитячій кімнаті – виділивши зону відпочинку або активну зону, на кухні (див. Фотошпалери для кухні: які вибрати) – виділивши робочу зону або обідню зону, в кабінеті – виділивши зону читання або робочу зону.
 • Зміна простору кімнати ширину, довжину або висоту. Цей прийом використовують, якщо приміщення маленьке, вузьке або з низькими (високими) стелями. Наприклад: оклеив вузьку стіну фотошпалерами з зображенням з явним горизонтальним акцентом, ви візуально робите кімнату ширше; наклеївши фотошпалери явним з вертикальним зображенням, ви візуально підніміть стелі..
 • Безперечно, фотошпалери на стіну місто, це окраса всього інтер’єру. Тим більше, що велика різноманітність різних міст сучасних і старовинних, дозволяє підібрати найбільш підходяще зображення. Ви можете вибрати фотошпалери старе місто або фотошпалери нічного міста, вони можуть бути, і різнокольорові, і монохромні, і чорно-білі. Для кожного стилю інтер’єру можна підібрати більш гармонійне зображення.
 • Також, з допомогою яскравих різнокольорових міст, можна створити барвистий акцент в спокійному інтер’єрі. Такий спосіб добре підійде: якщо інтер’єр вашої кімнати здається вам трохи нудним, якщо ви хочете відволікти увагу від застарілої меблів; якщо ви хочете заховати і відвернути увагу від недоліків ремонту або планування кімнати.
 • Дуже добре з допомогою певного зображення підкреслити або позначити стиль інтер’єру. Наприклад: в кімнату, оформлену в античному стилі – добре підійдуть шпалери з малюнком давньогрецького міста; в мінімалістичний інтер’єр – підійдуть фотошпалери міста чорно білі або мальовані олівцем.

Рада! Функціональність фотошпалер кожен визначає для себе і свого інтер’єру сам, тим більше що вони можуть нести кілька функцій одночасно.

Поширені сюжети зображень з містами

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери із зображенням нічного міста гармонійні в класичному інтер’єрі спальні

Давайте перерахуємо найбільш популярні сюжети із зображенням міст, які найчастіше купуються і наносяться на фотополотна і, до яким стилям інтер’єру вони більше всього підходять.

 • Великі і барвисті сучасні мегаполіси, зображення хмарочосів, широких вулиць або яркосветящихся магазинів. Такі фотошпалери підійдуть як у сучасну стилістику інтер’єру, так і в класичні стилі.
 • Сучасні міста з активною і динамічною життям, з рухомими автомобілями і поспішають на роботу людьми. Такі зображення добре підійдуть в ультрасучасні інтер’єри, які воліють активно живуть люди.
 • Старовинні міста з архітектурними пам’ятками, які вражають своїми величними спорудами. Такі фотошпалери добре впишуться в різні класичні інтер’єри як суворі та благородні, так і в шикарні і вінтажні.
 • Невеликі, що потопають у зелені і квітах, провінційні містечка. Такі зображення добре впишуться в різні сільські стилі інтер’єру, особливо гармонійно такі міста будуть виглядати в кімнаті, оформленої в стилі прованс, де вітається велика кількість квітів.
 • Старі, напівзруйновані міста, які стали історичним надбанням і все ще вражають своєю величчю і пишнотою. Такі зображення добре підійдуть історичні, античні і класичні стилі інтер’єру кімнат.
 • Зображення певних міст під певну стилістику інтер’єру. Наприклад: зображення Парижа (див. Фотошпалери з Парижем в інтер’єрі) до французької або гламурному стилям, зображення Лондона до витонченого англійського стилю і так далі.
 • Зображення літніх вуличних кафешок як у великому сучасному місті, так і маленькому або старовинному. Такі фотошпалери добре підійдуть на кухню або їдальню, оформлені, або в сучасному або класичному стилях.
 • Фотошпалери вид з вікна на місто, можуть бути як із стандартного невеликого вікна, так з панорамного на всю стіну. Зображення з видом з невеликого вікна більше підійдуть для спальні, кухні, кабінету або дитячої кімнати, з видом ж з панорамного вікна будуть гармонійні у вітальні.
 • Також є зображення з видом з тераси або балкона на краси будь-якого міста. Такі фотошпалери зазвичай досить великих розмірів і підійдуть для будь-якої кімнати і практично в будь-яку стилістику, в залежності від деталей зображення.

Виробники фотошпалер, передбачили всі побажання споживачів і тому зображень міст дуже великий асортимент. До того ж, є безліч різних друкованих студій, де можна замовити індивідуальне зображення, за своїми ескізами або фотографіями.

Види зображень на фотошпалерах

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери із зображенням панорамного виду з вікна на сучасний мегаполіс

Зображення можуть бути різних видів, які можуть вплинути на візуальне зміна обсягів приміщення.

Наприклад:

 • Зображення одного основного будівлі або споруди. Наприклад: фотографія знаменитої висотки може візуально підняти висоту низьких стель; фотографія відомого моста, візуально розширює кімнату.
 • Зображення безлічі висотних будинків чи приватних будиночків на якомусь тлі. Наприклад: провінційний альпійське містечко на тлі засніжених гір і блакитного неба, можуть візуально збільшити обсяг кімнати.
 • Зображення наближеного міста, збільшеного так, що видно деталі будівель. Таке зображення зробить вашу кімнату менше, тому використовувати його треба тільки у великих і світлих приміщеннях.
 • Зображення міста в дали. Такий малюнок добре підійде для невеликих і темних приміщень, так як може візуально розширити простір кімнати. Якщо кімната велика, то таке зображення зробить її менш затишною.
 • Зображення міста з видом знизу. Наприклад: ніби ви знаходитесь на вулицях міста і дивіться вгору на висотні будинки або ви стоїте під мостом і милуєтеся його величним виглядом. Такі зображення можуть вплинути на висоту кімнати і візуально зроблять її менше.
 • Зображення міста з видом зверху. Наприклад: вид з панорамного вікна на місто знаходиться трохи далі і нижче вашого рівня або вид зверху, припустимо з горба, на невеликий красивий місток у маленькому містечку.

Важливо! Дуже важливо підібрати правильний вид зображення, так як від цього буде залежати гармонія простору вашої кімнати.

Типи зображень на фотошпалерах

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери із зображенням нічного міста вид знизу з річки, в інтер’єрі спальні ультрасучасної

Типи зображень на фотошпалерах так само впливають на обсяги площі кімнати, а також на загальний вигляд приміщення.

Вони бувають:

 • Фонові. Такі зображення можуть задати тон всьому інтер’єру кімнати або її стилістиці. Їх досить часто використовують замість шпалер на будь-яку стіну або кілька стін. Так як вони продаються у вигляді рулонів, як звичайні шпалери.
 • Реалістичні. Такі зображення відносяться до різновиду 3д фотошпалер, вони створюють тривимірний об’єм і ілюзію реальності фотографії. З обережністю потрібно використовувати такі зображення в невеликих приміщеннях, так як вони візуально зменшують весь простір кімнати.
 • Предметні. Такі зображення добре підійдуть в певні стилі інтер’єру, так як мають стилістичну спрямованість або тематику. Найчастіше вони невеликих розмірів або розмірів заданих замовником.
 • Панорамні. Такі зображення дають перспективу розширеного простору. Наприклад: це панорамний вид з вікна або тераси, який передбачає, що за рамками вікна є й інші види, а не тільки конкретний відображений на полотні вигляд міста, мосту або споруди.

Рада! Типи зображень також потрібно звертати увагу, щоб візуально не зіпсувати площу і обсяг своєї кімнати, інакше вона буде доставляти дискомфорт.

Місто і стилістика кімнати

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери з чорно-білим зображенням нічного сучасного міста на кухні в стилі хай-тек

Звичайно ж, найбільш популярними є відомі світові такі міста, як Париж, Лондон (див. Лондон фотошпалери для сучасного інтер’єру) або Рим. Але якщо ви хочете зображення менш відомого міста, то ви зможете зробити його на замовлення, або витратити трохи часу і знайти потрібний місто, так як фотошпалери є практично з будь-якими містами.

 • Чикаго – місто гангстерів і ретро стилю. Також він добре впишеться в більш сучасні стилі, наприклад: в стиль мінімалізм, хай-тек або модерн.
 • Манхеттен – місто сучасної активної динамічного життя. Його нічні барвисті і яскраві вивіски магазинів та освітлювальних ліхтарів ідеальні для таких стилів, як лофт або хай-тек.
 • Мічиган – місто відомий своїм чудовим озером Мічиган. Він добре впишеться в будь-спокійні інтер’єри, додавши спокою водної гладі.
 • Рим – місто величної краси. Це місто займе своє законне місце в класичних стилях інтер’єру і підкреслить їх благородну естетику.
 • Прага – місто старовинної архітектури. Зображення цього міста в будь-який інтер’єр принесуть стабільного благородства і спокійного витонченості.
 • Амстердам – місто благородного спокою і розміреності. Зображення з них підійдуть для класичних стилів, для людей, які живуть розміреним життям.
 • Дубай – місто великих можливостей. Це місто вразить своєю сучасної шикарною і незвичайною красою кожного, хто його побачить.

Якщо ви хочете мало кому відомий і якийсь певний містечко, то, як раніше ми писали, можна легко зробити його на замовлення. З-за великої конкуренції друкованих студій, ціна на таке зображення не буде надто високою, а фотошпалери порадують своєю тематикою.

Поради щодо вибору зображення

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери із зображенням вулички старого міста в інтер’єрі класичної кухні

Давайте розглянемо декілька корисних порад від дизайнерів і психологів, по вибору зображень з містами в різні кімнати:

 • Вибираючи дуже насичені фарбами зображення, пам’ятайте, що від них можуть втомлюватися очі, що буде доставляти дискомфорт. Тому такі фотошпалери використовуйте в загальних кімнатах, де ви і ваша сім’я проводить, не дуже багато часу. Наприклад: у вітальні, на кухні або у ванній кімнаті.
 • Вибираючи шпалери в дитячу кімнату, зверніть увагу на зображення казкових або фантастичних міст. Вони можуть бути як динамічними, в активну частину дитячої кімнати, так і спокійними в зону відпочинку дитини.
 • Якщо ваша вітальня не має певної стилістичної спрямованості, то зображення сучасних великих міст, тут будуть виглядати досить гармонійно. Але і старовинні міста не виб’ються з інтер’єру, якщо вам більше до душі класика.
 • Для спальні ідеальними будуть зображення нічних найспокійніших міст, без агресивного забарвлення. А якщо до них додати ніжну приглушену підсвічування, то вони спокійно замінять нічне освітлення вашої кімнати.
 • В інтер’єр кухні підійдуть зображення літніх кафе. Можна вибрати сучасний місто в молодіжні стилі або старе місто класичні, головне, щоб були яскраві, насичені фарби, які добре впливають на апетит.

Важливо! Вибираючи зображення для загальної кімнати, наприклад: на кухню або вітальню, обов’язково покличте сімейну раду, щоб врахувати смаки та бажання кожного члена своєї родини.

Висновок

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери з панорамним зображенням Праги в інтер’єрі вітальні

Отже, ми зрозуміли зі статті, що до вибору зображення, варто поставитися дуже відповідально, так як від цього буде залежати наскільки гармонійним і комфортним буде наш інтер’єр і сама кімната.

Розглянемо, що ж потрібно враховувати, вибираючи шпалери з зображенням міста:

 • По-перше, це, звичайно побажання всіх членів сім’ї, якщо фотошпалери вибираються для однієї з загальних кімнат. Або думка своєї другої половинки, якщо зображення підбирається для спальні.
 • По-друге, це наскільки велике або маленьке приміщення, в якому будуть висіти фотошпалери. Також необхідно враховувати його площу і висоту стель.
 • По-третє, це наскільки світла чи темна кімната, і як вона висвітлюється в темний час доби. Деякі види або типи зображень, а також їх забарвлення, можуть впливати на світло в кімнаті.
 • По-четверте, стилістику інтер’єру вашої кімнати, так як, наприклад, зображення сучасних мегаполісів будуть виглядати безглуздо в багатьох класичних стилях.
 • По-п’яте, колірну гаму всього інтер’єру та дизайну кімнати. Забарвлення зображення повинна гармоніювати з кольорами та відтінками у всій кімнаті.

Город фотообои: как подобрать для интерьераФотошпалери у вигляді фрески із зображенням старого міста, оформлені у вигляді картини

Ми дізналися, наскільки різноманітними можуть бути зображення міст на фотошпалерах. Цей декоративний оздоблювальний матеріал, допоможе вам, своїми руками створити приголомшливий і оригінальний інтер’єр в будь-якій кімнаті вашого будинку. А наклейка фотополотен настільки проста, що вам не потрібно інструкція.