Можливості голландських шпалер BN International у створенні яскравого дизайну в інтер’єрі

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

В даний час величезна різноманітність настінних декоративних матеріалів дозволяє перетворювати інтер’єр кімнат без особливих зусиль.

Популярні бренди випускають все нові декоративні матеріали у величезних кількостях, і настільки широке різноманіття дозволяє знайти ідеально підходить для інтер’єру варіант.

Тим не менш, не всі представники цього ринку мають багаторічний досвід роботи з такою продукцією, тому і якість таких товарів може відрізнятися.

Голландська компанія BN International займається виробництвом шпалер вже більше 40 років, і до цих пір продукція цієї марки характеризується чудовими візуальними та експлуатаційними властивостями.

Не тільки споживачі з багатьох країн, але і знамениті дизайнери вже встигли переконатися в тому, що такі шпалери є незамінними в сучасних інтер’єрах.

Інформація про виробника

Виробник шпалер з Голландії BN International на сьогоднішній момент вважається однією з найбільш популярних компаній з виготовлення екологічно чистого високоякісного настінного продукції і займає лідируючі позиції за обсягами продажів в найбільші країни Європи та усього світу.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Історія виробництва цієї фабрики починається в 1926 році: саме тоді була заснована компанія Balatum NV, яка спеціалізувалася на випуску якісних матеріалів для оформлення інтер’єрів.

В 1979 році компанія була перейменована і отримала сучасну назву, і саме в цей період почався активний випуск шпалер з тканини, флізеліну та інших матеріалів.

Вже в той час продукція компанії асоціювалася з модними тенденціями в сфері дизайну, завдяки чому бренд BN International досить швидко увійшов до числа найпопулярніших і відомих на ринку оздоблювальних матеріалів.

Сьогодні компанія має власну дизайнерську студію, технічні лабораторії, постійно впроваджує новітні технології в сфері виробництва, розробляє і втілює в реальність ефективну маркетингову політику, тому шпалери BN доступні кожному споживачеві і завжди відповідають поглядам і вимогам, що пред’являються до таких матеріалів.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Нові колекції компанії розробляються креативними дизайнерами, які орієнтуються на модні тенденції і останні технологічні напрями, намагаються втілити в реальність самі сміливі та яскраві ідеї і випускають продукцію різної тематики і стилю.

Творчий підхід майстрів до оформлення таких полотен дозволяє створити унікальну і неповторну продукцію, яка вже встигла стати візитною карткою компанії.

Незважаючи на те що на пострадянському ринку шпалери BN з Голландії тільки починають завойовувати довіру споживачів, вже сьогодні обсяги попиту на цю продукцію зростають стрімкими темпами. Компанія вже встигла завоювати популярність на ринку країн СНД, причому бурхливе зростання кількості замовлень іноді призводив навіть до того, що виробники не встигали випускати продукцію в достатньому обсязі.

Найяскравішими і стильними колекціями за оцінками споживачів стали Brocante, Opulence і Rosa Thea.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Варто відзначити, що все виробництво відповідає світовим вимогам і нормативам. Створювані на фабриці рулони мають стандартні параметри (10,05 на 0,53 м).

Шпалери володіють різним ступенем міцності (при товщині полотна від 0,4 до 0,47 мм), що дозволяє підбирати варіант, який підходить під особливі умови деяких приміщень.

Що стосується колірної гамми, то полотна з колекцій BN International включають понад 500 різних відтінків.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьереПодивіться фото з флізеліновимі шпалерами: покриття відмінної якості, легко наклеїти і просто зняти, забарвлення дозволяють підібрати варіант на будь-який смак.

Читайте в цій статті про вибір і наклеювання фотошпалер на холодильник — прикрасьте красивими і яскравими зображеннями кухонний інтер’єр.

За якісним і експлуатаційним характеристикам шпалери відповідають європейським стандартам якості, а особливі технології виробництва забезпечують високу стійкість, практичність і довговічність таких матеріалів.

Особливості продукції BN International

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Шпалери марки BN International характеризуються високою якістю і стильним дизайном, відповідним актуальним віянням моди і здатним гармонійно вписатися в інтер’єр класичного і сучасного характеру.

Одним з найбільш важливих переваг використання такої продукції для оформлення інтер’єрів можна вважати їх практичність. Міцні шпалери стійкі до механічних впливів, ультрафіолету, світла, вологи і навіть хімічних речовин.

Увага! Компанія BN International прославилася завдяки тому, що вся випускається на фабриках продукція відповідає екологічним стандартам і є абсолютно безпечною для здоров’я. Шпалери не виділяють шкідливих речовин, не викликають алергічні та інші реакції і не забруднюють навколишнє середовище.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Відмінні практичні властивості таких шпалер забезпечені завдяки впровадженню новітніх технологій виробництва і використання екологічного та натуральної сировини. Перед безпосереднім створенням нових рулонів всі сировина перевіряється і тестується.

Оскільки представники компанії прагнули створити шпалери, стійкі до вологи і перешкоджають появі грибка, цвілі, шкідливих бактерій і інших небажаних мікроорганізмів, в структуру шпалер входять спеціальні матеріали, що перешкоджають таким процесам.

Порада: завдяки таким властивостям шпалери марки BN International можна використовувати у вітальні, спальні, кухні, ванній і навіть дитячій кімнаті. Шпалери відрізняються своєю зносостійкістю і довговічністю, а це означає, що ви надовго забудете про необхідність переробляти ремонт або змінювати дизайн інтер’єру.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

В якості основних матеріалів, які входять в структуру таких шпалер, виробники використовують папір і флізелін.

Легкість і практичність таких матеріалів забезпечує простоту наклеювання, міцне прилягання рулонів до поверхні будь-якого типу, а також сприяє маскуванню невеликих нерівностей і недоліків стін.

Шпалери цієї марки досить пружні і не деформуються після наклеювання або попадання вологи на поверхню.

Ще одна важлива якість такої продукції – це чіткість зображень і стійкість використовуваних фарб. Малюнок наноситься на зовнішній шар шпалер методом тиснення.

За рахунок особливих механізмів обробки малюнка шпалери імітують фактуру натуральних матеріалів: каменю, текстилю, рослинної в’язі та багатьох інших. Крім того, вони не знебарвлюються і не вигорають під впливом сонячного світла.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Оригінальні дизайнерські задумки, втілені в колекціях шпалер для стін BN, дозволяють декорувати не тільки житлові інтер’єри, але й приміщення громадського типи: ресторани, музеї, салони краси та багато інших.

Незалежно від зовнішніх умов шпалери такої марки протримаються на стіні понад 10 років, не втративши своїх естетичних і практичних властивостей.

При такому достатку корисних характеристик вартість шпалер вважається досить низькою. Саме тому шпалери і завоювали довіру споживачів: за невелику ціну стало можливим придбати цікаві та якісні шпалери з широкого розмаїття представлених колекцій компанії.

Нові моделі, оформлені на різну тематику та відповідні різним стильовим напрямкам, випускаються виробником протягом кожного сезону.

Дизайнерські концепції та вартість колекцій

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Якщо ви є прихильником візерунків, оригінальних фактур, глибоких і насичених відтінків і навіть нетрадиційних підходів до оформлення шпалер, то напевно знайдете відповідний варіант в одній з випускаються компанією колекцій.

Дизайнери і виробники завжди демонструють нові підходи до декорування, тому кожна модель по-своєму оригінальна і унікальна.

Серед найпоширеніших способів прикраси шпалер марки BN International можна виділити такі:

 • геометрія: виробники відійшли від традиційного представлення геометричних візерунків на полотнах, тому колекції включають моделі не тільки з вертикальними лініями або діагональними принтами, але також з візерунками круглої хвилеподібної форми, клітинами, ромбами, точковими візерунками і абстрактними геометричними мотивами. Сюжети такого типу зустрічаються в колекціях шпалер BN Layers, Art of Living, Diamonds are Forever;
   
 • Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

 • рослинна тематика: гілки дерев, дрібні флористичні орнаменти, осіннє листя, бутони великих квітів і навіть рослинні орнаменти східного стилю. Такі сюжети представлені в колекціях шпалер BN International Brocante, Bloomsbury, Claire, Chacran, Feelgood, Fleurie, Glamourous, La Vie en Rose;
   
 • Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

 • імітація матеріалів: шовк, вишивка, шкіра, дерево, камінь, забарвлення тварин і багато інші сюжети. Зустрічаються в колекціях шпалер BN International Elements, Neo, Caravaggio, Essentially Yours та інших;
   
 • Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

 • однотонні насичені шпалери яскравого і темного кольорів, що дозволяють виділити окремі зони в приміщенні або змінити розміри простору, є найбільш популярними і зустрічаються практично в кожній колекції компанії. Найбільш стильні колекції такого типу – шпалери BN Art of Living, 50 Shades of Colour, Bloomsbury, Camarque, Claire, Chacran, Feelgood, Eye, Glamourous і багато інших;
   
 • Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

 • класика з властивими їй строгими лініями, сюжетами зразок фресок, розкішними візерунками великих і дрібних розмірів характерна для колекцій шпалер BN Belmont, Ornamentals, Vintage Lane, Camarque, Diamonds are Forever, Essentially Yours, Feelgood, Brocante;
   
 • Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

 • шпалери з невеликими малюнками, написами, абстрактними сюжетами, придатними для дитячої кімнати, характерні для таких колекцій, як Lef і Studio Ditte.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Вартість шпалер відрізняється в залежності від використовуваних матеріалів, якості, щільності полотен і особливостей створення орнаментів і зображень.

Тим не менш, все шпалери цієї марки можна віднести до одного цінового діапазону. Наприклад, середня вартість колекції Art of Living – 1590-1725 рублів, шпалер BN Brocante – 1300-1418 рублів, Layers – 1619-1814 рублів за рулон.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьере

Шпалери BN Elements будуть коштувати від 1450 до 1610 рублів, Lef – близько 1435-1510 рублів, вартість шпалер BN Eye коливається в межах від 1570 до 1607 рублів, а середні розцінки на шпалери BN Enigma становлять близько 2230-2500 рублів за рулон.

Возможности голландских обоев BN International в создании яркого дизайна в интерьереЧитайте про те, як швидко зняти старі шпалери і при цьому не пошкодити поверхню стіни — всі секрети і тонкощі демонтажу старих настінних покриттів.

Дізнайтеся тут вартість шовкографії — шпалер, м’яких і шовковистих на дотик, з дивовижними малюнками.

Особливості вибору фотошпалер для дівчаток-підлітків описані за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/fotooboi/interjer/detskie/dlya-devochek.html

Завдяки компанії BN Internetional можливість придбання високоякісних шпалер за прийнятними цінами тепер доступна кожному.

За рахунок стильних і яскравих забарвлень і незвичайних підходів до оформлення такі шпалери стануть головним достоїнством вашого інтер’єру і будуть сприяти створенню яскравою, комфортною і умиротвореної атмосфери, заряджає енергією і гарним настроєм.