Настінні покриття МОФ: шпалери, перевірені часом

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Шпалери Московської шпалерної фабрики – це багатовікові традиції, незмінно відмінна якість і креативний дизайн кожного полотна.

Ось вже більше 130 років цей виробник створює паперові настінні покриття, які стали відомі і популярні по всій країні і навіть за її межами. Якщо вас цікавлять екологічно чисті, дихаючі паперові шпалери, то навряд чи ви зможете знайти виробника краще, ніж МОФ.

Московська шпалерна фабрика: витоки

Виробляти шпалери Московська шпалерна фабрика початку 1860 році. Її першому власнику, І. Н. Дунаеву, знадобилося цілих тридцять років, щоб перетворити маленьке кустарне виробництво у велику і успішну фабрику. Звичайно ж, у той час все робили вручну — від виготовлення паперу та до розфарбовування полотен.

Зразки тих шпалер ручної роботи досі надихають дизайнерів цієї фабрики, так що окремі елементи дизайну тих часів залишилися на полотнах досі.

До 1916 році виробництво почало потроху машинизироваться. З’явилися друкарські верстати, які дозволяли виробляти шпалери швидше, а малюнки робити більш чіткими. Покупців біля фабрики було чимало, так що навіть після революції вона продовжила свою роботу. Припиняла своє виробництво фабрика тільки на час Великої Вітчизняної Війни, але по її закінченню вже в червні 1945-го відновила роботу і в 60-ті рр. вже виробляла третина всіх шпалер в країні.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Досі Московська шпалерна фабрика – це гігант промисловості, з яким можуть позмагатися лише кілька не менш відомих мануфактур. В її стінах все ще виробляється величезна кількість шпалер, об’єднаних під різними брендами, стилями та цільовими групами.

Торгова мережа фабрики охоплює не тільки всю територію Російської Федерації, але також має свої представництва в СНД і країнах Балтії. Шпалери Московської шпалерної фабрики відповідають всім міжнародним стандартам якості, вони завойовують призи на виставках і просто отримують визнання і популярність серед клієнтів.

Колекції шпалер МОФ

Варто зауважити, що шпалери Московська шпалерна фабрика випускає з 5 різними технологічними напрямами:

 • симплекс (паперові, глибокий друк);
 • дуплекс (паперові з тисненням);
 • будівельні (бобіна 201 м);
 • EcoStyle і EcoVlies (екологічно чисті);
 • вінілові на флізеліновій та паперової основи.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Різноманітні колекції отримували безліч нагород — як російських, так і світових, а сама фабрика є визнаним гарантом якості і лідером продажів. Познайомтеся і ви з колекціями цієї фабрики і переконайтеся, що всі свої титули вона отримала не дарма.

Увага! Пам’ятайте, що процес обклеювання шпалер типу «симплекс» і «дуплекс» різний. Шпалери симплекс потрібно намазати клеєм і почекати трохи, поки він вбереться, а шпалери дуплекс треба клеїти відразу ж, щоб верхній шар не встиг розмокнути.

Високий стиль

Характеристики:

 • стиль: класика;
 • техніка: дуплекс;
 • ціна: 401-522 рубля за рулон стандартного розміру.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Шпалери в стилі традиційної класики, які являють собою поєднання дизайнів і плейнов. Гладкі однотонні компаньйони виконані в техніці металевих фарб, а значить, мають неповторну глибину і відтінок. Декор представлений традиційними смугами (у тому числі і металізованими), дамасками, медальйонами, рослинними візерунками.

Основні кольори: відтінки бежевого, сірого, жовтого і коричневого.

Дитячі шпалери

Характеристики:

 • стиль: дитячі;
 • техніка: симплекс;
 • ціна: 186-850 рублів за рулон стандартного розміру.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Яскраві і милі казкові дитячі шпалери МОФ. У цій колекції ви зможете знайти, як настінні покриття для самих маленьких з зображеннями милих звіряток, принцес, фей, так і для дітей постарше: шпалери з зображеннями топографічних карт або маршрутів для подорожей ідеально підійдуть для оформлення кімнати підлітка.

Особливої уваги заслуговують шпалери-розмальовки, які, мало того що приведуть ваших дітей захоплення, так ще й будуть займатися розвитком їх моторики, творчих навичок та креативного мислення.

Порада: шпалери-розмальовки можуть стати справжнім дивом для вашої дитини. Однак не вимагайте від нього занадто багато чого: діти не завжди готові акуратно розфарбовувати настільки великі площі. Так що або дозвольте дитині малювати, як вийде, або малюйте разом з ним.

Дуплекс

Характеристики:

 • стиль: модерн;
 • техніка: дуплекс;
 • ціна: 185-415 рублів за рулон стандартного розміру.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Незвичайні, дуже ніжні і чуттєві шпалери, привертають увагу своєю багатою текстурою. Їх рельєфна поверхня найбільше нагадує штукатурку, а абстрактний малюнок підкреслює цю особливість або повторює візерунок мармуру. У будь-якому випадку шпалери виглядають так, немов це не настінні покриття, а вручну створена і пофарбована текстура.

Симплекс

Характеристики:

 • стиль: модерн;
 • техніка: симплекс;
 • ціна: 192-425 рублів за рулон стандартного розміру.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Серед полотен цієї колекції ви можете зустріти, як природні елементи, так і типові ознаки стилю модерн: плавні лінії і переходи кольору, ніжні і витончені візерунки мотиви. Особливу увагу привертають шпалери, що імітують коркове покриття і палять.

Завдяки тонкої передачі текстури ви зможете створювати у своєму будинку справжні шедеври сучасного інтер’єрного дизайну, комбінуючи різні варіанти покриттів і знаходячи найкращі комбінації.

EcoStyle

Характеристики:

 • стиль: класика;
 • техніка: екологічно чисті шпалери;
 • ціна: 146-384 рубля за рулон стандартного розміру.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

В першу чергу, шпалери з даної колекції цікаві тим, що виготовляються тільки з екологічно чистої сировини з мінімальною шкодою для навколишнього середовища. Втім, вишукані класичні дизайни, представлені у вигляді імітації штукатурки, рослинних мотивів, медальйонів і смуг, також радують погляд і розбурхують уяву.

EcoVlies

Характеристики:

 • стиль: класика, модерн;
 • техніка: екологічно чисті шпалери;
 • ціна: 408 рублів за рулон стандартного розміру.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Незвичайні екологічно чисті шпалери МОФ класу «люкс». У цій колекції вражає варіативність різних видів шпалер: від традиційних строгих смуг до романтичних графічних зображень кораблів та різних міст.

Поєднуючи ці шпалери з однотонними компаньйонами, класичними рослинними декорами, флористикою і вензелями, ви можете отримати унікальний, креативний і неповторний інтер’єр для вашого будинку.

Якщо ж вас цікавить, які отримує Московська шпалерна фабрика відгуки про своєї продукції, то пропонуємо вам ознайомитися з ними і приймати рішення, виходячи з досвіду інших людей.

Кирило, Москва: я принципово намагаюся купувати товари, вироблені в нашій країні, так як вважаю, що вони нічим не гірше, а часто і краще, що імпортуються. І шпалери МОФ стали черговим тому підтвердженням.

Як на мене, єдиним їх недоліком можна назвати те, що більшість колекцій – це паперові шпалери, а значить – не підлягають вологому мийці. Знаю, для багатьох моїх знайомих це може навіть стати вирішальним чинником багато шукають шпалери, які можна мити. Однак мені набагато важливіше, щоб шпалери були якісні та екологічно чисті, а з прибиранням я якось розберуся і без води на стінах.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Станіслава, Тольятті: довго шукала подібні дитячі шпалери-розмальовки. Колись бачила в якомусь каталозі і так загорілася ідеєю купити дочці і поклеїти в дитячій кімнаті, що, побачивши їх серед каталогів шпалер МОФ, просто не витримала.

Тепер розмальовуємо з нею разом і я вже навіть не знаю, для кого це велика забава: для неї чи для мене! А самі якісні шпалери, з дуже чітким принтом і, що головне, — абсолютно безпечні для дітей.

Настенные покрытия МОФ: обои, проверенные временем

Олена, Рязань: шпалери хороші, високої якості, а особливо – за таку ціну. Досі не зізналася подругам, що вони наші, російські. Все так і продовжують гадати, де це я таку красу замовила. Звичайно, після більш звичних вінілових і флізелінових шпалер було дуже незручно їх клеїти (папір, хоч і щільна, все одно намокає і деформується куди більше інших матеріалів), проте я все-таки впоралася з обклеюванням самостійно і тепер дуже задоволена результатом.

Тепер і ви знаєте, за що людям подобаються шпалери Московської шпалерної фабрики: екологічність, гідне якість і приємні малюнки на полотнах — основні переваги дешевих паперових шпалер цього російського виробника. Сподіваємося, що ви теж зможете вибрати для себе що-небудь з їхніх каталогів, порадувати себе якісними, екологічними, гарними дизайнерськими шпалерами, які прослужать вам довгі роки.