Оливковий колір в інтер’єрі

Відтінок зелених оливок сприймається як природний і м’який, аристократичний і елегантний. Цей колір зрілий, стриманий, спокійний, але нейтральним його не назвеш. До речі, кімната в оливкових тонах може змінюватися в залежності від рівня освітленості, адже приємний оку оливковий добре поглинає колір. Якщо не розбавити його або використовувати недостатня кількість джерел світла, то приміщення стане темним, нудним і млявим. Уникнути цього можна, якщо правильно вибрати відтінки-компаньйони. І для кожного приміщення рекомендації будуть свої.

Комбінація шпалер у вітальні

Психологи стверджують, що білий – це колір зосередженості і зрілості. Він визначає основні цінності, спрямовує весь інтер’єр, робить його консервативним і монументальним. Тому і оливкові шпалери у вітальні зустрічаються частіше в таких стилях як вікторіанська класика або бароко.
Вирішуючи, як підібрати шпалери для вітальні в оливковому кольорі, оцініть, який настрій ви захочете передати в головній кімнаті свого будинку. Якщо це почуття безумовної розкоші і свободи, то в якості компаньйона до сіро-зеленого вибирайте сніжно-білий або кремовий беж. Якщо ж для вас важливий королівський шарм і стримана елегантність, то віддавайте перевагу комбінації оливкової і деревного коричневого, бронзового або шоколадного. Звичайно, в такому інтер’єрі теж повинні бути світлі акценти, інакше він вийде занадто темним.

Оливковый цвет в интерьере | Oboi-Store.ru | Блог - всё об обоях для стен

Шпалери оливкового кольору ідеально підійдуть для вітальні в еко-стилі

Претензійні оливкові шпалери в інтер’єрі вітальні добре комбінуються з натуральною деревиною меблевих фасадів, а також з текстилем і шторами кольору осіннього листя. Це може бути світло-коричневий або оранжевий тон.

Вибираємо шпалери та меблі для кухні

В інтер’єрі кухні оливковий колір цілком можна доповнити яскравим малиновим, щоб відмовитися від нудьги і приглушенности, але разом з тим не вийти за рамки класичної концепції. Також підійде помітний тон фуксії, блискучий шоколадний і невинно чистий білий.
Якщо ви поклеите оливкові шпалери на кухні з рожевими візерунками або виберете помітний текстиль в кольорах соковитих літніх фруктів, то створите життєрадісну атмосферу, в якій легко та комфортно відчуватиме себе кожен член сім’ї.

Оливковый цвет в интерьере | Oboi-Store.ru | Блог - всё об обоях для стен

Однотонні оливкові шпалери на кухні в стилі прованс

Комбінації коричневого, оливкового і білого на стінах більше характерні для стилю кантрі. Якщо ж ви хочете оформити романтичне простір, то вибирайте шпалери для кухні оливкового кольору і бежевий «кремовий» текстиль.
Ефектними квітами-компаньйонами для кухні також вважаються: апельсиновий, теракотовий, морквяний, гірчичний і бірюзовий небесний.

З чим комбінувати оливкові шпалери в спальні

Виразний і аристократичний оливковий колір шпалер для спальні можна зробити життєрадісніші і яскравіше, якщо доповнити його гірчичним або теракотовим. Третім кольором неодмінно вводиться якийсь світлий відтінок – жовтий, білий, бежевий. Це може бути як текстиль, так і візерунок на шпалерах або навіть абажур лампи або рама біля картини.
Які хитрощі варто використовувати при оформленні оливкової інтер’єру

Оливковый цвет в интерьере | Oboi-Store.ru | Блог - всё об обоях для стен

Поєднання оливкових і білих шпалер в класичному інтер’єрі спальні

Оливковий інтер’єр не можна назвати однозначним. Надто багато в його сприйнятті залежить від кольорів-компаньйонів і загальної ідеї приміщення. Якщо ви плануєте створити дизайн на основі кольору оливок, то використовуйте такі дизайнерські рекомендації:

  • Багато світла – точкові світильники, настінні бра, вбудовані в стелі світлодіодні стрічки, центральна люстра і торшер.
  • Всі лампи – тільки білого спектру, без холодної синяви і жовтизни.
  • Обов’язково використовуйте для розведення світлі фарби, щоб не допустити в кімнаті відчуття похмурості і нудьги.
  • Такий відтінок не мазкий, тому його можна використовувати навіть в приміщеннях з великою прохідністю.
  • Тільки не забувайте про достатній кількості світла, і дизайн в оливкових тонах проявить себе у всій красі!