Особливості вибору італійських шпалер Emiliana Parati: створюємо акцент на деталях

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Висока якість італійських шпалер – це загальновідомий факт, але далеко не всі виробники елітних матеріалів можуть похвалитися більшим числом колекцій, відмінних один від одного і здатних перетворити абсолютно будь-який інтер’єр: як правило, вишукані шпалери відповідають тільки класичної тематики, а в даний час такі інтер’єри зустрічаються не так часто, як інші напрямки.

Відмінними якісними і естетичними властивостями своєї продукції можуть похвалитися виробники італійських шпалер Emiliana Parati. Ця марка вже давно займає лідируючі позиції на ринку, і така популярність пояснюється численними перевагами, характерними для таких шпалер.

Універсальність шпалер Emiliana Parati – це одна з головних причин стрімкого зростання їх популярності на ринку будматеріалів, забезпечує виробнику вихід на лідируючі позиції серед аналогічних компаній. Велику кількість переваг, причому як естетичного, так і практичного характеру, а також вдосконалена технологія виробництва зробили шпалери такої марки одними з найкращих у своєму сегменті.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Інформація про виробника

Компанія Emiliana Parati, створена більше двадцяти років тому, встигла увійти в число виробників найбільш довговічних і стильних настінних матеріалів і протягом всього часу роботи продовжує стежити за якістю створюваних виробів. Шпалери Emiliana відповідають європейським нормам якості і загальносвітовим стандартам виробництва.

Незважаючи на довгий період роботи, виробник користується сучасними технологіями, завдяки чому всі шпалери такої марки відрізняються не тільки високими якісними характеристиками і безпекою, а також відповідають модним тенденціям і передають всі тонкощі старовинної та сучасної стилістики.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Щорічно випускається близько п’яти оригінальних колекцій, розрахованих на споживачів із середнім достатком. Висока ефективність компанії обумовлена постійним розширенням масштабів виробництва за рахунок збільшення заводських площ (нині територія заводу досягає приблизно 18000 квадратних кілометрів).

Незважаючи на те, що загальноприйняті стандарти передбачають виготовлення шпалер шириною 53 сантиметри, компанія Emiliana Parati виробляє полотна шириною 77 см, більш легкі у використанні. Робляться вони з вінілу підвищеної щільності (320 г на квадратний метр), за рахунок чого забезпечується довговічність таких виробів, а також можливість імітувати натуральні матеріали.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Позитивні властивості продукції марки Emiliana Parati

Як вже зазначалося, італійські шпалери Emiliana Parati славляться високою міцністю і довговічністю використання. В процесі експлуатації зберігається стійкість фарби, не псується зовнішній вигляд і фактура матеріалу, не знебарвлюється і не вигоряє сам малюнок. Насиченість та глибина відтінків кожної моделі дозволяє вибрати варіант шпалер, ідеально відповідний приміщенню за кольором і стилем.

Увага! Вибираючи шпалери для стін від компанії Emiliana, звертайте увагу на їх склад. Компанія розробляє марки шпалер на вініловій, флізеліновій та інших засадах, що дозволяє орієнтуватися на специфічні умови приміщень.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Італійські вінілові шпалери Emiliana Parati є найбільш поширеними в колекціях. Вся продукція виготовлена на основі екологічно чистих матеріалів і не завдає шкоди станом здоров’я. Шпалери володіють гіпоалергенними властивостями, не викликають астму та інші негативні реакції організму, не виділяють шкідливих компонентів, тому стануть відмінним варіантом навіть для стін у спальній кімнаті та в кімнаті вашої дитини.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталяхДізнайтеся, шкідливі чи ні вінілові шпалери і з чим можуть бути пов’язані побоювання при використанні полотен з вінілу в житлових кімнатах.

Читайте в цій статьеотзывы про шпалери на флізеліновій основі.

Одним з достоїнств шпалер такий марки є їх дихаючі властивості. Завдяки наявності мікропор в структурі покриття забезпечується циркуляція повітря, а це значить, що шпалери не тільки не зіпсуються, але і не стануть природною середовищем для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Крім того, шпалери Эмилиана Параті стійкі до вологи, тому можуть використовуватися не тільки в житлових приміщеннях, але і на кухні, у ванній і інших кімнатах.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

За рахунок рельєфною структури такі шпалери відмінно приховують всі недоліки поверхні і візуально вирівнюють стіни. А при правильному наклеюванні і дотриманні всіх особливостей експлуатації вони витримують навіть механічні дії.

Не забувайте про те, що матеріали такого типу прослужать вам досить довго тільки у випадку дотримання всіх правил по догляду.

Порада: при появі плям на стінах використовуються різні способи очистки в залежності від складності забруднення. Перевагою покриття такого типу є здатність витримувати навіть вплив жорстких щіток і миючих засобів. При цьому не зіпсується ні фактура матеріалу, ні саме зображення на поверхні.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Ще одна істотна перевага – це великий асортимент різноманітних кольорів, текстур, візерунків і малюнків, а також самих матеріалів: нерідко в італійських шпалерах Emiliana поєднуються одразу кілька матеріалів, за рахунок чого забезпечується їх нестандартний зовнішній вигляд. Навіть самі міцні і красиві варіанти з колекцій продаються за прийнятними цінами, незважаючи на те, що вважаються елітними матеріалами, а тому підійдуть кожному споживачеві.

Різноманіття колекцій італійського виробника

Вибираючи шпалери з популярних колекцій компанії Emiliana, заздалегідь визначитеся, якого стилю повинен відповідати малюнок, які відтінки повинні бути присутнім на ньому. Як правило, всі шпалери такого типу представлені однотонними або візерунчастими полотнами м’яких і приглушених відтінків, завдяки чому забезпечується універсальність їх використання.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Тим не менш, деякі варіанти все ж вимагають правильного підбору предметів меблів і аксесуарів в інтер’єрі, а тому не варто нехтувати елементарними правилами вибору матеріалів для стін.

Серед колекцій, які користуються найбільшим попитом у споживачів, можна виділити колекцію Azzurra: тут присутні не тільки світлі шпалери, але і зразки вінілових шпалер темних відтінків з класичним принтом великого і дрібного розміру. Візерунки оформлені у відповідності з рослинної і квіткової тематикою, підкреслюючи елегантність інтер’єру. Такі шпалери стануть прекрасним доповненням як до старовинних, так і сучасних інтер’єрах вітальні, спальні кімнати, передпокою та інших приміщень.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Колекція Capri представлена більш стриманими за стилем шпалерами: як правило, всі вони оформлені в одному тоні, а візерунки якщо й присутні, то лише незначно виділяються на загальному тлі полотен. Залежно від особливостей оформлення інтер’єру ви можете підібрати бежеві, коричневі або зеленуваті шпалери з цієї колекції.

Якщо ж масивні візерунки на полотнах яскравих і темних відтінків підійдуть до вашого інтер’єру краще – можете вибрати шпалери Emiliana Esedra Brillante. Вони практично не відрізняються за вартістю, але створюють акцент на окремій стіні в приміщенні, тому досить часто використовуються для залучення уваги або зонування простору.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Ще одна колекція такого типу – Emiliana Sonia – також має великі і яскраві візерунки, але відрізняється більш м’якими і теплими відтінками полотен.

На відміну від попередніх варіантів, шпалери Decora від компанії Emiliana Parati більше підійдуть для сучасних стильових напрямів в інтер’єрі. На таких полотнах вже проявляються більш яскраві і виразні візерунки, розмальовані в насичені та глибокі відтінки кшталт синього, рожевого або світло-коричневого кольору.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Порада: оскільки шпалери з цієї колекції мають досить строгий стиль, при бажанні ви можете розбавити свій інтер’єр додатковими цікавими аксесуарами: таке оформлення не зіпсує загальну задумку.

Для тих, хто бажає підкреслити весняну атмосферу в інтер’єрі своєї кімнати, підійдуть шпалери з колекції Elegance: теплі і яскраві відтінки, цікаві візерунки і незвичайний рельєф одночасно і підкреслять елегантність, і сміливість такого оформлення.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Ще одна схожа за стилем колекція, оформлена в світлих тонах і прикрашена малюнками на весняний лад – Emiliana Natura. Чіткість ліній, яскравість використовуваних відтінків і висока якість квіткових композицій на полотнах забезпечують реалістичне сприйняття таких сюжетів.

Деякі колекції, такі як New Venezia і Romana, передають особливості національного стилю і підійдуть для перетворення тематичних інтер’єрів (наприклад, провансу або класики).

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Завдяки широкому вибору кольорів і малюнків шпалери Эмилиана Параті в інтер’єрі передадуть будь-яку вашу задумку і наповнять приміщення особливою атмосферою, підкресливши його елегантність і відповідність модним тенденціям.

Актуальні розцінки

Якщо ви хочете зробити вибір, який вас дійсно порадує, то повинні враховувати всі деталі шпалер з Італії Эмилиана Параті.

Незважаючи на те що всі колекції мають характерні відмінності, не завжди підходить за стилем варіант буде відповідати вашим вартісних перевагах.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Щоб полегшити процес вибору шпалер цієї марки, ми вирішили розділити найпопулярніші колекції на кілька категорій залежно від цінового критерію:

  • найбільш дешеві колекції – New Venezia (від 765 до 1048 рублів), а також Sprint і Estetica (від 990 рублів за рулон);
     
  • до середнього цінового діапазону можна віднести колекції Decora (близько 1340 рублів), Elegance і Iridium (середня вартість — 1490 рублів), Natura і New Fantazy (1250 — 1590 рублів за рулон);
     
  • до більш дорогих шпалер відносяться колекції Italian Vera (приблизно 2190 рублів), Sonia (від 2080 до 2680 рублів), а також шпалери Azzurra і Romana (від 2690 рублів);
     
  • шпалери класу люкс марки Emiliana Parati – це Brillante (від 3490 рублів), Capri (3690 рублів) і Victoria (близько 3590 рублів за один рулон).

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталях

Напевно ви вже переконалися, що компанія Emiliana виробляє універсальні шпалери, підходять до будь-якого стилю і будь-яких умов приміщень. Вони відносяться до елітних матеріалів, але відрізняються прийнятною для кожного з покупців вартістю. Тому підібрати що-небудь для свого будинку не викличе у вас особливих труднощів.

Особенности выбора итальянских обоев Emiliana Parati: создаем акцент на деталяхЧитайте про те, як ефектно оформити інтер’єр спальні з фотошпалерами: правила декорування, корисні поради дизайнерів-оформлювачів.

Ознайомтеся з інформацією про клей для склошпалер quelyd — одному з найкращих брендів серед склеювальних складів.

Фото інтер’єрів з линкрустой можна подивитися за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/linkrusta/foto-v-interjere.html

Всі шпалери з Італії Emiliana характеризуються високою міцністю, простотою використання (причому не тільки при наклейці або зняття з поверхні, але і в процесі догляду за матеріалами), а також чудовими естетичними властивостями.

Спокійні і яскраві тони, великі малюнки або дрібні візерунки перетворять ваш інтер’єр і підкреслить модний дизайн будь-якої кімнати.