Переплетення європейських та національних традицій в ексклюзивних шпалерах Евродекор

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Російський виробник шпалер Евродекор за короткий час зумів вийти в лідери серед вітчизняного виробництва настінних матеріалів. Співпрацюючи з відомими брендами зі всього світу, компанія щорічно випускає декілька сучасних і високоякісних колекцій, які припадуть до смаку кожному споживачеві.

Оригінальні ефекти і насичена колірна гамма колекцій не залишать байдужими навіть тих, хто віддавав перевагу іншим маркам шпалер для стін.

Про компанію

Виробництво Евродекор функціонує на російському ринку з 1995 року. За 20 років плідної роботи представники компанії зуміли визначити ключові потреби клієнтів і випускати у світ тільки ту продукцію, яка була б затребувана навіть за межами національного ринку.

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Сьогодні бренд Евродекор асоціюється з високим професіоналізмом, є надійним гравцем ринку і виробником продукції, якість якої відповідає не тільки національним, але й європейським стандартам.

Увага! Відмінна якість що випускаються матеріалів забезпечується завдяки співпраці компанії з відомими брендами з Європи. Евродекор не тільки розробляє дизайн, орієнтуючись на європейські тенденції, але і випускає частину продукції на найбільших світових фабриках, забезпечуючи створення тільки найкращою продукції для обробки.

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Функціонуючи на ринку відносно невеликий період часу, компанії Евродекор вдалося заручитися підтримкою іноземних партнерів з аналогічної сфери і добитися ряду конкурентних переваг порівняно з іншими великими російськими виробниками. Перш за все, успіх продукції цієї марки пов’язаний з її актуальністю: в асортименті ви не знайдете матеріали з застарілим дизайном або неякісно виконаним малюнком.

Представники цього виробництва регулярно контролюють і аналізують ринок, втілюючи в реальність найсміливіші задуми, цікаві споживачеві. Важливою причиною успіху компанії є використання нових удосконалених технологій — і в процесі виробництва матеріалів, і при оформленні шпалер для стін.

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Практично всі колекції Евродекор можна вважати ексклюзивними та оригінальними у своєму роді, оскільки дизайн шпалер розробляється з участю професійних стилістів, дизайнерів і художників зі всього світу. Крім того, компанія орієнтується на тенденції європейського стилю, втілюючи в колекціях його кращі риси.

Серед основних партнерів компанії з Європи та інших країн ключову роль грають наступні виробники:

 • Emiliana Parati;
 • Rasch;
 • A. S. Creation;
 • Prima Italiana;
 • Erismann;
 • Marburg;
 • P+S;
 • Esedra, і багато інших.

Увага! Завдяки різноманітності сюжетів, матеріалів, а також різнобічному партнерства компанія Евродекор пропонує настінні покриття різного вартісного діапазону, тому кожен з вас зможе вибрати ідеальний варіант, орієнтуючись на фінансові можливості.

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Однією з важливих особливостей роботи компанії є можливість створення шпалер згідно з побажаннями конкретних споживачів: достатньо зробити замовлення і описати бачення майбутніх шпалер – і яскраві, ультрасучасні і якісні матеріали зовсім скоро стануть головною особливістю вашого інтер’єру.

Звичайно ж, по широті пропонованого асортименту компанія ще не може зрівнятися з провідними світовими виробниками, тим не менш, для виробництва характерна висока швидкість роботи: щорічно на фабриках випускаються кілька сучасних колекцій високої якості. Крім того, Евродекор випускає та інші матеріали для ремонту, що дозволяє оформити інтер’єр в єдиному стилі.

Характеристики продукції

Всім відомо, що російське виробництво не є гарантом високої якості, по крайней мере, в порівнянні з продукцією європейського походження. Представникам компанії Евродекор вдалося вирішити цю проблему: шпалери, що випускаються на фабриках таких компаній, як Erismann, Marburg, Prima Italiana і багатьох інших, відповідають самим жорстким світовим стандартам якості.

Серед інших позитивних характеристик шпалер Евродекор можна відзначити:

 • високу щільність матеріалів;
   
 • можливість маскування дефектів поверхні;
   
 • довговічність застосування;
   
 • стійкість до деформації;
   
 • простий процес наклейки (клей необхідно наносити на стіну);
   
 • можливість безпроблемної очищення.

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Увага! Оскільки декоративний шар таких покриттів складається з вінілу, шпалери не мають дихаючими властивостями і не забезпечують циркуляцію повітря, тому заздалегідь продумайте, чи вони підійдуть для вашого приміщення.

Ще один значимий плюс використання матеріалів Евродекор – це різноманітність колекцій, кожна з яких володіє унікальним і неповторним дизайном, здатним підкреслити чарівну і приємну атмосферу в будинку.

Колекції компанії

Серед найбільш популярних колекцій більшість відноситься до сегменту низької вартості, тим не менш, асортимент покриттів Евродекор включає і більш дорогі варіанти. Деякі колекції створюються спільно з провідними світовими виробниками, такими як Prima Italiana, Emiliana Parati, Erismann, P+S, S. A. Creation: Splendore, Estate, Dolce Rosa, Amalfi, Imperiale, Гранат, Belle, Riviere dei Fiore та багато інших.

Єлизавета

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Колекція, створена для енергійних та активних людей. Квіткові зображення і тонкі гілочки зачарують вас яскравими відтінками і втіленням свіжості, а перламутрові переливи підкреслять реалістичність композиції. У колекції присутні покриття одного тону, що дозволяють створювати контрасти в інтер’єрі.

Серед відтінків, характерних для шпалер цієї серії, найбільш популярні бежевий, бірюзовий і шоколадний кольори. Деякі сюжети доповнені ефектом позолоти, що демонструє розкіш і ексклюзивність колекції.

Вартість: від 1640 рублів.

Satin Rose

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Колекція, розроблена у співпраці з представниками бренду Ерісман, зачарує вас елегантним відображенням англійської класики, втіленої у флористичних і строгих залізистих сюжетах. Реалістичні мерехтливі ефекти, виконані шляхом гарячого тиснення, дозволять вам перенестися в старовинну атмосферу, де панувала гармонія і затишок.

Порада: шпалери у вертикальну смужку здатні візуально подовжувати висоту стін, тому досить часто використовуються для оформлення інтер’єрів з обмеженою площею. Флористичні композиції, навпаки, сприяють зменшенню простору, тому підійдуть для більш просторих приміщень.

Вартість: 1375-1415 рублів.

Софія

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Колекція вінілових покриттів, що зображують реалістичні рослинні композиції. Тонкі гілочки, ніжні бутони квітів, плавні переходи і динамічні сюжети будуть сприяти створенню легкої, повітряної обстановки. У вашій кімнаті будуть панувати романтика і тепло, а теплі натуральні відтінки наповнять атмосферу природною красою.

Колекція складається з шпалер на тему флористики, а також з матеріалів, що імітують текстиль і виконані в одному кольорі.

Вартість: від 1500 рублів.

Василина

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Колекція, яка символізує душевну красу і чарівність, підійде для оформлення будь-якої кімнати, орієнтованої на розслаблення і відпочинок. В асортимент включені шпалери з дрібними принтами квіткового характеру, шпалери в смужку, а також текстильні однотонні матеріали для стін.

Універсальність таких покриттів дозволяє поєднувати їх навіть із шпалерами від інших виробників, не турбуючись про гармонійність стилю.

Вартість: від 1565 рублів.

Tiffany

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Шпалери цієї серії вразять вас колірною гамою: колекція оформлена тільки у приємних та оригінальних відтінках, таких як бірюзовий, ванільний або кремовий. Елегантні квіткові галузки і бутони стануть самим яскравим і витонченою прикрасою вашої кімнати. А однотонні покриття на основі вінілу дозволять розбавити загальний стиль більш м’якими відтінками.

Такі шпалери підходять для стін спальні, кухні або вітальні.

Вартість: 1580-1900 рублів.

Вікторія

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Унікальне поєднання класичної строгості і витончених помітних деталей в одному полотні, доповнене м’якими натуральними відтінками – це головна особливість колекції. Шпалери з розкішним дизайном доступні за низькою ціною, але сприймаються як дорогі і високоякісні матеріали.

У колекцію входять сюжети з яскравими маками і півоніями, вишуканими рослинними орнаментами, варіантами, що складаються з одного тону.

Вартість: від 1995 рублів.

Флористичні і природні сюжети, характерні для продукції марки Евродекор, можна розбавляти шпалерами з елементами абстракції, класики і геометрії, доступними в інших колекціях. У своїй сукупності шпалери компанії можна розцінювати як щось оригінальне і несхоже на традиційне розуміння російського стилю: шпалери відрізняються від продукції інших російських брендів наявністю стильних елементів європейських тематик.

Інші колекції компанії:

 • Цезар (1710-1900 рублів) – шпалери в холодних тонах, таких як синій або шоколадний, оформлені в геометричному стилі (смужка і прямокутники). Підійдуть для вітальні, передпокою та спальні кімнати;
   
 • колекція Іриси (1575-1750 рублів) – високоякісні вінілові шпалери на основі флізеліну, оформлені у вигляді одноколірних фактурних покриттів теплих відтінків, а також у вигляді полотен з яскравими ірисами, зображеними по всій площі полотна;
   
 • Лаура (1655-1840 рублів) – вінілові покриття з легкою рельєфною фактурою, доповнені яскравими сюжетами у вигляді листя і тонких гілочок. Один з кращих варіантів для створення весняної обстановки;
   
 • серія шпалер Candy (від 865 рублів) – текстурні однотонні покриття, а також шпалери з ніжними квітковими замальовками в зеленому, фіолетовому, жовтому і блакитному кольорі;
   
 • Анастасія (від 1880 рублів) – гіллясті і квіткові узори на фактурної поверхні, що імітує жатую тканину і оформленої в ніжних тонах з перламутровими переливами (персиковий, бежевий, сірий та інші).

Переплетение европейских и национальных традиций в эксклюзивных обоях Евродекор

Обираючи продукцію цієї марки, ви можете не сумніватися в тому, що шпалери Евродекор в інтер’єрі будь-якій з кімнат будуть виглядати стильно, затишно і сучасно. Завдяки таким якостям вони й заслужили довіру російських покупців і продовжують нарощувати популярність далеко за межами вітчизняного ринку.