Поєднання стилю і шарму в одному матеріалі: можливості італійських шпалер Zambaiti у перетворенні простору

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

При виборі шпалер для обробки приміщень головна увага завжди звертається на їх якість і зовнішній вигляд.

Як правило, покупці намагаються передати багатство і розкіш стилю використовуваних матеріалів, але не готові віддавати за такі ефекти величезні суми, а вибір оптимальних за вартістю варіантів – це досить складна задача.

Італійські шпалери Zambaiti Parati відносяться до категорії шпалер, які успішно поєднують в собі всі необхідні характеристики: оригінальний стиль і фактура, міцність виробів, відносно невисока вартість і різноманітність колекцій – це те, що зробило такі матеріали настільки популярними серед споживачів.

Про виробника

Італійська компанія Zambaiti Parati розпочала свою діяльність у 1974 році. Щорічно виробник випускає кілька колекцій, які мають ряд відмітних особливостей. Втілення нових розробок, участь дизайнерів та використання високотехнологічного обладнання дозволило виготовляти надміцні матеріали для стін з відмінними експлуатаційними якостями.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Шпалери виготовляються шляхом гарячого та холодного тиснення, а тому відрізняються між собою за властивостями і характером малюнка. Технологія виробництва передбачає вкраплення кварцових гранул у внутрішню структуру шпалер, завдяки чому значно збільшується термін їх використання в інтер’єрі. Деякі види шпалер з Італії Zambaiti можуть зберігати свої естетичні і практичні властивості протягом 20 років.

Завдяки комп’ютеризації виробництва істотно знизилася собівартість продукції, тому споживачі можуть вибрати колекцію, відповідну їх фінансовим можливостям. Виробники намагаються орієнтуватися на доходи населення, а тому діапазон цін на продукцію досить широкий.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

При виробництві шпалер компанія дотримується європейських стандартів якості, а декоративний шар кожного виду матеріалів створюється у відповідності з модними тенденціями сезону. На сьогоднішній момент кількість моделей, пропонованих компанією Zambaiti, перевищує півтори тисячі. Ці та інші особливості шпалер Замбаити стали головними передумовами для успішного розвитку компанії і збереження лідируючих позицій на ринку оздоблювальних матеріалів.

Експлуатаційні характеристики матеріалів

Незважаючи на те, що первинне виробництво таких шпалер здійснювалося на паперовій основі, в даний час практично всі колекції компанії представлені вініловими шпалерами Zambaiti: міцність, механічна стійкість, практичність і вражаюча довговічність такого матеріалу дозволила використовувати їх в абсолютно будь-якому приміщенні.

Деякі варіанти шпалер для стін Zambaiti імітують дерево, шкіру, цегла і багато інші натуральні матеріали.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Завдяки особливій технології виробництва стійкість кольору зберігається на весь період експлуатації, а зовнішній вигляд фактури шпалер не псується під впливом негативних факторів.

Теплі і класичні відтінки дозволяють гармонійно вписати такі шпалери в будь-який інтер’єр.

Одним з істотних переваг використання шпалер Zambaiti в інтер’єрі є можливість легкого очищення поверхні від забруднень.

Увага! Шпалери такого типу можна чистити навіть з допомогою щітки з використанням миючих засобів. Якість малюнка і фактура шпалер не постраждає від такого впливу.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Текстильні шпалери з Італії Zambaiti відрізняються від інших видів насиченістю відтінків, нанесенням оригінальних вишивок на поверхню. Високою популярністю користуються шовкові шпалери, але при придбанні таких матеріалів не варто забувати, що текстиль має більш високу ціну в порівнянні з шпалерами іншого типу.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространстваВитонченість і витонченість стильного декору — це італійські шпалери Domus Parati: створіть самі неперевершену красу і стильний інтер’єр.

Читайте в цій статті про самих реалістичних фотошпалерах: навчитеся правильно підбирати готове зображення, щоб картинка була максимально наближеною до реальності.

До інших особливостей використання шпалер Zambaiti Group можна віднести:

 • легкість приклеювання до будь-якої поверхні;
 • використання тільки екологічно чистих компонентів;
 • відсутність необхідності в підгонки малюнка в процесі монтажу;
 • стійкість до вологи, пару, світла та інших чинників;
 • оптимальна вартість всіх колекцій.

Особливості вибору малюнка

Для того, щоб вигідно використовувати шпалери Zambaiti Parati в інтер’єрі і підкреслити найкращим чином розкішність декору, необхідно знати про основні відмінності між колекціями, які проявляються не тільки у візуальних характеристиках шпалер, але і в їх вартості. Кожна колекція випускається декількома серіями, які відповідають певній тематиці або колірній гамі.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Шпалери Zambaiti Murella виготовлені з вінілу на флізеліновій основі, відповідають як класичного стилю, так і сучасних напрямків дизайну, представлені рослинними і квітковими мотивами з додаванням невеликих деталей для створення завершеної композиції. Практично всі шпалери Замбаити Параті Мурелла представлені у світлих, теплих і спокійних тонах.

Увага! Деякі шпалери марки мурелла виготовлені у вигляді шовкографії на вініловій основі. Такі варіанти ідеально підійдуть для вітальні, вітальні і спальної кімнати.

Шпалери Zambaiti Architexture представлені у вигляді полотен на флізеліновій основі з рослинним або геометричним малюнком. Основні відтінки, представлені в таких серіях колекцій, – це білий, фіолетовий, зелений і червоний колір. Але всі тони приглушені і наближені до природного панелі, тому навіть насичені відтінки не будуть псувати обстановку в інтер’єрі.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Шпалери Carpet Zambaiti – вінілові шпалери на флізеліновій основі, характеризуються блідими і спокійними тонами, стриманими візерунками і вертикальними смугами, відсутністю яскравих деталей на поверхні. Практично всі варіанти з колекції оформлені в одному кольорі декількох тонів.

Колекція шпалер Zambaiti Classic Mini складається з декількох серій вінілових шпалер для вітальні, передпокою і коридору, оформлених у класичному стилі. Візерунки і принти шпалер уособлюють стримані мотиви, тим не менш, здатні привернути увагу до окремих зонах приміщення. Шпалери такого типу можна поєднувати з однотонними варіантами схожих відтінків.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространстваЧитайте про те, для яких типів шпалер підходить клей Келід, як правильно та економно його використовувати.

Дізнайтеся тут, як клеїти паперові шпалери дуплекс без помилок: проста і зрозуміла інструкція.

Відео про поклейці бамбукових шпалер дивіться за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/bambukovye/pokleit-bambukovye-oboi.html

Досить цікавою вважається колекція вінілових шпалер Organza. Вона представлена однотонними шпалерами, а також варіантами з великими флористичними зображеннями м’яких і теплих відтінків. Завдяки можливості створення весняної атмосфери шпалери Замбаити Органза відмінно впишуться в інтер’єр кухні, спальні, дитячої кімнати і вітальні.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

У 2014 році була випущена колекція шпалер Zambaiti Interior, виконаних в бежевих, ніжно-фіолетових, коричневих, сірих і світло-червоних тонах. Стильна і приємна на дотик фактура, рослинні мотиви і строгі лінії роблять такі шпалери ідеальними для використання як у стародавніх, так і в сучасних інтер’єрах.

Про цю колекції — тематичне відео нижче:

Серед інших не менш цікавих варіантів можна виділити серії колекцій Magnifica, Alta Moda, Preziosa, Carillion і безліч інших. Розцінки на деякі популярні колекції шпалер з Італії Zambaiti Parati представлені нижче:

 • Parati Murella – від 3500 до 4590 рублів за рулон;
 • Architexture – від 1890 до 3490 рублів;
 • Canova — від 1890 до 3190 рублів;
 • Cristallo – від 1980 до 3290 рублів;
 • Showogue – від 3190 до 3390 рублів;
 • Splendor – від 2340 до 4140 рублів;
 • Ca Falzer – від 2790 до 3290 рублів;
 • Murano – від 3540 до 4280 рублів;
 • Regent – від 600 до 2550 рублів;
 • La Fenice – середня ціна становить близько 3190 рублів;
 • Karat – від 1340 до 2040 рублів;
 • Organza – приблизно 3250 рублів за рулон.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Відгуки

Однією з ключових особливостей використання шпалер з Італії Замбаити в інтер’єрі є універсальність відтінків, фактур і візерунків.

При правильному оформленні такі шпалери можна гармонійно вписати в будь-яку кімнату незалежно від того, в якому стилі вона оформлена.

А підтверджують переваги таких матеріалів численні відгуки про шпалери Zambaiti.

Євгенія, Самара: Шпалери італійського виробництва здалися мені найкращим варіантом для оформлення кухні. Хотілося підібрати що-небудь вишукане, класичне і світле. Шпалери Zambaiti Satin Flowers одразу привернули мою увагу. Ніжні квіткові композиції на бежевому тлі відмінно передали задум оформлення кімнати, наповнивши її світлом і весняної атмосферою.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Набуті мною матеріали виявилися дуже зручними у використанні, навіть вийшло наклеїти на стіну без сторонньої допомоги. Мабуть, шпалер краще, ніж Замбаити, я б і не знайшла.

Андрій, Омськ: Люблю класичний стиль, але завжди стикався з проблемою вибору підходящих матеріалів для стін. Практично всі шпалери класичного типу здавалися мені дуже жіночними і не підходили до меблів у вітальні кімнаті. Тому перед покупкою шпалер довелося покопатися в каталогах найбільших виробників. Італійська марка Zambaiti мене вразила різноманітністю колекцій – саме тут я знайшов варіант, відповідний моїм уподобанням.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Незважаючи на те, що моя вітальня тепер оформлена в синьому кольорі, це зовсім не псує загальний ефект, а, навпаки, додає насиченості і свіжості в обстановку. За якість – окреме спасибі виробникам! Шпалери дуже легкі у використанні, міцні і практичні.

Катерина, Ростов-на-Дону: Квіткова тематика – це моя слабкість. Але оскільки спальна кімната у мене оформлена в досить похмурих фіолетових тонах, яскраві відтінки тільки псували б таку обстановку. Саме тому ідеальним варіантом мені здалися шпалери Мурелла Замбаити. Невеликі квіти, пташки і тонкі гілочки на малюнку підкреслюють легкість композиції, а в такому інтер’єрі це – великий плюс. Шпалери відмінно вписалися в інтер’єр, при наклеюванні взагалі не виникло складнощів, заради експерименту навіть вирішила пройтися по ним вологою губкою – жодних негативних ефектів не помітила.

Само собою, ціна відповідала якості – рулон таких шпалер я придбала приблизно за 4400 рублів, але, враховуючи довговічність матеріалів, це виправдані витрати.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Олег, Уфа: Роблячи ремонт разом з дружиною, відразу розділили обов’язки. При виборі шпалер я орієнтувався на якість, а дружина вибирала відповідні малюнки і фактури для стін. Як виявилося, далеко не всі марки шпалер, навіть від найвідоміших світових виробників, можуть похвалитися одночасним поєднанням і практичних і естетичних властивостей.

Сочетание стиля и шарма в одном материале: возможности итальянских обоев Zambaiti в преображении пространства

Але ідеальний для себе варіант ми все-таки знайшли – це італійські шпалери компанії Zambaiti. Вони чудово клеяться, складаються з нешкідливих компонентів і навіть не псуються з часом, а приємний ніжний малюнок припав до душі не тільки нам, але і друзям. Тепер будемо радити цю марку кожному.

Завдяки високій якості і приємним забарвленням шпалери Замбаити в інтер’єрі використовує величезне число споживачів. Придбайте їх і ви – і переконайтеся, що створити стильну обстановку в будинку реально навіть без значних фінансових вкладень.