Російські шпалери Арт: надійність і якість стали доступнішими

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Популярність шпалер фабрики ART пов’язана не тільки з їх дизайном або якісними характеристиками, але і з високим професіоналізмом представників компанії.

Орієнтуючись на сучасні тенденції, вони випускають шпалери, відповідні найпоширенішим тематиками, які сподобаються кожному споживачеві російського ринку.

Цікавий дизайн з безліччю фарб і додаткових ефектів зробить вашу кімнату яскравою і неповторною, міцні матеріали дозволять надовго забути про необхідність переклеивания стін.

Одним з переваг шпалер фірми АРТ є можливість поклейки на абсолютно будь-яку поверхню, що істотно розширює можливості в оформленні інтер’єрів.

Історія фабрики

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Як і більшість російських шпалерних брендів, фабрика Арт почала виробництво не так давно (у 2004 році), але досить швидко привернула увагу споживачів. Такий успіх пояснюється орієнтацією на виробництво стильних, яскравих і якісних матеріалів, які могли б скласти конкуренцію провідним брендам по параметрам і вартості.

Виробництво шпалер для стін Арт засноване на використанні європейського екологічно чистої сировини, яка відповідає загальноприйнятим стандартам. Навіть Арт шпалери з вінілу є абсолютно безпечними для здоров’я. Якість сировинних матеріалів, що використовуються на фабриці, підтверджується наявністю спеціальних сертифікатів і свідоцтв.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Ще одна причина надійного якості шпалер Арт з Росії – це високотехнологічне оснащення фабрики. Шпалери виготовляються на німецькому обладнанні, що дозволяє здійснювати комбіновану глибоку і трафаретний друк. Завдяки унікальності таких технологій (на території російського ринку не існує аналогів) висока якість матеріалів та виконання малюнка дозволило фабриці зайняти високі позиції серед конкурентів.

Увага! Під маркою Арт випускаються не тільки шпалери для стін, але й інші допоміжні матеріали: шпалерний клей, грунтовка, антисептичні речовини і багато інших. Використовуючи іменну продукцію компанії в процесі ремонту, ви можете не турбуватися про якість поклейки. Матеріали випускаються під назвами «Декоро» і «Лад Деко».

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Свідченням позитивних експлуатаційних властивостей вінілових і флізелінових шпалер АРТ виступають численні нагороди фабрики:

  • «Золотий знак якості»;
  • медаль «Золотий Сірін»;
  • нагорода «За перевагу продукції та сервісу»;
  • нагорода «За глобальне управління якістю»;
  • знак «100 кращих товарів» та багато інших.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Виробничі потужності компанії функціонують таким чином, що професійний контроль якості процесів здійснюється на кожній стадії, починаючи від перевірки сировинних матеріалів і закінчуючи випробуванням шпалер на міцність.

Необхідно віддати належне працівникам фабрики: завдяки постійному підвищенню професійних якостей кваліфікованого навчання і стажування за кордоном персонал випускає тільки кращу продукцію для стін.

Яскравий і ультрасучасний дизайн шпалер фабрики Арт створюється шляхом спільної роботи 15 дизайнерів і стилістів компанії.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Асортимент фабрики включає, в основному, флізелінові та вінілові шпалери Арт. Покриття такого типу протягом тривалого періоду випуску на ринку продемонстрували надійність і довговічність, а тому сьогодні вважаються більш популярними в порівнянні з паперовими аналогами.

У точності вловлюючи потреби клієнтів, виробники шпалер для стін Art створюють колекції, що відповідають найвимогливішим запитам.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Вінілові та флізелінові шпалери Art характеризуються міцністю, простотою поклейки, стійкістю до вологи і сонячного світла. Комбінуючи такі матеріали для перетворення різних приміщень, ви зможете створити професійний і модний дизайн, який не зіпсується внаслідок впливу негативних факторів.

Стильові особливості колекцій

Ознайомившись з фото шпалер Арт в інтер’єрах, ви напевно зрозуміли основні тематики дизайнерів фабрики. Незважаючи на те що в більшості колекцій переважають класичні мотиви, любителі більш сучасних тематик з легкістю підберуть відповідний варіант і для свого будинку.

В асортименті компанії присутні покриття, оформлені в стилі авангарду, на дитячі тематики, у вигляді флористичних і рослинних композицій, геометричних сюжетів та інших мотивів.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

В залежності від обраного малюнка у вашому інтер’єрі буде підтримуватися певна атмосфера: експресія, затишок, легкість і гармонія, строгість або позитивна обстановка.

Порада: пошук шпалер для інтер’єру – це прекрасна можливість самовираження, тому дітям завжди цікаво брати участь у виборі. Покажіть своїй дитині фото шпалер Арт або запропонуйте подивитися на дитячі колекції в магазинах – і ви побачите, як сильно його захопить цей процес.

Одне з важливих переваг колекцій компанії – це достаток яскравих і природних відтінків. Різноманітна колірна гамма шпалер Арт в інтер’єрі будь-якого приміщення дозволить зробити акцент на ключових зонах простору і наповнити кімнату свіжими фарбами.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

У колекціях також є шпалери, виконані в м’яких і світлих тонах: такі варіанти зручно використовувати для забезпечення контрастного поєднання з візерунчастими матеріалами.

Само собою, не завжди є можливість підібрати необхідний відтінок для інтер’єру кімнат. Саме тому виробники випускають колекції шпалер під фарбування. Такі покриття можна використовувати без додаткової обробки (тоді вони будуть сприйматися як фон) або прикрасити яскравими фарбами для створення стильного дизайну.

Більшість шпалер під фарбування Арт мають цікаву рельєфну структуру в стилі класики або сучасності.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Порада: завдяки досить високій стійкості вінілові шпалери Art можна використовувати для оформлення стелі. Але не варто самостійно здійснювати поклейку, якщо у вас немає необхідних навичок: краще доручіть цю задачу фахівцям, інакше в процесі експлуатації шпалери відклеяться або розшарується.

Представлені фото шпалер Арт для стін демонструють різноманітність асортименту фабрики: кожна колекція – це прояв нових тематик і ефектів, які зроблять вашу кімнату стильною і вишуканою навіть без використання додаткових декоративних деталей. При цьому ціна шпалер Арт залишається демократичною незалежно від особливостей дизайну.

Ornella

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Елегантна колекція, виконана в ніжних відтінках, наповнить вашу кімнату атмосферою романтики і мрійливості. Серія представлена оригінальними шпалерами з імітацією штукатурки, а також схожими за стилем покриттями з додаванням ніжних квіткових малюнків.

Кольори: блакитний, зелений, бежевий, рожевий.

Ціна: 1260-1335 рублів.

Inverno

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Колекція, що відображає поєднання класичних і сучасних мотивів у вигляді вишуканих рослинних візерунків на ніжному тлі. Виконані за типом старовинної розпису, такі мотиви здатні додати старовинні нотки в інтер’єр і продемонструвати красу природної тематики.

Кольори: зелений, коричневий, блакитний та інші.

Ціна: від 1335 рублів.

Feniks

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Високоякісні шпалери з цієї колекції дозволять перетворити будь-які поверхні в інтер’єрі, адже в асортимент включені не тільки візерунчасті варіанти, але і шпалери з рельєфною поверхнею без характерних малюнків. Колекція виконана в класичному стилі, але підходить і для інших інтер’єрів.

Кольори: червоний, рожевий, зелений, блакитний, фіолетовий.

Ціна: 785-820 рублів.

Marigold

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Поєднання екзотики і ніжності, природної свіжості і тепла – ідеальний варіант для оформлення спальної кімнати або вітальні. Шпалери з колекції зображують ніжні бутони весняних квітів, а також ледь видимі рослинні візерунки на однотонному фактурному шарі.

Кольори: бежевий, рожевий, фіолетовий.

Ціна: 1530-1620 рублів.

Колекція «Маки»

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Одна з найбільш яскравих і позитивних колекцій фабрики. Поєднання ніжних фонових відтінків з насиченими тонами, використовуваними для зображення маків, дозволяє зробити контраст на стіні і підкреслити весняну обстановку. Підійде для дитячої, вітальні, кухні та інших приміщень.

Кольори: червоний, фіолетовий, жовтий, синій.

Ціна: від 1200 рублів.

Відгуки

Звичайно ж, в процесі вибору шпалер необхідно звертати увагу і на дизайн, і на якісні параметри. Відгуки про шпалерах Арт допоможуть вам краще розібратися в цьому питанні.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Катерина, Казань: Для оформлення інтер’єру я вибрала шпалери з класичними візерунками, і марці Арт віддала перевагу з-за відповідною вартістю. Звичайно ж, чула про деяких негативних якостях таких матеріалів (в інтернеті зустрічалися відгуки про видимих стиках і зайвої тонкощі), тому для поклейки запросила фахівців.

Явних недоліків я так і не виявила: на стіні сіли ідеально, стики зійшлися, нерівності поверхні тепер не кидаються в очі. Швидше за все, коментаторам попадалася бракована продукція, мені ж пощастило, тому результатом я задоволена.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Олександр, Оренбург: Я сам давно займаюся поклейка шпалер, і про продукції Арт чув. Досі особливих складнощів з використанням цих матеріалів у мене не виникало. В інструкції, прикладеної до комплекту, детально описаний процес поклейки (для тих, хто воліє робити ремонт своїми руками).

На цей раз клеїв їх у своїй квартирі – і знову-таки не помітив суттєвих недоліків. Єдина складність – це довгий процес стикування полотен з дрібним принтом, що вимагає великої уважності. В іншому ж шпалери повністю мене влаштовують і за якістю, і за дизайном.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Оксана, Твер: Вибрала шпалери марки Арт, бо шукала відповідний варіант для стелі. Коли в минулому році клеїли шпалери в спальні, теж обирали цю марку. Враження найкращі. Тоді-то й запримітила дуже широкі шпалери — як з’ясувалося, спеціально для стелі.

На жаль, я не сильна в пізнаннях відносно шпалер стельового типу, тому звернулася до консультантів, які й порадили мені ці матеріали за низькою ціною. Шпалери флізелінові, білого кольору, з невеликими рельєфними вкрапленнями. Дуже сподобалися і по фактурі, і по щільності.

Клеїли разом з чоловіком: нанесли клей на стелю, притиснули полотно і розгладили по всій поверхні. Завдяки непомітного узору невеликі нерівності на стиках не кидаються в очі, тому результат мене порадував.

З тих пір минуло більше року: покриття не втратили вигляд, не з’явилося помітних тріщин або розшарувань. Краї полотен не відстали — стиків, що важливо, так взагалі не видно. До речі, в інструкції вказано термін служби – до 20 років. Я рада, що питання з стелею зважився надовго.

Российские обои Арт: надежность и качество стали доступнее

Міцні, надійні, зносостійкі і, що приємно, недорогі шпалери Art з Росії щороку прикрашають все більше число інтер’єрів. Кожен споживач знаходить в колекціях шпалер російської компанії Арт свої плюси: для одних важливо якість, для інших – рельєф та незвичайна фактура поверхні, а хтось віддає перевагу певним дизайнерським мотивами.

Сподіваємося, що і для вас шпалери марки Арт стануть особливими і дозволять створити комфортну обстановку в кожній кімнаті.