Шпалери для дитячої спальні: правила вибору і оригінальні рішення

Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияВибираємо шпалери в дитячу кімнату

Шпалери для дитячої спальні треба підбирати дуже уважно, адже це зона відпочинку і вона не повинна дратувати. Як підібрати шпалери в спальню ми і розглянемо нижче. Буде наведена інструкція по квітам і правилами вибору. Так само на відео і фото можна буде подивитися готові рішення і вибрати потрібне.

Зміст статті

 • Які вибрати шпалери в дитячу
 • Вибір кольору шпалер для дитячих кімнат
  • Використання рожевого в дитячій
  • Блакитні кольори в дитячій
  • Практичні смугасті шпалери
 • Різні види шпалер для оформлення дитячої
  • Корейські шпалери для дитячої
  • Грамотно поєднуємо шпалери
 • Що потрібно обов’язково враховувати

Які вибрати шпалери в дитячу

Тільки з першого погляду вибрати шпалери для спальні дитячої просто. Насправді це зовсім не так.

Головне керуватися нескладними правилами:

 • Перше. При виборі кольору враховуйте склад характеру і емоційність вашої дитини. Бліді й холодні тони заспокоять жвавих, легковозбудимых і енергійних дітей. М’які і неяскраві відтінки будуть ідеальні для повільних і врівноважених, а колоритні і соковиті кольори як не можна краще підійдуть спокійного і инертному дитині.
 • Друга. Потрібно враховувати, для кого ви обираєте шпалери, хлопчика чи дівчинки, а також їх вік.
 • Увага: Але все-таки, головна вимога до підбору шпалер для дитячої – це матеріал, з якого вони виготовлені. Він повинен бути нешкідливим і екологічно чистим.

  Вибираючи шпалери на стіну в спальню для дитини з багатьох видів, пам’ятайте, що вони повинні бути зроблені з природних матеріалів. Продавець, на вашу вимогу, зобов’язаний надати сертифікат.

  У ньому повинно бути підтверджено, що фарба, папір та інші складові знаходяться у відповідності з прийнятим стандартом. Ціна буде залежати від виробника та виду матеріалу.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияВінілові

  Шпалери вінілові

  Їх основа паперова або флізелінові. Лицьова сторона – полімерне покриття з вінілу, що володіє рядом переваг:

 • Великий термін служби;
 • Робота по обклеювання не викликає труднощів;
 • Приховує нерівності стін;
 • Не втрачає колір при попаданні сонячних променів.
 • Завдяки вищепереліченого, не виникає необхідності занадто часто їх міняти.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияПаперові

  Паперові шпалери

  Вони не містять хімічних домішок і пропускають повітря. Їх різноманітна забарвлення (герої з казок, яскраві квіти, маленькі автомобілі) стане предметом пильного вивчення для дитини.Навіть втілення творчих планів малюка на шпалерах не засмутить вас з-за невисокої вартості останніх. Їх заміна не надто позначиться на бюджеті сім’ї.Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияФлізелінові

  Шпалери флізелінові

  Велика міцність і пластичність вигідно відрізняють їх від паперових. У них немає хлору та інших шкідливих домішок для здоров’я дитини. Вони вологостійкі, що забезпечує легкий догляд за ними з використанням води.Пропускають повітря і перешкоджають загорянню. Легко переносять десять фарбувань. Недоліком таких шпалер є їх висока вартість і маленьке різноманітність малюнків.Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияСклошпалери

  Склошпалери

  Основне їх застосування — офіси та демонстраційні зали. Один з видів екологічно чистих шпалер. Вони виготовляються з розплавленого скла з додаванням природних матеріалів (пісок, вапно).Не викликають алергію, нетоксичні, пожежобезпечні. Вологостійкість забезпечує простоту догляду за ними. Мінусом таких шпалер є трудомістка підготовка стін перед їх нанесенням.Наявність ідеально рівної поверхні необхідно для запобігання розтріскування. Також обов’язково покриття стін міцним клеєм. Незважаючи на безперечні переваги таких шпалер, їх використання в дитячих небажано.Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияФотошпалери

  Застосування фотошпалер для дитячої

  Їх застосування стане яскравим рішенням в оформленні дитячої. Можна виконати зонування кімнати дитини, візуально відокремити ігрову зону від робочої. Тут цілком можна відобразити та інтереси дитини і йому буде приємно перебувати саме у своїй кімнаті.

  Допоможуть створити фантастичний світ, звідки дитина вирушить у казкові подорожі на зустріч зі своїми улюбленими героями. Прищеплюйте з дитинства відчуття краси і почуття смаку. Фотошпалери в дитячій безсумнівно послужать цьому.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияРідкі

  Шпалери рідкі

  Напевно, кращі шпалери для оформлення дитячої на сьогодні. Абсолютно нешкідливі і чисті, практичні.Будь-які творчі пошуки вашої дитини на їх поверхні легко видаляються шляхом їх повторного фарбування, причому цей процес можна проводити кілька разів. Їх висока ціна є єдиним недоліком цього виду.Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияКоркові

  Коркові шпалери

  При їх виготовленні використовується кора коркового дерева. Природний екологічно чистий матеріал, м’який на дотик, теплий, володіє хорошою звукоізоляцією. Це дуже важливо при наявності галасливих сусідів.

  Увага: красиві Шпалери для спальні можуть бути різних типів і видів, але їх безпека повинна бути на висоті. Віддайте перевагу перевіреним брендам і уникайте нових, нікому невідомих виробників.

  Вибір кольору шпалер для дитячих кімнат

  При виборі кольору і малюнка шпалер обов’язково враховуйте особливості характеру дитини. Для врівноваженого підберіть теплі тони, а для швидкого й енергійного – холодні та спокійні. Коли будете вибирати шпалери, неодмінно візьміть з собою дитину. Він повинен брати активну участь в оформленні дизайну свого приміщення.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияКолір шпалер для дитячої кімнати

  Вчені і психологи виявили, що на душевний стан великий вплив надає колір стін у кімнаті. Приміром сказати, жовтий і його відтінки стимулюють у дітей прагнення до навчання і творчим відкриттям. Якщо в кімнаті проживають хлопчик і дівчинка, то можна дитячу розділити на зони, шляхом підбору шпалер різних відтінків.

  Вибираючи колірну гаму, обов’язково беріть до уваги вік дитини:

  • До двох років декоруйте куточок дитячої виразними і веселими шпалерами.
  • До чотирьох років бажано при оформленні використовувати натуральні природні відтінки жовтого і зеленого.
  • До шести років спробуйте розділити стіни на зони. Верх буде виконувати естетичну функцію, а низ може служити планшетом для випробування кисті маленького художника. Спектр кольорів веселки допоможуть вам визначитися у виборі тони шпалер для цього віку. Добре буде поєднання 2-3 кольорів.
  • З дев’яти до одинадцяти років дівчатка віддають перевагу рожевим тонам, а хлопчики синього. Поставтеся дуже серйозно на даному часовому проміжку до підбиранні кольору. Діти в цьому віці неохоче дозволяють господарювати на території їх володінь. Тому важливо, щоб дитяча зберігало гарний зовнішній вигляд кілька років.

  Використання рожевого в дитячій

  Застосування в обробці дитячої рожевих тонів сприяє розвитку сприйнятливості і дружелюбності у дітей, і знижує у них почуття дратівливості. Вибирайте відтінки ретельно, перебір повністю зіпсує враження.

  Домінування рожевого може сприяти безтурботному і легковажному сприйняття реальності. Тому краще оформлення додати візерунки в один тон або протилежний.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияДитяча спальня в рожевих тонах

  Блакитні кольори в дитячій

  Цей колір ми пов’язуємо з безмежної водною гладдю і безхмарним небом. Найчастіше в цій колірній гамі виконується інтер’єр дитячі для хлопчиків. Вона настільки широка, що підійде і для оформлення девочкиной кімнати.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияВикористовуємо блакитний колір для хлопчиків

  • Малюнки намагайтеся підбирати тематичні, враховуючи уподобання дитини. Якщо він бачить себе піратом і бере участь у захопленні кораблів, шукає скарби і бореться з морською стихією, то відмінно підійдуть шпалери з зображенням надшвидкісних кораблів і здіймаються хвиль.
  • Якщо він середньовічний лицар, то вид замків і зелених просторів буде забирати його на поля битв.

  Ну а якщо він ще просто малий, підберіть шпалери з візерунками нічного неба або волошковими полями.

  Практичні смугасті шпалери

  Роль таких шпалер в оформленні дитячої недооцінена. А адже за рахунок смужок можна візуально змінити простір. Вертикальні збільшать висоту кімнати з низькими стелями, а шпалери з горизонтальними смужками зорово змінять довжину стін.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияКомбінація шпалер для дитячої

  А також можна комбінувати полотна з вузькими і широкими смугами, з різною варіацією кольору. Використання їх у поєднанні з однотонним покриттям може дати несподіваний ефект.

  Спробуйте ними повністю обклеїти одну або дві стіни, або використовуйте в нижній частині дворівневого покриття. Виділіть кордон розділу, застосувавши бордюр. Смугасті шпалери зроблять кімнату дитини модною і особливою.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияВикористовуємо різну ширину смуг

  Різні види шпалер для оформлення дитячої

  Ефектно виглядає оформлення стін комбінованими шпалерами. Цей метод застосовують вже давно, але і сьогодні він не втратив актуальності.

  Можна поєднувати смугасті і однотонні шпалери. Оригінально також виглядають різні включення. Спочатку стіни оформляють полотнами одного кольору, а потім наклеюють гарно підібрані вставки.

  Корейські шпалери для дитячої

  З’явившись порівняно недавно на нашому ринку, вони одразу стали дуже популярними. Величезна різноманітність фактур і стилів створили виправданий ажіотаж.

  Дуже висока якість таких полотен підтверджено міжнародними сертифікатами. Цікаво і те, що існують шпалери для дівчаток і хлопчиків, а колірна гамма таких шпалер розробляється за участю психологів.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияКорейські шпалери у спальні дитини

  Грамотно поєднуємо шпалери

  Дотримуйтесь порад психологів і використовуйте для обклеювання різні кольори полотен.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияЗастосовуємо різні кольори шпалер у дитячу

  Краще всього якщо обробка стін виконана в спокійних тонах, а іграшки і дитячі меблі будуть барвистими. Використовуючи різні відтінки, ви не тільки красиво прикрасьте дитячу, але і візуально виділіть функціональні зони.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияДитяча спальня в спокійних тонах

  Вибираючи шпалери приймайте до уваги те, як довго дитина буде розглядати їх.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияВикористовуємо різний візерунок для оформлення дитячої

  Найчастіше використовують поєднання полотен з різним розміром візерунка. Воно дозволяє акцентувати увагу на великому, розташувавши по боках шпалери з маленьким малюнком. Таке комбінування затримує погляд на певних предметах або зонах.

  Що потрібно обов’язково враховувати

  При виборі шпалер обов’язково врахуйте побажання дитини. Це дуже важливо. Адже у нього є свої інтереси і бажання і від їх реалізації буде залежати комфортне перебування маленької особистості на його території.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияВраховуємо інтереси дитини при виборі шпалер

  Полотна повинні бути своєрідними, виконаними з якісних і нешкідливих матеріалів, мати гарний зовнішній вигляд і достатній термін служби.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияЯкість ставимо на перше місце

  Колір і малюнок полотен повинен бути підібраний так, щоб навіть тривале знаходження в кімнаті не позначалося на душевному стані дитини і інтер’єр спокійно сприймався.

  Обои для детской спальни: правила выбора и оригинальные решенияРетельно підбираємо колір і малюнок

  У дитячій повинна бути комфортна температура і хороша вентиляція. Грамотно встановлювати розетки і купуйте техніку, добре себе зарекомендувала. Меблі теж повинна бути виконана з якісних матеріалів і бути безпечною для дитини.

  Для дитячої спальні шпалери ви зможете підібрати без проблем, адже їх досить багато представлена на ринку роздрібної торгівлі. Зробивши всю роботу по поклейке своїми руками, ви зможете домогтися потрібного ефекту. Інструкція по всім видам обробки є на сторінках нашого сайту. Подивившись пропонований матеріал ви можете знайти оригінальні і правильні рішення обробки.