Шпалери Ugepa в сучасних інтер’єрах: зробіть своє життя яскравішим!

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Французькі виробники шпалер для стін завжди відрізнялися від інших європейських конкурентів, і головна відмінність полягала у створенні матеріалів, які уособлюють шарм і вишуканість інтер’єру.

Бренд Ugepa – це один із вдалих прикладів втілення такого стилю в настінних покриттях. Незважаючи на недовгий період роботи, компанія встигла продемонструвати професіоналізм і висока якість створюваних виробів, чим і заслужила довіру споживачів з усього світу.

Історія бренду

Розкішні шпалери Ugepa з Франції були випущені на масовий ринок зовсім недавно, але, незважаючи на свою молодість, бренд встиг поширитися далеко за межі національного споживання. Стрімкий успіх компанії був викликаний втіленням свіжих і оригінальних ідей в нових колекціях, нестандартним зображенням тематичних малюнків, а також відмінною якістю використовуваних для виробництва матеріалів.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Фабрика Ugepa являє собою невелике за розмірами виробництво, але навіть обмежені розміри не заважають компанії займати лідируючі позиції в рейтингу провідних національних виробників настінних покриттів. Щорічно обсяги продажів цієї компанії становлять близько 12 мільйонів рулонів.

Шпалери цієї марки відносяться до елітного класу, оскільки відрізняються своєю оригінальністю та творчими мотивами, які не характерні для стандартних покриттів для стін.

Завдяки використанню сучасного обладнання компанії вдалося створити тонкі полотна з яскравими та якісними зображеннями.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Завдяки різноманітності відтінків, тематик і поєднань різних стилів кожен зі споживачів має можливість перетворити інтер’єр у відповідності з наймоднішими тенденціями, причому робота з шпалерами марки Ugepa буде приносити лише задоволення.

В асортимент компанії входять шпалери на паперовій і вініловій основі: із-за специфічних властивостей такі матеріали можна використовувати в будь-яких приміщеннях, не побоюючись негативного впливу зовнішнього середовища.

Особливість виробничих процесів компанії Ugepa полягає у використанні сучасних технологій геліо-, сюро – і флексографії, а також печатки поверхневого типу, внаслідок чого виходять шпалери з чіткими та реалістичними сюжетами, які не псуються навіть при тривалій експлуатації і впливі негативних чинників.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Однією з важливих причин швидкого зростання популярності бренду є професійна робота дизайнерів, що залучаються до розробки нових колекцій. Завдяки роботі кращих фахівців компанія випускає у світ тільки самі стильні, незвичайні і вражаючі шпалери на сучасну тематику.

Високоякісну сировину, професіоналізм фахівців у сфері дизайну, а також постійний контроль якості створюваної продукції стали головними передумовами поширення бренду Ugepa у всьому світі. При цьому вартість таких покриттів залишається демократичною і більш вигідною у порівнянні з цінами, запропонованими іншими європейськими виробниками елітних шпалер для стін.

Переваги шпалер марки Ugepa

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Ні для кого не секрет, що європейське виробництво характеризується відмінною якістю, і шпалери французького виробника Ugepa підтверджують цей факт. Завдяки постійному впровадженню нових технологій і ретельній перевірці на якість всіх випущених рулонів цей бренд став асоціюватися з надійністю і практичністю.

Увага! Відмінні якісні характеристики всіх шпалер марки Ugepa підтверджені численними сертифікатами і свідоцтвами відповідності нормативним стандартам Європейського Союзу.

Одне з найголовніших переваг використання таких шпалер в інтер’єрі – це високі показники зносостійкості. Незалежно від характеру зовнішнього впливу шпалери змінюють свій естетичний вигляд і форму і будуть надійно триматися на поверхні стіни.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Серед інших позитивних властивостей цих матеріалів можна відзначити такі особливості:

 • використання якісної сировини і натуральних фарб для створення яскравих зображень;
   
 • малюнок наноситься методом тиснення, внаслідок чого досить довго зберігає свої естетичні властивості;
   
 • зовнішній шар шпалер обробляється бактерицидними речовинами і акриловим напиленням;
   
 • завдяки фактурної поверхні шпалери здатні замаскувати нерівності і недоліки стін;
   
 • вінілові покриття марки Ugepa відрізняються звукоізоляційними властивостями;
   
 • шпалери спокійно реагують на контакт з водою і сонячним світлом.

Всі шпалери марки Ugepa безпечні для здоров’я і включають до складу лише екологічно чисті компоненти. Крім того, зовнішній шар шпалер просочений спеціальними захисними речовинами, що запобігають осіданню пилу, поява грибка і цвілі, а також виникнення стійких плям. Завдяки таким властивостям вони стануть прекрасним варіантом навіть для дитячої кімнати.

Різноманітність колекцій

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Завдяки покриттям для стін цієї марки створення стильної і затишної обстановки в кімнаті більше не буде для вас складним завданням. Всі шпалери Ugepa в інтер’єрі виглядають яскраво, вишукано і сучасно, тому їх використання не вимагає особливих навичок декорування.

У колекціях компанії втілені самі цікаві і оригінальні стильові напрями, такі як модерн, класика і неокласика, прованс, хай-тек, мінімалізм, арт-деко і багато інших.

Розмаїття цікавих візерунків і фактур дозволить вам перетворити не тільки житлові кімнати, але навіть офісні приміщення. Кожна колекція є універсальним і підійде для декорування різноманітних інтер’єрів, починаючи з вітальні і закінчуючи ванною кімнатою.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Дизайнери, художники і стилісти, які втілюють у реальність ідеї оформлення шпалер, намагаються не обмежуватися стандартними і строгими стильовими особливостями. Завдяки постійним експериментам, використання незвичайних ефектів, прикраси шпалер яскравими колажами, етикетками, плакатами й іншими деталями дизайнерам вдається випускати колекції, які захоплюють дух.

Порада: для забезпечення незвичайного ефекту рекомендуємо вам використовувати відразу кілька шпалер цієї марки в одному інтер’єрі. При правильному поєднанні візерунків і відтінків такий підхід дозволить витягнути простір кімнати створити акцент на окремій стіні.

Зверніть увагу, що всі серії шпалер компанії Ugepa виконані не тільки сучасних, але й у стародавніх стилях: ви зможете знайти і класичні шпалери, і варіанти з флористикою, і фактурні покриття, оформлені в ніжною і теплій колірній гамі. Переконайтеся в цьому, вивчивши особливості деяких колекцій марки Ugepa.

Botanique

Шпалери з цієї серії виконані в теплих весняних тонах і оформлені відповідними мотивами на флористичну і рослинну тематику. Серед найпопулярніших сюжетів колекції Botanique можна виділити мотиви з ніжними трояндами, а також однотонні шпалери з ненав’язливими принтами, в стилі класики.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Особливістю цієї колекції є реалістичне зображення квіткових мотивів: композиції з троянд оформлені у вигляді об’ємних малюнків.

Призначення: вітальня, спальня, кухня.

Колірна гамма: рожевий, фіолетовий, бежевий, коричневий, червоний.

Вартість: від 600 до 900 рублів.

Kinetic

Kinetic – ще одна серія шпалер з реалістичним ефектом. Геометричні і абстрактні орнаменти, представлені в холодних тонах, зображуються на шпалерах у вигляді об’ємних картинок і створюють 3-D ефект. Крім таких сюжетів, колекція представлена шпалерами з написами, імітацією книжкових полиць, а також однотонними покриттями на флізеліновій основі.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Призначення: вітальня, спальня, робочий кабінет.

Колірна гамма: бежевий, коричневий, сірий, фіолетовий, чорний.

Вартість: від 825 до 1010 рублів.

Virtual Realiti

Особливістю цієї колекції є імітація натуральних матеріалів, а також окремих предметів і деталей інтер’єру. Деякі покриття серії Virtual Realiti виконані аналогічно фотошпалери і зображують реалістичні сюжети. Серед популярних зображень колекції можна виділити імітацію штукатурки, структури листя дерев, бамбука і каменю, а також сюжети у вигляді дерев і книжкових полиць.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Призначення: вітальня, спальня, кухня, робочий кабінет.

Колірна гамма: сірий, бежевий, коричневий, зелений, білий.

Вартість: від 755 до 1175 рублів.

Just Like It

Серія шпалер, призначена спеціально для любителів нестандартного оформлення інтер’єрів. В асортимент колекції входять шпалери одного тону з приємною на дотик фактурою, шпалери у вигляді об’ємних паперових метеликів, сюжети з незвичайною макрозйомкою, а також варіанти з імітацією цегли, зображеннями вулиць і міст.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Призначення: вітальня, робочий кабінет, кухня.

Колірна гамма: бежевий, сірий, зелений, коричневий.

Вартість: від 840 до 1175 рублів за рулон.

Coffee

Серія миються вінілових шпалер, призначених для оформлення кухні або їдальні. У колекцію входять картаті шпалери яскравих відтінків на білосніжному тлі, а також аналогічні шпалери, доповнені невеликими деталями на кавову тематику (предмети техніки, чашки кавові зерна). Шпалери можна поєднувати між собою, роблячи акцент на окремих зонах кухонного інтер’єру.

Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

Призначення: кухня, їдальня.

Колірна гамма: білий, оранжевий, бежевий, блакитний, білий.

Вартість: від 840 до 970 рублів.

Серед інших популярних колекцій компанії можна виділити наступні:

 • колекція Post Cards (920-1125 рублів) – однотонні фактурні мотиви, а також зображення клітин і птахів;
   
 • колекція Jet Setter (710-880 рублів) – покриття, оформлені в яскравих тонах і зображують сюжети на автомобільну тематику;
   
 • шпалери Eaton (670-740 рублів) – старовинні геометричні орнаменти;
   
 • Обои Ugepa в современных интерьерах: сделайте свою жизнь ярче!

 • серія шпалер Butterfly (1070-1175 рублів) – шпалери з зображеннями яскравих метеликів і реалістичних дерев;
   
 • колекція Bluff (685-1175 рублів) – серія яскравих шпалер для кухні, а також покриттів, що імітують дерев’яну обробку.

Всі шпалери з відомих колекцій Ugepa підібрані у відповідності з найактуальнішими тематиками сфери дизайну. Завдяки модним сюжетів і яскравим відтінкам ваш інтер’єр завжди буде виглядати стильно і сучасно, заряджаючи всю сім’ю тільки позитивними емоціями.