Шпалери з Голландії Durafort: висока якість покриття в сучасному стилі

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Вінілові покриття голландської фабрики Durafort займають лідируючі позиції серед всіх існуючих аналогічних матеріалів. Завдяки високій міцності і зносостійкості такі матеріали все частіше використовуються для оформлення стін не тільки в житлових приміщеннях, а також в офісах, магазинах, ресторанах, готелях та інших закладах громадського типу.

Висока популярність таких покриттів забезпечується завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам і відповідності стандартам якості оздоблювальних матеріалів.

Особливості матеріалів

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Виготовленням вінілових покриттів марки Durafort займалася відома всім компанія-виробник BN International.

Продукція компанії являє собою матеріал з полівінілхлориду на паперовій основі, аналогічний стандартних шпалер, але характеризується більш міцною і надійною структурою.

Успіх цієї продукції був викликаний не тільки завдяки експлуатаційними властивостями таких матеріалів, але і за рахунок оригінального дизайну і цікавої фактури кожної з моделей, представлених в колекціях на різну тематику.

Матеріали такого типу розроблялися для оформлення прохідних інтер’єрів, специфічні умови яких вимагають використання тільки стійких і надійних покриттів для стін. До таких приміщень відносяться не тільки житлові кімнати, але і офіси, ресторани, торгові центри, склади, салони краси і багато інші громадські заклади.

Крім того, вінілові шпалери Дюрафорт стануть відмінним варіантом для оздоблення перегородок.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

При правильній експлуатації і дбайливому догляді такі матеріали здатні прослужити понад 10 років. Високі якісні характеристики роблять шпалери такого типу незамінними в сучасних інтер’єрах, особливо в тих кімнатах, де великий ризик постійного механічного та іншого впливу на поверхню оздоблювальних матеріалів.

Всі покриття марки Дюрафорт зроблені у вигляді рулонних матеріалів, але, на відміну від стандартних шпалер, вони більш практичні і мають більш міцну структуру, а також володіють специфічними розмірами (довжина – 50, ширина – 1,3 м).

Завдяки наявності вінілу в складі, а також паперовій основі такі шпалери досить просто клеяться на будь-яку поверхню і відрізняються своєю стійкістю до впливів зовнішніх факторів.

Широке розмаїття моделей, їх кольорів, орнаментів і фактур (в колекціях представлено понад 200 варіацій) дозволяє вибрати матеріали, відповідні вашим вимогам за якістю, рельєфу, стильового оформлення і іншим характеристикам. При бажанні можна замовити готові полотна на стіну, що зображують будь-який сподобався вам малюнок.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стилеГідним доповненням до покриттів стін з вінілу стануть вінілові шпалери: вам залишиться обрати тематику, підібрати зображення і акуратно приклеїти його на стіну.

Дивіться в цій статті добірку якісних фото з красивими фотошпалерами в спальню: ніжні і спокійні сюжети будуть сприяти сну і повноцінному відпочинку.

Позитивні властивості

Завдяки специфічному складу та професійному підходу компанії до виготовлення продукції всі шпалери Durafort володіють відмінними практичними і естетичними властивостями.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Насамперед, варто відзначити високу зносостійкість таких матеріалів: незалежно від того, які негативні фактори будуть впливати на шпалери такого типу, вони збережуть свою форму, якість і зовнішній вигляд.

В процесі наклейки такі шпалери не деформуються за клею або під власною вагою, а після висихання не міняються в розмірах.

Завдяки наявності міцних захисних шарів такі шпалери досить часто використовуються в приміщеннях з можливістю різного роду механічних впливів: на вибраному вами полотні не з’являться подряпини, пом’ятості або дірки навіть при посиленому контакті з поверхнею.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Ще одна важлива особливість таких матеріалів – це їх хімічна стійкість. Шпалери спокійно переносять вологе очищення від забруднень навіть з використанням миючих і хімічних засобів. Від такого впливу не псуються структура, рельєфна поверхня шпалер, не втрачається і якість зображення. Яскраві кольори на шпалерах не знебарвлюються та не вимиваються з часом.

Увага! Шпалери стійкі до вигорання і прямого контакту сонячних променів, тому їх можна використовувати навіть у добре освітлюваних приміщеннях.

Структура шпалер марки Дюрафорт дозволяє їм зберігати свій зовнішній вигляд при впливі ультрафіолету, вологи, протягів, пара, вогню та інших факторів. До того ж, такі матеріали перешкоджають появі цвілі, грибка і небажаних мікроорганізмів.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Шпалери такого типу досить легко клеяться на поверхню навіть без сторонньої допомоги. Причому особлива структура матеріалів дозволяє замаскувати стики полотен і приховати недоліки поверхні. Навіть у випадку необхідності заміни окремих полотен можна забезпечити непомітне вклеювання їх у весь масив шпалер на стіні.

Пам’ятаєте! Для того щоб шпалери марки Дюрафорт прослужили вам якомога довше, бажано використовувати відповідний клей при їх наклеювання на стіну. Як правило, для цих цілей використовується метилцелюлоза з поливинилацетатом, а також клей на основі полівінілового спирту або інші речовини, про які ви зможете дізнатися в спеціалізованих магазинах.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Замінюючи старі шпалери такого типу на нові, вам не доведеться попередньо підготовляти поверхню стін, оскільки при знятті таких матеріалів видаляється тільки вінілова плівка, а паперова основа, закріплений на стіні, забезпечує виконання вирівнюючої і армуючої функції.

В якості одного з найбільш важливих позитивних властивостей таких матеріалів можна виділити їх екологічну безпеку.

Шпалери не випаровує шкідливих речовин, повністю безпечні для здоров’я людини і тварин, нетоксичні, володіє гіпоалергенними властивостями і не викликають подразнень на шкірі.

Вся продукція марки Durafort супроводжується відповідними сертифікатами якості, дотримання санітарних та пожежних норм.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Деякі моделі з популярних колекцій цієї марки імітують натуральні матеріали зразок тканини, штукатурки, дерева, каменю, шкіри або металу. Використання таких матеріалів у сучасних та класичних інтер’єрах дозволяє вигідно перетворити простір і зробити акценти на окремих функціональних зонах кімнат.

В якості додаткових переваг, забезпечених завдяки використанню таких шпалер в інтер’єрі, можна назвати можливість звуко – і теплоізоляції приміщень, а також відмінні візуальні характеристики: колекції відповідають різним стильовим напрямкам, а це означає, що ви зможете вибрати модель, яка підходить до інтер’єру будь-якого типу.

Колекції Durafort

Дукоративные покриття для стін марки Durafort відрізняються широкою різноманітністю дизайнерських сюжетів, мотивів і тематик. Достаток натуральних і природних відтінків дозволяє орієнтуватися на колірну гаму приміщень і вибрати найбільш вдалий варіант.

В каталогах продукції цієї марки пропонується понад 200 різноманітних відтінків і текстур, тому ваш інтер’єр завжди буде оригінальним і не схожим на інші.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Усі орнаменти, візерунки та тематичні композиції на полотнах виконані таким чином, що демонструють багатство і розкішність таких матеріалів. А реалістична імітація матеріалів натурального типу дозволить вам наблизитися до природної тематики.

Ціна шпалер Дюрафорт коливається в залежності від розмірів, щільності матеріалів, а також від якості і складності виконання малюнка. Серед найбільш цікавих колекцій з прийнятними цінами можна виділити наступні:

 • колекція Berlin, представлена окремими орнаментами на тлі ніжних природних відтінків (бежевий, блакитний, зелений, синій, фіолетовий). Вартість — 175-205 рублів за квадратний метр;
   
 • колекція Durafort Arbor – імітація натуральних деревних матеріалів бежевих, світлих і темних коричневих тонів з відповідною фактурою. Ціна квадратного метра шпалер – від 150 до 320 рублів;
   
 • колекція New York – однотонні шпалери з приємною на дотик і стильною фактурою в глибоких і насичених рожевих, зелених, фіолетових, синіх, червоних, помаранчевих, синіх та інших тонах. Ціна за квадратний метр – близько 435 рублів;
   
 • Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

 • колекція Forum – шпалери яскравих відтінків з фактурою, що нагадує штукатурку. Основні відтінки – синій, бежевий, червоний, зелений і блакитний. Вартість квадратного метра – від 189 до 372 рублів;
   
 • колекція шпалер Durafort Amsterdam представлена полотнами білого, сірого, ніжно-зеленого і блакитного відтінків з оригінальною фактурою, що нагадує льон, мішковину і інші типи текстильних матеріалів. Вартість – від 190 до 270 рублів за квадратний метр;
   
 • шпалери Durafort Horison – це колекція в сучасному стилі, оформлена в яскравих і життєрадісних тонах зі стильною складчастої горизонтальній текстурою. Основні відтінки – червоний, оранжевий, синій, зелений та бежевий. Середня ціна за квадратний метр – від 350 до 425 рублів;
   
 • Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

 • ще одна колекція на сучасну тематику схожого типу і фактури — шпалери Durafort Urban – оформлена в яскравих помаранчевих, зелених, синіх, коричневих та інших насичених тонах. Вартість – близько 320 – 478 рублів;
   
 • орнаменти у вигляді штрихів, клітини, імітація шкіряних і текстильних матеріалів, точкові малюнки та смуги на світлому фоні – це характерні риси колекції Durafort Surfaces. Середня вартість колекції – приблизно 365 рублів.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стиле

Всі вінілові шпалери марки Дюрафорт – це неповторне поєднання стилю, комфорту, високої якості, насичених відтінків і приємних на дотик матеріалів, втілених у однієї продукції.

Обои из Голландии Durafort: высокое качество покрытия в современном стилеЧитайте про те, як найкраще використовувати рідкі шпалери у ванній: відгуки допоможуть з’ясувати ряд питань, які могли у вас залишитися щодо застосування цієї обробки.

Пропонуємо подивитися тут фото і ціни на флізелінові шпалери.

Про ремонтних флізелінових шпалерах читайте за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/flizelinovye/poklejka.html

Завдяки оптимальним розцінками і практичним експлуатаційними властивостями матеріали цього бренду набувають все більшу популярність на спеціалізованому ринку і все частіше зустрічаються в інтер’єрах незалежно від того, в якому стилі вони оформлені.