Шпалери Zoffany: розкішні настінні покриття на будь-який смак

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Традиції створення настінних покриттів, перевірені століттями, і сучасні системи виробництва шпалер, класичні дизайни і ультрасучасні інсталяції – все це представлено в колекціях англійської фірми Zoffany.

Які б шпалери вас не цікавили — від суворої розкоші дамасков до романтики квіткових принтів або урбаністичної імітації іржі – все це готові запропонувати вам саме Zoffany.

Найбільше спадщина кращих європейських дизайнерів інтер’єрів знайшло своє втілення у колекціях цієї фірми, і тепер вона радує своєю продукцією жителів не тільки Британії, але і всього світу.

У Росії англійські шпалери Zoffany є загальновизнаним символом якості і справжньої розкоші.

Так що якщо хочете, щоб ваш будинок по-справжньому блищав, то з вибором шпалер Zoffany точно не прогадаєте!

Про фірму

Бренд Zoffany – це частина величезної фабрики Walker Greenbank PLC, яка займається розробкою і виробництвом інтер’єрів. Вони займаються не тільки розробкою настінних покриттів, але і меблів, текстилю, різної фурнітури.

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Сама ж компанія Zoffany народилася відносно недавно – в 1983 році, однак дуже швидко набрала обертів за рахунок своєї універсальності. Справа в тому що, випускаючи шпалери Zoffany, творці не забувають також про супровідних елементах декору. Так, з’явилися колекції текстилю і фарб від Zoffany, фурнітури і навіть коврів. Все це було створено лише для того, щоб як можна більш повно розкрити унікальність і красу придуманих дизайнів.

Колекції шпалер Zoffany

Продукція марки Zoffany найбільше знайома своїми настінними покриттями на нетканій основі. Однак крім флізелінових бренд так само випускає вінілові та паперові шпалери. Використовуючи найрізноманітніші техніки, починаючи від імітації древніх способів створення принтів і закінчуючи використанням техніки глибокого тиснення, цифровий друк, нанесення флока і металізованих фарб, у Zoffany виходять шпалери вражаючої якості та краси.

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

З самого моменту виходу своєї першої колекції в 1983 році Zoffany вдалося створити собі репутацію висококласного виробника шпалер і заслужити повагу і визнання у всьому світі.

Створюючи шпалери, які грунтувалися на історичних, класичних аналогах, Зоффани завжди дбали, що виключно класика не була самотня в їх колекціях. Звідси почали виникати колекції шпалер Zoffany в еклектичному і ряді сучасних стилів, з’явилися вкраплення геометрії і східних мотивів в колекціях класичних напрямків. Фірма Zoffany завжди дбала про те, щоб навіть самі перебірливі клієнти залишалися задоволені.

Akita

Вінілові шпалери Zoffany в колекції Akita – це настінні покриття, які створювали імениті дизайнери, надихнувшись вишуканими японськими садами і творами мистецтва цієї дивовижної країни. Гармонійне поєднання сучасних дизайнів, елегантності стародавнього порцеляни, складних фігурок орігамі та візерунків, використаних в прикрасах кімоно, змогли створити унікальний, неповторний східний дух шпалер.

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Приємні кольори нейтральних відтінків з вкрапленнями червоних, синіх і зелених тонів сприяють створенню витонченої, свіжої атмосфери.

Ціна: близько 12000 рублів за рулон.

Chantemerle Wallpaper

Мальовнича атмосфера пасторальних сцен, смуги, рослинні візерунки і приємна колірна гамма колекції шпалер Chantermerle – все це в унікальній манері поєднується з об’ємними текстурами, імітацією текстилю і мережив.

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Класичний стиль цієї колекції не залишить байдужим жодного шанувальника розкоші і вишуканості.

Ціна: 6800 – 8500 рублів за рулон.

Lexington

Lexington – це колекція текстурних шпалер, яка поєднує в собі вінілові та флізелінові матеріали, а так само використовує метод глибокого тиснення та імітації металевих фарб. А завдяки унікальним текстур, які нагадують розсип дрібних намистин на поверхні шпалер, вдалося створити дуже м’який, приємний ефект світіння.

Ціна: 9600 – 10100 рублів за рулон.

Classic Damask

Колекція Classic Damask – це переробка ранніх колекцій шпалер Zoffany. Виходили раніше колекції дамасков зараз були перероблені, оновлені і знову запущені у виробництво. Саме шпалери з цих колекцій стали першою візиткою карткою фабрики.

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Сьогодні ж колекція з яскравих, незвичайних дамасков привертає увагу своєю розкішшю, унікальними візерунками і приємною, ніжною гамою кольорів.

Ціна: 9400 – 11000 рублів за рулон.

Порада: якщо ви хочете внести динаміку, свіжість в кімнату або просто додати класичному інтер’єру родзинку, дизайнери радять зупинити свій вибір на геометричних візерунках. І якщо якісь більш абстрактні малюнки можуть зіпсувати враження розкоші і строгості класики, геометрія доведеться як не можна до речі.

Elementi

Створена на основі натуральних матеріалів і текстур, колекція вінілових шпалер Elementi є ідеальною для створення світлого, чистого інтер’єру, який дуже вдало буде служити гідним фоном для практично будь-яких меблів.

Ціна: 6900 — 8500 рублів за рулон.

Fleur Rococo

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Вісім різних видів дизайну вмістили в себе шпалери Zoffany Fleurs Rococo. Сувора, вишукана класика, радує шанувальників простотою форм, шикарністю текстур і химерністю візерунків, поєднується в цій колекції з приємними, трохи суворими смугами і незвичайно пристрасними східними мотивами.

Ціна: 7900 — 9300 рублів за рулон.

Nureyev

Вісім унікальних дизайнів, що увійшли в колекцію шпалер «Nureyev», знамениті тим, що в процесі друку використовують не тільки сучасні технології, але і класичні методи тиснення. Всі вони піддалися деяким поліпшенням, але завдяки друку за допомогою таких технік виходять шпалери, зовсім не схожі на якісь інші. Техніка нанесення флокового покриття, створення імітації шкіри, шовку і льону також були реалізовані в колекції цих шпалер.

Ціна: 7800 – 9900 рублів за рулон.

Persia

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Колекція шпалер з нетканих матеріалів не дарма отримала таку назву – «Інсайт». Мотиви Близького Сходу переплітаються в ній з класичними елементами дизайну, створюючи дуже розкішну, багату атмосферу в домі. Використання нових технологій дозволило осучаснити старовинні мотиви, зробити їх більш глибокими і запам’ятовуються.

Ціна: 8000 – 13000 рублів за рулон більш широкого формату: ширина – 68 див.

Intaglio

Колекція шпалер Intaglio створювалася завдяки унікальній техніці глибокого друку. Тому у творців вийшло зробити шпалери, які стали б дуже динамічними, оригінальними полотнами, що створюють ефект об’ємності. У чому дизайнери надихалися мотивами зі стародавнього Риму, які вражають своєю античної великолепностью.

Ціна: 7200 – 7500 рублів за рулон.

Quartz

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Історична класика та інновації об’єдналися в цій колекції унікальні настінні покриття. Металеві блискітки, тиснення, імітації іржі і постарених поверхонь – все це зустрічається в колекціях англійських виробників шпалер не так вже часто. Ця колекція дозволяє створювати унікальні, дуже незвичайні дизайни в самих різних стилях – від наближеного до класики до мінімалізму справжнього «вуличного» стилю.

Ціна: 6900 – 9000 рублів за рулон.

Важливо! Не забувайте золоте правило оформлення інтер’єрів: яскраві шпалери – нейтральна, спокійна меблі, і навпаки: пастельні шпалери стануть чудовим фоном для химерною, незвичайною, яскравою меблів.

Tespi

Колекція Tespi немов переносить в місце, де вас зустрічає велич Венеції в минулі часи. Ці шпалери Zoffany були створені відомим іспанським дизайнером Маріано Фортуни, для якого Венеція стала рідним домом. Грунтуючись на текстурах і візерунках, що ткалися на парчі, гобеленах і шторах, творцям вдалося перенести відчуття унікального духу давнини.

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Імітація текстилю в цій колекції є головним лейтмотивом, і гідний підбір тканин для дизайну є обов’язковою умовою вдалого інтер’єру.

Ціна: 6500 – 9200 рублів за рулон, 8900 рублів за панно 1,37 метра на 1 метр.

Trade Routes

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Колекція шпалер Zoffany Trade Routes, що в перекладі означає «Торгові шляхи», з унікальністю, яка може бути тільки у дизайнерських шпалер, поєднує в собі кращі елементи декору. так само, як і торговельні шляхи переплітаються в світі, так і з допомогою еклектичного стилю дизайнерам вдалося зібрати з усього світу найбільш вдалі елементи інтер’єрів і об’єднати їх в одне ціле.

Ціна: 6100 – 13000 рублів за рулон. Є рулони звичайного і широкого формату (68 см завширшки).

Woodville

Захоплюючі подих квіткові мотиви, які ніби створені для того, щоб зафіксувати вміння художника, яскравими фарбами і ніжними текстурами розцвілі на шпалерах цієї колекції. Поєднання традицій класики та сучасної друкарської техніки дозволили створити унікальні, вражаючі красою настінні покриття.

Обои Zoffany: роскошные настенные покрытия на любой вкус

Романтичний стиль старої Англії, витонченість європейської класики і якість сучасного виробництва – ось що характерно для шпалер Woodville.

Ціна: 6600 — 8600 рублів за рулон, 8 800- 16 000 рублів за 1.4 погонних метра декору.

Якість, визнана у всьому світі унікальність дизайнів і самих різноманітних текстур – такі шпалери Zoffany.

Підкреслюючи смак, шик і вишуканість приміщення, шпалери можуть служити найдостойнішим фоном для ваших інтер’єрів і кращою прикрасою будь-якої кімнати.

Різноманітні кольорові гами: від приємних пастелей до яскравих контрастних відтінків, велика кількість текстур і навіть наявність спеціальних панно для декору – все це дозволяє створювати унікальні, дуже складні, продумані дизайни, які будуть радувати вас і не виходити з моди протягом багатьох років.