Створюємо вишуканий інтер’єр за допомогою ексклюзивних французьких шпалер Elitis

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Для тих, хто прагне підкреслити вишуканість і оригінальність інтер’єру, елітні французькі шпалери є незамінними: саме в цих матеріалах одночасно втілені самі актуальні стильові рішення і самі насичені відтінки.

Назва шпалер Elitis з Франції свідчить про високу якість і професійному оформленні таких покриттів, завдяки чому бренд і став найуспішнішим за короткий період часу.

Незважаючи на те, що шпалери цієї марки відносяться до дорогих матеріалів, відмінні показники якості виправдовують настільки високі витрати, а натомість споживачі отримують затишний і розкішний інтер’єр, цілісність якого не порушується зайвими деталями і неправильними ефектами.

Сучасна концепція оформлення шпалер марки Elitis передбачає використання мотивів, цікавих для креативних і творчих особистостей: у всіх колекціях компанії ви знайдете унікальні за стилем і незвичайні за виконанням моделі настінних покриттів.

Різноманітність та творчий підхід до оформлення шпалер – це головні риси, які відрізняють марку Elitis від інших європейських конкурентів.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Про компанію

Компанія Elitis була створена в Тулузі в 1988 році. Бренд назвали в честь грецького поета, і з тих пір поетичність і креативність проявляються у всіх матеріалах, що виготовляються на фабриках компанії. Однією з особливостей її виробництва є використання натуральних матеріалів і фарб: безпечне для здоров’я сировину, а також нетоксичні лакофарбові речовини роблять такі шпалери екологічно чистими і нешкідливими не тільки для дорослих і дітей, але і для тварин.

Оскільки компанія прагнула підкреслити натуральність у всіх проявах, фактури шпалер цієї марки в точності повторюють природні матеріали, як за зовнішнім виглядом, так і по тактильним відчуттям.

Шпалери, що імітують дерево, полотно, шкіру і багато інші матеріали, підійдуть для оформлення старовинних і сучасних кімнат і нотки внесуть креативності в кожен інтер’єр.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Успіх компанії був викликаний відмінною якістю виготовлених матеріалів, а також високою швидкістю виробництва. На фабриках Elitis постійно впроваджуються сучасні інноваційні технології, що дозволяють удосконалити виробничий процес.

У процесі створення шпалер використовується коттон і полотна, створені з натуральних ниток високої якості з яскравими і насиченими відтінками. За рахунок цього забезпечується точна передача натуральних кольорів і високу якість виконання малюнка на поверхні шпалер.

Оскільки головне призначення шпалер компанія бачить створення затишної атмосфери в будь-якому інтер’єрі, головним принципом її роботи фахівців є постійний пошук нових дизайнерських рішень і вдосконалення матеріалів.

Кожна випущена колекція доповнена чимось новим: це може бути неповторний дизайн або матеріали, що не використовуються раніше. Саме тому зупинятися на першому вподобаному тип шпалер Elitis не варто: напевно, у наступних колекціях ви знайдете ще масу цікавих варіантів.

На даний момент компанія вже розробила і випустила в світ понад 40 колекцій на різноманітну тематику. Практичні та естетичні властивості таких матеріалів дозволяють марці конкурувати навіть з найпопулярнішими на світовому ринку шпалерами для стін.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Корисні властивості

Шпалери Elitis відносяться до ексклюзивних матеріалів і відрізняються від аналогів не тільки за дизайном, але і по практичним властивостям. Висока якість, забезпечене завдяки професіоналізму представників компанії, дозволяє використовувати такі шпалери практично повсюдно.

Процес виготовлення шпалер Elitis заснований на використанні натуральних волокон рослинного і тваринного походження, які сплітаються між собою і надійно кріпляться на паперову, вінілову або флізелінову основу.

Увага! Завдяки цьому процесу забезпечується можливість циркуляції повітря всередині структури шпалер, тому навіть в приміщеннях зі специфічними умовами буде підтримуватися нормальний рівень вологості.

Всі шпалери цієї марки відрізняються надійністю і високою якістю. Вінілові покриття є більш стійкими до впливу вологи і витримують вологе чищення. Тому використовувати шпалери на вініловій основі рекомендується в приміщеннях з високим ризиком забруднення поверхні стін: на кухні, у ванній або в дитячій кімнаті.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Для шпалер марки Elitis характерно ще безліч корисних властивостей:

 • вони досить легко клеяться на поверхню, не деформуються в процесі поклейки і експлуатації;
   
 • завдяки наявності захисного шару такі шпалери не піддаються негативному впливу сонячних променів і вологи;
   
 • на шпалерах не осідає пил, що робить їх ще більш безпечними для здоров’я;
   
 • вінілові покриття цієї марки стійкі до стирання і появи подряпин, не піддаються негативним механічних впливів;
   
 • фарби, використовувані для оформлення шпалер Elitis, не жовтіють і не втрачають яскравість навіть після довготривалого використання матеріалів.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Завдяки професіоналізму виробників шпалер для цієї марки характерний довгий термін служби: все, що потрібно від вас – періодично протирати поверхню і дбайливо ставитися до таких покриттях.

Висока практичність цих шпалер забезпечує можливість їх використання не тільки в житлових кімнатах, але і в приміщеннях громадського типу: в ресторанах, магазинах, салонах краси.

Якими б не були зовнішні умови таких приміщень, на якість і зовнішній вигляд шпалер вони не вплинуть.

Різновиди стильових напрямів і тематик

Марка Elitis затребувана на світовому ринку, оскільки всі шпалери компанії виконані настільки професійно, що стануть головною прикрасою вашого інтер’єру. Завдяки глибині використовуваних фарб і чіткості малюнків такі покриття роблять будь-яку кімнату розкішної, вишуканою і неповторною.

Однією з особливостей оформлення шпалер Elitis є відсутність яскравих і помітних деталей: в колекціях ви не знайдете покриття, оформлені в непоєднуваних і контрастних тонах, а всі візерунки та орнаменти таких шпалер характеризуються складністю виконання і використанням тонких, плавних ліній.

Додатковий шик таким покриттям надає їх незвичайна фактура, що імітує оксамит, шовк, шкіру, полотно та інші приємні на дотик матеріали.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Порада: ваш інтер’єр буде стильним і незвичайним, якщо забезпечити поєднання таких шпалер зі стандартними полотнами для стін: на тлі реалістичних фактурних матеріалів навіть однотонні покриття будуть виглядати вишукано і сучасно.

Різноманітність колекцій компанії є головними стимулом до створення креативного і творчого інтер’єру, несхожого на стандартні оформлення, характерні для більшості сучасних кімнат. Найбільш популярні серії шпалер Elitis здивують вас своїм дизайном і характером виконання малюнків.

Колекція Alliances

Колекція представлена високоякісними флізеліновимі шпалерами з фактурним зовнішнім шаром з текстилю. Серед популярних зображень колекції Alliances можна виділити сюжети на рослинну тематику, тварини принти, старовинні малюнки та орнаменти, а також однотонні покриття з рельєфними горизонтальними штрихами.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Колірна гамма: білий, коричневий, чорний, червоний, синій, жовтий.

Вартість: від 8830 до 22535 рублів за рулон.

Колекція Cuirs Leathers

Серія шпалер на вініловій основі, що імітують шкіряні покриття. У колекції присутні яскраві однотонні шпалери, виконані в натуральних тонах, покриття з мотивами на етнічну тематику, геометричними орнаментами, невеликими штрихами і рослинними візерунками.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Колірна гамма: червоний, жовтий, коричневий, сірий, білий, бежевий відтінки.

Вартість: від 8800 до 10900 рублів.

Колекція Foulards

Серія шпалер Foulards від Elitis призначена для оформлення приміщень на східну тематику. У колекції присутні вінілові покриття, виконані в одному кольорі з невеликими переливами і штрихами, шпалери з зображеннями драконів, китайських ліхтариків, килимових покриттів, гірських масивів.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Колірна гамма: сірий, червоний, фіолетовий, жовтий, коричневий і інші відтінки.

Вартість: від 10550 до 11120 рублів за рулон.

Колекція Fusion

Флізелінові шпалери з цієї колекції виконані у відповідності з найяскравішими тематиками таких стилів, як модерн, хай-тек, поп-арт, ретро, мінімалізм. Реалістичний 3-D ефект створюють перламутрові переливи, плавні переходи ліній, сріблясті фарби на шпалерах. Серед найбільш цікавих мотивів – шпалери з невеликими штрихами, хвилястими лініями, принтами з невеликих кіл і кілець.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Колірна гамма: сірий, коричневий, чорний, рожевий, жовтий і інші відтінки.

Вартість: від 8210 до 13460 рублів.

Колекція Nature Precieuse

Натуральні шпалери, виконані з бамбука, шовку, пробки, соломи, кінського волосся і текстилю, вразять вас нестандартним дизайном і високою міцністю.

Різноманітність текстур забезпечується завдяки використанню декількох методик плетіння шпалер.

Серед сюжетів зустрічаються зображення на східну і етнічну тематику, горизонтальні і вертикальні штрихи.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Колірна гамма: бежевий, сірий, коричневий, синій, рожевий.

Вартість: від 4445 до 23770 рублів.

В асортименті французького виробника Elitis також є шпалери з сучасними візерунками та малюнками, що імітують скло (колекція Glass), яскравими мозаїчними візерунками (Parade), тисненням у вигляді квадратної плитки і класичних візерунків (серія шпалер Chance), абстракцією і 3-D ефектом (шпалери Visa).

Інші колекції компанії:

 • Bois Crocodile Galuchat (від 8830 рублів) — серія шпалер, що імітують натуральні покриття: дерево, шкіру ската і крокодила. Підійдуть для любителів екзотики і природного стилю;
   
 • Mise en Scene (від 11980 до 12910 рублів) – однотонні волокнисті шпалери у вигляді лляної і металевої поверхні, виконані в спокійних тонах;
   
 • Memoires (від 9190 до 14080 рублів) – вінілові покриття з етнічними мотивами і імітацією шкіри тварин;
   
 • Shells (від 10240 рублів) – шпалери у вигляді структури морських раковин з перламутровим ефектом;
   
 • Textures Vegetales (від 10560 до 11730 рублів) – натуральні, чисто флізелінові шпалери з великим одноколірним плетінням.

Создаем изысканный интерьер с помощью эксклюзивных французских обоев Elitis

Витонченість і досконалість кожної з моделей шпалер, представлених в колекціях, оцінило вже велика кількість споживачів.

Завдяки постійному вдосконаленню технологічного процесу і співробітництва компанії з багатьма відомими дизайнерами зі всього світу шпалери Elitis вважаються одними з найкращих матеріалів для стін і з практичної, і з естетичної точки зору.

Компанія підтвердила, що екологічність і натуральність шпалер – це модно, і саме такі матеріали здатні створити розкішну обстановку в будь-якому інтер’єрі.