Такий складний стиль Ар Деко: як правильно підібрати текстиль.

Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.Інтер’єрні тканини в стилі АР ДЕКО від КТ-Ехсlusive – це оригінальні сучасні дизайни з геометричними принтами, ламаними лініями і абстрактними малюнками. Дизайн МАР витриманий в дусі конструктивізму: полотна кольору гіркого шоколаду, антрациту або темно-зеленого листя расчерчены значно більш світлими по тону енергійними лініями, які асоціюються з конструкціями зі сталі (Ейфелева і Останкінська вежі, ферми мостів і будівельних кранів). Тканини дизайну GATSBY – світло-бежеві з тону, з об’ємною фактурою, – розширюють віконні прорізи і збільшують простір. Тканини OSCAR – коричневі і оливкові, з ефектним полиском завдяки шовковистим ниткам геометричних принтів у вигляді георгіївських стрічок.

Тканини OXFORD – це правильні ромби на світло-сірому, медово-золотистий, попелясто-синій і бежевому полотні. Унікальні дизайни розробляються у власних дизайн-студіях і майже повністю виробляються на фабриках Італії.

Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.

Складний склад тканин (14% натурального шовку, 15% бавовни, 28% віскози і 43% штучного шовку) робить їх несминаемыми, без усадки, водовідштовхувальними, негорючими. Саме такими, як нам би хотілося! Сучасні цінителі елегантного житлового простору прагнуть мати не тільки красиві, але і екологічні матеріали в інтер’єрі. Штори, подушки, оббивка меблів і драпірування з натуральних тканин подарують радість і задоволення, забезпечать комфорт надовго. Розкішні інтер’єрні тканини КТ-Ехсlusive – з різним ступенем блиску. Вони грають на світлі від приглушеного (якщо горять свічки або камін) до святково яскравого (при денному світлі або включених електричних світильниках) і перетворюють житловий простір холів, віталень, кабінетів,- відтіняють меблі, об’єднують інтер’єр в єдине ціле.

Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.Такой сложный стиль Ар Деко: как правильно подобрать текстиль.

Тканини МАР, GATSBY, OSCAR, OXFORD гідно допомагають дизайнерам реалізувати задум і зробити інтер’єр закінченим за стилем. АР ДЕКО – це стиль дизайну завжди в тренді. Кращі інтер’єри в стилі АР ДЕКО доставляють зорове задоволення на рівні високого мистецтва. Сміливі прямі лінії несуть в собі енергію індустріального зльоту епохи початку 20-го століття. Вічно сучасний примітивізм декоративного мистецтва Стародавнього Єгипту, африканських племен та індіанців Америки – потужна основа гранованих, кристалічних форм цього стилю з оздобленням меблів з натуральних порід дерева металевими пластинками, еко-шкірою і склом.