Текстильні шпалери: Від старовинних гобеленів до нанополотнам!

Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!Містком між минулим і майбутнім можна назвати тканинні шпалери на тканинній основі, флізелін або дралоне (надміцне акрилове полотно). Вибір таких настінних покриттів робить спальні, вітальні і кабінети розкішними і ексклюзивними! Узори на тканинах та шпалерах англійського художника 19 го століття Вільяма Морріса, французьких та італійських декораторів епохи Відродження надихають талановитих дизайнерів, а високотехнологічні верстати забезпечують якість і довговічність сучасних текстильних шпалер. Італійські фабрики фірми КТ Ехсlusive лідирують у створенні текстильних настінних покриттів з шовку, віскози, бавовни, льону і навіть джуту. При їх виробництві або на підкладку наклеюється вже готова декоративна тканина, або, – завдяки ноу-хау процесів,- нитки (до 56 на погонний сантиметр, в той час як в інших виробників максимальна кількість становить 18-20 ниток), з яких створюються різноманітні дизайни.

Текстильні шпалери робляться різної ширини: від 70см до 140см, але особливо цікаві шпалери висотою 2,8 м або 3-м і загальною довжиною до 50м, що дозволяє повністю оточити ними кімнату по периметру практично без швів і стиків! Під брендом EPOCA створено вже близько 20ти текстильних колекцій, здатних прикрасити як класичні інтер’єри, так і сучасні! Тканинні шпалери JULIETTA — класичні штофные шпалери з включеними в ажурну в’язь букетиками троянд на сіро-коричневому поле; флоральными дамасками, де ретельно вишитий кожна пелюстка; вертикальними арабесками з листя аканту і доріжками з маленькими гербовими ліліями, – символом королівської влади. Шпалери JULIETTA затишні і жіночні, – прикрасять стіни спалень і кімнати дочок!

Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!

Шпалери CLEOPATRA «попадуть» самим вимогливим, звертаючись до витоків і нагадуючи про час, коли текстилем оббивали стіни тільки в палацах і замках. Шпалери CLEOPATRA, шириною 140см, на 85% складаються з віскози з високою щільністю ниток (до 36 кв. см), що дозволило створити складні багатопланові виразні дизайни. Шпалери CAESAR виконані з цього природного шовку з ниток кокона шовкопряда і флізеліновій основи. Вишукана гамма CAESAR фіолетового, золотистого, синьо-блакитного і попелястого з переливчастим ефектом зробить вітальні і солідні кабінети дорогими і стильними.

Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!Текстильные обои: От старинных гобеленов к нанополотнам!

Шпалери NEFERTITI досконалі, як зовнішність легендарній єгипетській цариці, в честь якої названа шпалерна колекція. Тонкі малюнки вишивок порівнянні з графікою, – настільки вони детальні. Полотна червоного кольору з золотистими вишивками, зеленої гами від м’яти до хвої, сірою – від попелу до антрациту,— текстильні шпалери NEFERTITI завдяки вишуканому колориту і витонченим дизайнам прикрасять інтер’єри самого розкішного будинку! Тканинні шпалери GOLDBERG сучасні. Стилізовані дамаски укупі з імітацією шкіри пітона підійдуть навіть стилю хайтек!

Підсумовуючи сказане, текстильні шпалери — дороге, але ЗАДОВОЛЕННЯ!