Варто купити паперові шпалери?

Паперові шпалери – ціни на них низькі, вибір широкий. Виходить справжній споживчий рай, коли можна вибрати дизайн і колірну палітру, і при цьому заощадити на ремонті. Але у таких покриттів є як прихильники, так і ярі супротивники, які стверджують, що купити дешеві паперові шпалери – це все одно, що викинути гроші, що така обробка не прослужить і декількох місяців.

Вибираємо папір? Так!

Як купити гарні паперові шпалери? Оцініть вподобане покриття відразу за трьома критеріями:

 • екологічна безпека;
 • естетичність;
 • експлуатаційні характеристики.

Стоит ли купить бумажные обои?Яскраві паперові шпалери в інтер’єрі спальні

Шпалери для стін паперові гарні своєї безумовної екологічністю і безпекою. Що стосується естетичності, то каталог паперових шпалер включає в себе як стандартні, так і елітні рішення. Наприклад, компанії-виробники з Німеччини, Англії та США використовують технологію ручного друку зі старовинними відновленим штампами саме по папері.
А ось з експлуатаційними характеристиками можуть виникнути труднощі, якщо не врахувати, стіл існують різні види паперових шпалер.

Шпалери для стін паперові – які вони?

Вибираючи паперові шпалери в інтернет-магазині, орієнтуйтеся на інформацію, зазначену виробником. Існують такі види покриттів:

 • Симплекс – одношарова папір без основи, дуже тонка, але дешева. Тут плоскі малюнки в пастельних кольорах. Вибір таких полотен невеликий.
 • Паперові шпалери дуплекс – основа з паперу з верхнім покриттям, на яке нанесений малюнок. Більш стійкі до зовнішніх пошкоджень. Малюнок може пропечатываться з об’ємним ефектом, з тисненням по контуру узору.
 • З додатковим покриттям (найчастіше – акриловим), що захищає від вологи та механічного впливу.
 • Стоит ли купить бумажные обои?Паперові шпалери з квітами в інтер’єрі залу

  Іноді запитують і паперові шпалери на флізеліновій основі, але такого матеріалу насправді немає – флізелін являє собою вдосконалену папір, більш щільну і міцну. Це зовсім інший тип матеріалу.

  Коли підійде паперова оздоблення?

  Частіше вибирають паперові шпалери в Москві для обробки спалень і дитячих. Адже в цих кімнатах важливий мікроклімат. Використовуючи паперові шпалери недорогі, ви досягнете того, що стіни «дихають» – отже, поява грибка або цвілі виключено.
  А у випадку з дитячою вирішальним фактором у виборі – паперові або флізелінові шпалери – буде ціна. Діти виростають з плюшевих ведмедиків і ніжних кольорів, переходять у вік «модернізації» простору. А дешеві шпалери з паперу не шкода міняти хоч кожен рік, оновлюючи інтер’єр дитячої відповідно з віком власника.

  Стоит ли купить бумажные обои?

  Паперові шпалери в стильному інтер’єрі

  Але якщо говорити про оформленні кухні та передпокою, то вибір – паперові шпалери або вінілові вирішується на користь останніх, як практичних і стійких до вологи. Вибраний матеріал на паперовій основі в цих кімнатах буде радувати вас, тільки якщо віддаєте перевагу часто змінювати дизайнерський стиль приміщення.
  Що ж стосується дизайну, то паперові шпалери на фото демонструють вражаючу різноманітність – це і класична смуга, і витончене тиснення, і гладкий фон, виразна фактура, безліч квіткових орнаментів і дитячі малюнки.