ВИБІР ШПАЛЕР ПО ФЕН-ШУЙ

ВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙ2018 рік за давньокитайським календарем – це рік Земляного Собаки. Фахівці з фен-шуй не радять приступати до ремонту житла тим, у кого вхід у житло розташоване в північній частині квартири через небажаного напрямку енергії однієї з 9-ти зірок, що визначають благополучне життя в будинку, але!… Обклеювання стін шпалерами визнана за стародавніми китайськими канонами не ремонтом, а ПОГЛАДЖУВАННЯМ СТІН ДОЛОНЯМИ, що Вашій оселі обов’язково сподобається! А значить всім, хто зібрався створити новий інтер’єр в Рік Земляного Собаки, можна приступати!

Шпалери в східному стилі від КТ Eхсlusive створені європейськими та американськими дизайнерами з тонким розумінням культури та естетики Сходу. У колекції шпалер Джеймы Браун CHELSEA LANE виникає ефект глибини простору, що вводить в цей загадковий світ: загнуті вгору краю покрівлі приймають в оселі життєву енергію ци, підвішені до входу дзвіночки вітають музику вітру, паперові ліхтарі світяться надією на щастя, квіти сливи і лотоса в струменях води – символи здоров’я та життєвого успіху.

ВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙ

Шпалери CHINOISERIE з китайськими віялами, ширяючими в повітрі; з ліхтариками, повними світла; із зображеннями бамбука – символу стійкості; з чарівними дітьми і птахами в садах, зачаровують вишуканістю принтів.

ВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙ 

Коло – символ сонця, приросту життєвої енергії і успіху або традиційний малюнок – чашечка квітки з 8ми пелюсток в четырехлистнике, ажурні сніжинки, філігранні завитки, що нагадують перетікання двох начал – чоловічого та жіночого – Інь і ЯН дизайнерських шпалер NOVA, SAGE 2, ДИНАСТІЯ створені згідно з китайськими законами організації простору фен-шуй,- ніяких гострих кутів, щоб позитивна енергія ци могла вільно огинати весь внутрішній простір будинку

ВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙ

Колірна гамма шпалерних полотен відіграє важливу роль для створення потрібної атмосфери в житловому і робочому просторі будинку. Шпалери білого кольору і різних його відтінків, однотонні або з принтами, такі як в колекціях AMBIENCE, INDIGO, MOD CHIC сприятливо сприймаються тими, хто любить відчувати чистоту і прагне досконалості. Крім того, цей колір і його відтінки візуально збільшують приміщення, як ніби «розширюють» стіни.

ВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙ

Червоний колір означає прагнення до слави, пристрасть і сміливість, тому по фен-шуй з-за його активності навіть у кімнатах, призначених для діяльних людей, червоний в інтер’єр залучають з обережністю. Але він незамінний при створенні відчуття свята завдяки деталям: червоні квіти в центрі кімнати, стрічки та аксесуари. Але його багаті відтінки бордо, крем і троянд шпалер MODERN SILHOUETTES, KEW PALACE, CHINOISERIE, CAMBRIDGE надають елегантність інтер’єру.

ВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙВЫБОР ОБОЕВ ПО ФЕН-ШУЙ 

Помаранчевий колір додасть веселощів і свободи мешканцям вітальні, порушить апетит і створить гарний настрій в кухні і їдальні. Жовті шпалери різних відтінків несуть затишок і теплоту і підходять для кабінетів і дитячих кімнат, як і зелені, що ріднять з природою і стимулюють до нових ідей. Блакитні і сині шпалери допомагають відпочити від активної діяльності, вони стабільно спокійні. Відтінки блакитного і синього чудово представлені в шпалерних колекціях CHELSEA LANE, NOVA і MARTINIQUE.