Вибираємо фотошпалери за стилем: прованс, класика і поп-арт

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Досить часто малюнок фотошпалер підбирається у відповідності зі стилем оформлення кімнати. Вибираючи шпалери, важливо зробити вибір на користь зображення, яке як можна більш вдало вписалося б у такий інтер’єр.

Найчастіше такі проблеми виникають в процесі пошуку фотошпалер для кімнат, оформлених у стилі прованс, поп-арт, а також в класичному стилі.

З чим це пов’язано? По-перше, на відміну від інших стилів, ці напрямки передбачають використання далеко не всіх малюнків, пропонованих виробниками. По-друге, при оформленні кімнати в одному з вищеназваних стилів дуже важливо дотримуватися поєднання відтінків і акцентувати увагу на деталях, оскільки без них інтер’єр не буде здаватися закінченим.

Давайте ж розберемося, як вибрати шпалери, щоб малюнок не здавався зайвим у таких приміщеннях.

Особливості вибору фотокартин для інтер’єру прованс

Перш ніж визначитися з відповідним зображенням, необхідно з’ясувати, чим же відрізняється стиль прованс від основних напрямків декору? Кімната, оформлена в такому стилі, нагадує старовинні провінційні інтер’єри, тому будь-яка деталь повинна вносити ефект старовини у ваше приміщення.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Як правило, фотошпалери прованс користуються популярністю серед любителів комфорту і тепла, почитали давні традиції.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Найбільш поширеними вважаються такі фотошпалери в стилі прованс:

 • природні мотиви (ліси, сади, квіткові поля і багато інші зображення);
   
 • старовинна архітектура (незвичайні будівлі, пам’ятники культури, колони, фонтани тощо);
   
 • цегляна кладка (така імітація дуже популярна, оскільки багато європейських села будувалися з цегли);
   
 • панорамні зображення (досить часто використовуються зображення веранд, балконів, арок з видом на море або інших красивих пейзажів).

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Порада: щоб підкреслити особливість таких зображень, доповніть малюнки відповідними матеріалами: це можуть бути елементи з дерева або металу. Дуже часто такий стиль прикрашається з допомогою кованих елементів.

Досить часто кімната в стилі прованс прикрашається за допомогою текстильних матеріалів, тому крім перерахованих вище варіантів зображень ви можете пошукати шпалери, що імітують текстильну поверхню.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Найчастіше в інтер’єрах, оформлених на тему прованс, використовуються шпалери світлих відтінків. Це можуть бути персикові, ніжно-рожеві, світло-зелені, блакитні, бежеві та інші пастельні тони.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-артПропонуємо переглянути підбірку фото з дитячими фотошпалерами в інтер’єрі: цікаві сюжети в яскравих фарбах для дитячих кімнат хлопчиків і дівчаток.

Про фотошпалери з ангелами читайте в цій статті. Фотошпалери на християнську тематику можна поклеїти як в спальні, так і в дитячій кімнаті сина або дочки, і нехай ангели охороняють дитячий сон.

Але оскільки деякі інтер’єри можуть бути оформлені в іншому кольорі, зовсім необов’язково зупинятися саме на цих відтінках: головне, щоб ваша кімната здавалася закінченою, а фотошпалери сприймалися, як єдина честь інтер’єру.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Пам’ятаєте! Надмірно яскраві або холодні відтінки в фотошпалерах такого стилю використовувати небажано. Якщо ж вам необхідно підібрати саме такі відтінки, спробуйте розбавити їх за допомогою більш світлих і ніжних тонів.

Зазвичай подібні шпалери клеяться на кухні або в обідній зоні, але при вдалому поєднанні з деталями інтер’єру їх можна наклеїти в вітальні, спальні або передпокою.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Малюнок і тематика для класичних інтер’єрів

Фотошпалери в класичному інтер’єрі використовуються нечасто. Це пов’язано з тим, що іноді буває досить складно підібрати малюнок, відповідний загальним задумом приміщення. Зазвичай виробники випускають фотошпалери з сучасними зображеннями, а такі малюнки, як правило, не дуже доречні в класичних напрямках інтер’єру.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Тим не менше, якщо ви все ж зважилися знайти ідеальні фотошпалери для такої кімнати – не впадайте у відчай. При детальному пошуку можна знайти стильні фотошпалери, відповідні особливостям класичної кімнати.

Само собою, щоб знайти ідеальний малюнок фотошпалер, необхідно розбиратися в основних принципах оформлення кімнати в класичному стилі. Для такого стилю характерні такі особливості:

 • дотримання симетрії й пропорцій у всіх деталях;
   
 • використання різних матеріалів (дерево, скло, тканина, мозаїка);
   
 • поєднання світлих або яскравих кольорів з золотими, срібними і бронзовими відтінками;
   
 • розміреність і строгість в оформленні інтер’єру і багато інших.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Як ви здогадалися, малюнки на фотошпалерах повинні підбиратися відповідно до цими принципами. Саме тому для класичних приміщень найчастіше вибирають фотошпалери на стародавній манер або сучасні малюнки з вишуканими деталями. Це можуть бути зображення фресок, декоративних панно із старовинних картин, імітація під розпис і живописні картини, а також деякі композиції, що зображують характерні для класики матеріали.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

До таких фотошпалери можна віднести зображення квітів у кришталевій вазі, малюнки в золотих тонах, імітацію каменю або декоративних панелей, характерних для класичних приміщень та багато інших.

Вибір зображення для інтер’єру поп-арт

Фотошпалери поп арт вважаються одним з самих незвичайних способів декорування інтер’єру. Така тематика була характерна для американських інтер’єрів минулого століття і продовжує використовуватися в даний час завдяки незвичайним задумами, привертає увагу великої кількості споживачів.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Найчастіше для таких інтер’єрів вибирають фотошпалери, здатні відтворити один з наступних ефектів:

 • створити відчуття нестандартної кімнати. Головна мета стилю поп-арт — це епатаж, тому фотошпалери можуть повністю суперечити загальним задумом інтер’єру. Ви можете підібрати малюнки, які в інших інтер’єрах ніхто не ризикнув би використовувати. Арт фотошпалери можуть зображати відомих особистостей або імітувати комікси, а яскраві відтінки, використовувані на малюнку, як правило, повністю суперечать колірній гамі приміщення;
   
 • створити ефект оптичної ілюзії і спотворення простору. Для таких цілей використовуються незвичайні 3d фотошпалери на стіну, дубльовані зображення або зображення з деталями нестандартних розмірів, що не піддаються логіці.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Досить часто в такому інтер’єрі використовуються фотошпалери ретро. Це можуть бути фотографії історичних подій, емблеми товарів, популярних в минулий час, відомі особистості, старовинна техніка, а також малюнки, що відповідають тематиці хіпі або диско.

Увага! На відміну від інших стилів, фотошпалери арт декор необов’язково повинні відповідати загальній колірній гамі приміщення.

Взагалі в стилі поп-арт відсутні вимоги щодо використовуваних відтінків. Тому чим яскравіше і незвичнішим буде колір ваших фотошпалер – тим більше вірогідність того, що рисунок викличе бажаний ефект.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Щоб підкреслити особливість таких фотошпалер, використовуйте різні оздоблювальні матеріали, підберіть оригінальні предмети меблів, а також спробуйте прикрасити фотошпалери незвичайними світильниками.

Інші стилі — інші тематики

Оскільки у цій статті ми висвітлили нестандартні стилі фотошпалер, хотілося б зупинитися на ще одному незвичайному варіанті. Це фотошпалери східного стилю. Особливість такого напряму полягає в тому, що при поєднанні різних відтінків і елементів декору можна створити імітацію як сучасного, так і старовинного інтер’єру, тому східний стиль не відноситься до стандартних стилістичними напрямками.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Фотошпалери китайського стилю – це, як правило, зображення ієрогліфів, відповідних елементів декору, природних мотивів (сади, квіти лотоса), китайських інтер’єрів і багато інших. Для таких фотошпалер характерне використання яскравих кольорів в поєднанні з ніжними відтінками: основну палітру складають червоний, зелений, жовтий, ніжно-рожевий, бежевий, білий і багато інших.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-артЯкщо ви вибираєте фотошпалери Комар — значить, ви вибираєте німецьке якість, стійкі фарби і довговічне покриття.

Дивіться тут відео-урок, як клеїти шпалери: нічого складного, тільки акуратність і ретельність, цілком можна впоратися з обклеюванням самостійно.

Докладно про флуоресцентних фотошпалерах читайте за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/fotooboi/kakie-byvayut.html

А ось для фотошпалер в японському стилі характерні більш спокійні і стримані тони. Особливий ефект на таких малюнках створюється завдяки переливанню схожих відтінків, а також грі кольорів і тіней. Досить часто японські фотошпалери виконані виключно в чорно-білому кольорі.

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Увага! Японські фотошпалери придбали велику популярність завдяки можливості поєднання з різними стильовими напрямками. Наприклад, малюнки на японський мотив прекрасно впишуться у приміщення, оформлений в еко-стилі, а також стилі хай-тек, модерн і навіть арт-деко.

Серед найбільш поширених малюнків на японських фотошпалерах можна виділити наступні:

 • зображення драконів, тигрів та інших символічних тварин;
   
 • панорамні зображення японських веранд, що виходять на квітучі сади;
   
 • зображення окремих рослин та квітів (наприклад, сакури);
   
 • незвичайні візерунки, характерні для традиційних японських інтер’єрів;
   
 • мальовані мотиви, наприклад, комікси або аніме (найчастіше їх клеять в дитячих кімнатах).

Выбираем фотообои по стилю: прованс, классика и поп-арт

Як ви переконалися, при правильному виборі малюнка для фотошпалер можна прикрасити інтер’єр, оформлений в будь-якому стилі.

Для успішного результату необхідно звертати увагу на особливості малюнка, а також кольорову гаму таких зображень.

Ми розповіли вам про найбільш незвичайні і, мабуть, найбільш складні стилі фотошпалер. Сподіваємося, що наші поради допомогли вам знайти відповіді на багато важливих питань, і незабаром ваш інтер’єр перетвориться і наповниться новими яскравими фарбами.