Вибираємо шпалери в дитячу для хлопчика

Выбираем обои в детскую для мальчикаДитячі шпалери для хлопчика

Дитячі шпалери для хлопчика є у великій кількості в мережах роздрібної торгівлі. Але тут слід зазначити, що їсть деякі принципи за якими слід вибирати шпалери для дитини незалежно від її статі. Адже в дитинстві це просто дитина. Коли він дорослішає, тоді вже варто звернути увагу і на його розвиток і переваги.

Сьогодні ми розповімо, як вибрати шпалери в дитячу кімнату для хлопчиків. Так само вам буде представлено відео і фото і тоді легше буде зробити правильний вибір.

Зміст статті

 • Види шпалер
  • Паперові шпалери
  • Рідкі шпалери
  • Антивандальні шпалери «Антімаркер»
  • Пробкові та бамбукові шпалери
 • Вибір шпалер у дитячу за віком дитини
  • Колірне оформлення дитячої
  • Як вибрати шпалери для хлопчика
  • Кімната для хлопчика підлітка

Види шпалер

В даний час ринок пропонує величезну кількість шпалер, що відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і складом. Головним критерієм при виборі шпалер для дитячої кімнати – їх екологічна безпека.

Матеріал з якого вони виготовлені, має бути максимально практичним, а самі шпалери мати привабливу для дитини забарвлення. Вибір ви будете робити своїми руками і не варто помилятися. Які ж види екологічно чистих шпалер існують?

Паперові шпалери

Більшість моделей паперових шпалер вироблено з природних матеріалів з дотриманням необхідних санітарних норм:

 • Кожна модель забезпечена сертифікатом відповідності, що підтверджує високу якість і безпека вихідного матеріалу. А низька ціна, різноманіття кольорів і способів декорування кімнати роблять їх гідним конкурентом для інших видів.
 • Слабким місцем паперових шпалер є їх низька довговічність. Порівняно з іншими видами шпалер вони досить швидко тьмяніють і втрачають первинний вигляд. Проте, цей недолік можна перетворити на гідність. Мабуть, немає жодної дитини, яка б жодного разу не малював на стінах, і не клеїв б на них улюблені постери і фотографії. Паперові шпалери — це саме той бюджетний варіант, який підійде для подібних витівок. Адже у разі необхідності їх можна легко переклеїти (див. Розглянемо як клеїти паперові шпалери правильно).
 • Цікавим варіантом декору приміщення може послужити двошарова обклеювання. Де від підлоги до певної висоти — паперові шпалери, а вище — будь-які інші декоративні. Таким чином діти зможуть спокійно «творити» на «витратних» шпалерах, не зачіпаючи верхній ярус. Задекорувати стики між різними видами шпалер можна з допомогою бордюрної смуги.

Рідкі шпалери

Для декору дитячої кімнати дуже добре підійдуть рідкі шпалери:

 • Вони зроблені з екологічно чистих матеріалів і тому не зашкодять здоров’я Легко чистяться і прості в нанесенні.
 • Крім того рідкі шпалери володіють хорошими звуко – і теплоізоляційними властивостями, без шкоди для стін.
 • На рідких шпалерах також не осідає пил і запахи. Вони тривалий час зберігають свій первісний вигляд і не виділяють токсини.
 • Безбарвний лак підвищить зносостійкість рідкого покриття і зробить поверхню стін зручною для малювання.
 • Так само вони не бояться вологи. З них цілком можна зняти пил вологою ганчіркою.

Антивандальні шпалери «Антімаркер»

Такі шпалери в дитячу кімнату для хлопчика будуть досить до речі. Вони з’явився на ринку продажу зовсім недавно, але вже встиг завоювати народну любов.

 • Завершальним шаром антивандальних фотошпалер є термопластичная пластмаса, яка володіє високою стійкістю до багатьох хімічних і невеликих механічних впливів.
 • Якщо верхній шар знаходиться в цілості й схоронності, то будь-які сліди від фломастерів, фарб, жиру та іншого можна легко видалити звичайними миючими засобами.
 • Різноманітність сюжетних забарвлень фотошпалер дозволять втілити в декорі дитячої кімнати будь-яку задумку. Процес наклеювання таких фотошпалер також простий, як і обслуговування.
 • Всі якісні антивандальні шпалери забезпечені сертифікатом відповідності екологічним і гігієнічним вимогам.

Увага: Такі шпалери для дитячої кімнати для хлопчика чудово підійдуть якщо він трохи підріс і починає малювати. Тоді це не зашкодить приміщенню. Адже всі чудово можна змити.

Пробкові та бамбукові шпалери

Такі шпалери для хлопчика в дитячий можна буде клеїти, якщо він вже підріс. Для маленької дитини вони не підійду. Адже вони чудово пошкоджуються механічним шляхом. Та й ціна у них не маленька.

 • Пробкові та бамбукові шпалери володіють рядом унікальних властивостей. Вони мають повністю натуральний склад. Є хорошим інструментом у створенні затишній і стильної атмосфері.
 • Володіють високою зносостійкістю і не накопичують пил. Це один з небагатьох видів шпалер стійкий до механічних впливів.
 • Основа таких шпалер найчастіше паперова, або целюлозна. А вже на неї накладаються різні природні матеріали: очерет, бамбук та ін.

Вибір шпалер у дитячу за віком дитини

Выбираем обои в детскую для мальчикаШпалери в дитячу для хлопчика

Шпалери в дитячу для хлопчика варто визначати і відповідно його віку. Кожен новий рік ознаменований для маленької людини новими відкриттями і можливостями. Тому провідні декоратори і психологи рекомендують при виборі шпалер для дитячої відштовхуватися, насамперед, від віку дитини.

Шпалери дитячі для хлопчиків до двох летЖелательно вибирати з барвистими малюнками. Це вік активного пізнання світу.Яскраві зображення не тільки привернуть увагу малюка, але і зроблять процес пізнання цікавим і веселим. Перевагу слід віддати яскравим акцентами на постільному тлі, ніж достатку яскравих фарб.Від двох до чотирьох літа малюка починається процес становлення власного «я». У цей період дуже важливо вибирати шпалери виходячи з інтересів і смаків самої дитини.

 • Велика частина приміщення повинна бути обклеєна шпалерами пастельних тонів. Це дозволить уникнути сильного емоційного напруження дитини. Однак, не варто забувати і про яскравих фарбах, наприклад, в ігровій зоні кімнати.
 • Ідеальним варіантом декору ігрової зони стануть фотошпалери із зображенням улюблених мультиплікаційних героїв, які за своїм розміром не повинні бути більше малюка (див. Види дитячих фотошпалер: які краще вибрати дитячу).

 

Від чотирьох до шести летПроходит період активної творчості. В цей час відмінно підійдуть двошарові дизайнерські ідеї, де нижня частина стіни буде «витратним» матеріалом для реалізації талантів, а верхня – декоративної. Уникайте занадто яскравих або дуже темних кольорів.Від шести до дев’яти літа дитини починають активно розвиватися навички соціального спілкування. З’являються нові друзі, нові ігри і нові витівки. Загравшись, діти можуть зіпсувати шпалери.Для того, щоб цього не сталося, використовуйте рідкі шпалери або будь недорогі шпалери під фарбування. Шпалери в смужку будуть сприяти підвищенню концентрації та уваги дитини, що дуже важливо під час навчання.Після дев’яти летПродолжается активний розвиток особистості дитини. Виразно помітні відмінності між дівчатками і хлопчиками, що слід враховувати при оформленні кімнати.

Колірне оформлення дитячої

Доведено, що кольори мають сильний вплив на психіку людини. При оформленні дитячої кімнати слід приділити особливу увагу загальній колірній гамі приміщення і його кольоровим акцентам, адже від цього безпосередньо залежить психічний стан дитини.

Выбираем обои в детскую для мальчикаПідбираємо колірні решенияОранжевые і червоні оттенкиСпособны позбавити від поганого настрою, а також налаштувати на роботу. Але використовувати ці кольори слід з великою обережністю, так як вони збудливо діють на психіку.Сині та зелені оттенкиСнимают емоційне напруження, створюють атмосферу розслабленості і спокою. Уникайте холодних відтінків.Жовті та рожеві оттенкиАктивизируют розумові здібності і пробуджують допитливість. Крім того, ці відтінки мають позитивною енергетикою і візуально розширюють простір.Темні і холодні оттенкиВызывают депресію і негативні емоції.

Оптимальною колірною палітрою дитячої кімнати будуть пастельні тони, улюблені мультиплікаційні герої і різні тварини.

Увага: Шпалери не повинні викликати почуття агресії. Усі зображені персонажі і сюжет в цілому повинні бути доброзичливими.

Для того, щоб зробити дитячу кімнату з низькими стелями більш затишною, необхідно використовувати шпалери з вертикальними смужками. А стеля зробити на кілька тонів світліше стін.

Простір візуально розшириться, а стеля підніметься. Якщо в кімнаті, навпаки, надто високі стелі, то виправити становище можна за допомогою шпалер з горизонтальними лініями. Цей прийом зрительно опустить стелю і зробить дитячу затишніше.

Як вибрати шпалери для хлопчика

Шпалери дитячі для хлопчика в основному вибирають в блакитних тонах. Однак, при виборі шпалер слід спиратися на тематику оформлення дитячої кімнати. Ось деякі з них: тачки, трансформери, динозаври, літаки, кораблі або морський стиль, супер герої, острів піратів.

Отже:

 • При виборі тематики слід обов’язково врахувати інтереси дитини. Всі діти різні, одним подобаються пірати і пошуки скарбів, а інші ведуть міжгалактичні бої трансформерів. А може ваша дитина захоплюється спортом і мріє стати футболістом?
 • Незалежно від того, який стиль ви виберете, підберіть кілька основних варіантів шпалер пастельного кольору і пару фотошпалер з тематичним малюнком. А потім разом з дитиною виберіть остаточний варіант. Уникайте дуже яскравих і нав’язливих відтінків в оформленні кімнати, щоб не перенапружувати очі дитини. Також не варто використовувати занадто темні і похмурі тони. Ці кольори зроблять кімнату в кілька разів менше.
 • Хлопчики, як правило, набагато активніше дівчаток, тому шпалери для них обов’язково повинні бути зносостійкими до будь-яких зовнішніх впливів. Це можуть бути як звичайні малюнки на стінах, так і механічні пошкодження мечем.
  З допомогою різних відтінків одного тону шпалер можна досить легко розділити одну кімнату між двома братами.

Кімната для хлопчика підлітка

Кімната будь-якого підлітка повинна бути максимально зручною і комфортною. Тут вже дитячі шпалери для хлопчиків з машинками не завжди підійдуть. Слід звертати увагу і на інтереси.

Выбираем обои в детскую для мальчикаЗвертаємо увагу на загальну стилістику кімнати

Увага: Дуже важливим моментом при оформленні підліткової кімнати є поділ простору на зони, а також вибір якісного, зручного та стильних меблів.

 • Власна кімната — це, насамперед, місце для сну і відпочинку. Тому в ній обов’язково має бути ліжко. Психологи не рекомендують ставити в дитячу ліжка-трансформери або дивани. Краще всього, якщо ліжко буде оснащена ортопедичним матрацом. При виборі ліжка також слід враховувати її довжину, так як хлопчаки швидко ростуть.
 • Для того, щоб час, проведений за уроками проходило в комфорті, а також не псувало поставу і зір, необхідно відповідним чином оформити і цю зону. В ній обов’язково повинні бути зручний робочий стіл, книжкові полиці і ящики для канцелярського приладдя. Ця зона повинна мати хороше природне освітлення вдень і якісне штучне освітлення ввечері.
 • Для того, щоб підліток не зіпсував поставу, необхідно правильно підібрати стілець. Висота стільця повинна бути такою, щоб сидячи на ньому дитина вільно діставав ногами до підлоги. А стіл повинен бути на такій висоті, щоб лікті дитини при роботі лежали на ньому. Хорошим варіантом є стільці, висоту яких можна регулювати. Слід також врахувати, що столи із закругленими кутами менше травмоопасни.
 • В кімнаті також повинна бути шафа для зберігання одягу і інших речей. Все має бути організовано так, щоб дитині було зручно. Пошук необхідних речей не повинен займати багато часу, як і їх прибирання.
 • Для того, щоб правильно підібрати колірну гаму кімнати порадьтеся з сином, адже він як ніхто інший знає в якій атмосфері він відчуває себе максимально комфортно. Поруч з робочим місцем бажано зробити кілька акцентів у фіолетовому кольорі, який добре стимулює мозкову діяльність і підвищує концентрацію. Слідкуйте за тим, щоб кімната не була занадто похмурою.

Увага: Не варто забувати про штори і тюль, які допоможуть зробити кімнату більш затишною.

 • Меблі в кімнаті для хлопчика підлітка повинна бути зручною, надійною, простою і в нейтральній колірній гамі.
 • На відміну від дівчаток, хлопчики не люблять велика кількість декоративних елементів. Однак вони дуже непосидючі і люблять все розбирати, тому при виборі меблів зупиніться на тих варіантах, які важко зламати і розібрати.
 • В інтер’єрі дитячої кімнати не варто нехтувати ігровими елементами та ігровою зоною. Гарна кімната повинна передбачати не тільки сон і навчання, але і якісний відпочинок.
 • При оформленні кімнати враховуйте її розміри. Якщо кімната маленька, то не варто перевантажувати її меблями. Наявність вільного простору дуже важливо для хлопчиків різного віку.
 • В наш час в кімнаті хлопчика підлітка також повинен бути комп’ютер. Подбайте про те, щоб його монітор знаходився строго на рівні очей дитини, а висота столу була приблизно такою ж як у письмового столу.

Основні моменти вибору та оформлення спальні для хлопчика ми виділили, решта — справа смаку. Перш ніж йти по магазинах і планувати оформлення кімнати, подивіться вже готові інтер’єри. Можливо, деякі елементи дизайну сподобаються не тільки вам, але і вашій дитині.

Не забувайте, що дитячі для хлопчиків шпалери повинні влаштовувати насамперед його самого, як можна частіше радитися зі своєю дитиною і тоді у вас вийде саме те, що потрібно! Інструкція допоможе вам не допустити помилок.