Види шпалер та їх переваги


				Виды обоев и их преимущества			Кожна людина, коли замислюється про ремонт, вирішує, які саме матеріали він буде використовувати.

На сьогоднішній день різноманітність і асортимент товарів просто зашкалює. У даній статті ми підібрали практично всі доступні види шпалер. Для того щоб серед представленого різноманіття шпалер, вибрати найкращий варіант, слід знати які бувають шпалери.

Види шпалер та їх переваги

  • Паперові – вони не дуже дорогі, але і відповідно не довговічні, швидко вигоряють на сонці і їх не можна витирати від забруднень. Паперові шпалери бувають одношарові, двох – і тришарові, а також з гладкою і рельєфною поверхнею. Ще один вид цих шпалер – це паперові шпалери під фарбування, які ідеально підійдуть для дитячої кімнати.
  • Флізелінові шпалери складаються з волокон целюлози і текстильних. Для обклеювання такого виду шпалер клей наноситься тільки на стіну, після обклеювання такі шпалери фарбуються водоемульсійною фарбою. Подібні шпалери краще всього використовувати у вітальні і дитячій кімнаті.
  • Вінілові шпалери можуть імітувати будь-яке покриття (венеціанську штукатурку, шкіру, мармур або дерев’яну панель). Такі шпалери можуть бути плоскими, спіненими, шелкографическими і щільними. Їх добре використовувати у вітальні, передпокої, а щільні – чудово підійдуть на кухні.
  • Бамбукові шпалери – це екологічно чистий вибір. Такі шпалери являють собою бамбукові рейки шириною 5 мм – 2,5 см, які закріплені на основі тканини. Перевагами даного виду шпалер є: міцність, універсальність, довговічність. Бамбукові шпалери можна застосувати як у кімнаті, так і ванною (потрібна відповідна вологозахисна обробка). Так само велику популярність бамбукові шпалери завоювали в передпокоях і на балконах, так як підвищена міцність дозволяє підтримувати естетичний вигляд приміщення. Більше подробиць про бамбукових шпалерах, асортимент і не тільки на сайті: http://bambukmarket.ru/category/kamyshovye-maty/
  • Склошпалери (скловолокнисті). При їх виробництві використовують скловолокнисту нитка, яка виробляється з соди, кварцового піску, вапна й доломіту. Такі шпалери дуже легко миються і найбільш вогнестійкі. Найкраще їх використовувати для офісних і не житлових приміщень.
  • Велюрові шпалери виглядають дуже дорого і красиво. Підвищена вологість повітря їм протипоказана.
  • Текстильні шпалери по фактурі дуже схожі на тканину, мають досить шикарний і дорогий вигляд.
  • Коркові шпалери захищають від коливань температури і поглинають вібрації, також мають антибактеріальну якістю. У приміщеннях, де на стінах наклеєні пробкові шпалери, взимку температура вище на 4 градуси, а влітку прохолодніше.
  • Безосновні шпалери не поширений вид шпалер. Виготовлені вони з пресованої пробки, в яку додані декоративні елементи.
  •