Вітальня з коричневими, червоними, золотими шпалерами


			Гостиная с коричневыми, красными, золотыми обоями

Створення унікального інтер’єру вітальні вимагає певних зусиль, але завдання можна спростити, якщо дотримувати основні правила. Головна проблема полягає у виборі відповідної колірної гами. Якщо ви володар величезної просторій вітальні, слід звернути увагу на певні палітри. Звичайно, для таких цілей підходять теплі східні відтінки, наприклад, червоний, золотий і коричневий. Саме вони здатні підкреслити всі переваги великої кімнати буквально перетворюючи його в палацові палати.

Коричневий

Коричневий тон шпалер прекрасно підходить для оформлення великого приміщення, створюючи гармонійний вигляд, він робить кімнату природною і природного. У такому випадку створюється затишний і теплий інтер’єр. Природні фарби створюють відчуття надійності. Найбільш популярні такі тони:

  • відтінок селом кори;
  • відтінок ґрунту;
  • листяні тони;
  • величезна кількість відтінків гірської породи;

Вибір коричневої палітри воліють неспокійні люди, які хочуть принести урівноваження в свій будинок. Також цей вибір дозволяє домогтися повного розслаблення і спокою, борючись з втомою і дратівливістю.

Запам’ятайте! Різноманітність колірної гами коричневого кольору величезна, але які б ви ні використовували, від каштанового до шоколадного, його краще поєднувати з іншими відтінками

Цей колір прекрасно підходить для оформлення меблів, саме він переважає в цій сфері. Навіть якщо у вітальні використовуються шпалери іншої кольорової гами, коричнева меблі ідеально до них підійдуть. Також матеріали подібного тону чудово поєднуються для оформлення підлоги. Гармонія різних відтінків робить приміщення просто неймовірним.


			Гостиная с коричневыми, красными, золотыми обоями

Підбираючи меблі можна скористатися різними рекомендаціями. В першу чергу підбирати її краще з натурального дерева, так як штучні матеріали виглядають бідно. Також вона з часом не втратить свого виду, а, навпаки, стане виглядати більш шляхетно. Зазвичай підбирають меблі шоколадного кольору, іноді більш світлого кремового. Як раз в тон додають інші елементи інтер’єру, вікна, фіранки, люстра.

Слід зазначити, щоб меблі вигідно виглядала на тлі коричневих шпалер, слід правильно підбирати тони, так як світлим стін потрібно підбирати темний диван, і навпаки, стіни оформлені темними відтінками, ідеально доповняться світлим диваном.

Червоний

Червоний чудово підходить для енергійних та цілеспрямованих людей, готель подібного тону дуже красиво виглядає, але не потрібно так оформляти спальну кімнату, так як червоні тони підбадьорюють і тонізують організм.

Мало хто використовує цей колір для оформлення будинку, так як вважають його недоречним для житлових приміщень. У випадку якщо ви боїтеся експериментувати, варто використовувати різні поєднання. Цей колір володіє різними властивостями, він додає кімнаті енергійність і сексуальність.

Якщо ж ви все-таки зважилися на експеримент, головне, не переборщити з червоною палітрою. Прекрасний варіант – об’єднані шпалери, які підкреслять всі переваги підібраних кольорів, без їх зорового перенасичення. Ідеально підійдуть для комбінування білий, золотий, бежевий та сірий.


			Гостиная с коричневыми, красными, золотыми обоями

Чудово виглядає біло-червоне поєднання, яке надає приміщенню яскравості і незабываемости, подібні кімнати відмінно підходять для активного відпочинку. Ще однією особливістю таких шпалер є можливість застосування дерев’яних елементів декору, які не поєднуються з іншими квітами.

Золотий

Золотистий колір завжди вважався ознакою достатку і розкоші. Він допомагає візуально розширити приміщення, але не занадто, зберігаючи затишну атмосферу. Фахівці відзначають, що золотисті відтінки не повинні бути головними у композиції, набагато краще, коли одна частина золотого поєднується з трьома частинами іншого кольору. При цьому саме золотий колір має виглядати як головні, незважаючи на його меншу присутність. Побічна колірна гамма повинна помірно контрастувати з золотистим, не перебиваючи його, а природно доповнюючи.


			Гостиная с коричневыми, красными, золотыми обоями

Запам’ятайте! Підібрати ідеальне поєднання золотого з іншими відтінками дуже складно, але можливо. Вигідно виглядають комбінації з персиковим кольором, сірим і бежевим. А для створення більш елітного виду вітальні, прекрасно підходить шоколадна гамма, особливо відтінок молочного шоколаду.

Змішування всіх тонів в правильній пропорції може зробити дизайн вашої квартири унікальною, не схожою на що-небудь. Головне, не потрібно перестаратися, так як дуже багато золотистого може створити неприємний ефект. Гості будуть почувати себе незатишно і враження про вас, як особистості також зіпсується.