Італійські шпалери Portofino — уособлення ексклюзивності, стилю і розкоші

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Італійська фабрика Портофіно завжди славилася високою якістю і стильним дизайном продукції.

Всі шпалери з колекцій компанії уособлюють класичний італійський стиль, дозволяють підкреслити шарм і вишуканість будь-якого інтер’єру, а завдяки високій міцності і зносостійкості все частіше використовуються в приміщеннях з нестандартними і несприятливими для інших матеріалів умовами.

Завдяки легкості експлуатації та універсальності використання популярність такої марки набирає обертів, тому було б корисно ознайомитися з особливостями та характерними властивостями шпалер Портофіно.

Основні відомості про виробництві

Компанія Portofino була створена більше 40 років тому, і протягом цього часу постійно вдосконалює технології виробництва і оновлює дизайнерські концепції, використовувані для оформлення продукції. Кожна колекція компанії ексклюзивна і індивідуальна, тому шпалери Portofino з Італії підійдуть навіть покупцям з неординарним смаком.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Оригінальний дизайн і відмінні експлуатаційні характеристики таких матеріалів залучили величезну кількість споживачів, тому продукція компанії експортується в більш ніж 30 країн. Крім стандартних комерційних відносин, компанія прагне розвивати і партнерські зв’язки з багатьма представниками сфери дизайну і архітектури, а тому кожна колекція компанії відповідає світовим тенденціям моди і актуальним тематикам в інтер’єрі.

Компанія має свою студію дизайну, в якій розробляються модні концепції і висуваються яскраві ідеї для таких колекцій. В реальність втілюються тільки самі оригінальні і стильні способи оформлення шпалер, саме тому продукція компанії Портофіно – це завжди яскравий і цікавий стиль, відповідний популярним дизайнерським тематиками.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Незважаючи на те, що під такою торговою маркою випускаються найрізноманітніші матеріали для оздоблення стін, саме шпалери марки Портофіно придбали найбільшу популярність. В останні роки головною сферою діяльності компанії є виготовлення вінілових і флоковых шпалер.

Завдяки наявності шпалер, як на флізеліновій, так і на паперовій основі можливе застосування таких матеріалів у найрізноманітніших приміщеннях. Флок, представлений у вигляді напилення з мелковолокнистого речовини, забезпечує створення оригінальної фактури і рельєфного зовнішнього шару таких шпалер.

Порада: поєднуючи гладкі вінілові шпалери і флокові шпалери компанії Портофіно, ви зможете виділити окремі зони у вашій кімнаті. Залежно від характеру освітлення такі шпалери будуть виробляти різний ефект, а при поєднанні один з одним допоможуть вам підкреслити цікавий декоративний стиль в інтер’єрі.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Незвичайні, вишукані та стильні шпалери з актуальних колекцій Портофіно дозволять створити особливу атмосферу в приміщенні, продемонструвавши головні достоїнства стилю вашої кімнати.

Сучасні технології виробництва дозволили наділити такі шпалери величезним числом позитивних характеристик, які, безумовно, порадують вас в процесі експлуатації.

Особливості та практичні характеристики

Незважаючи на те що практично всі італійські виробники намагаються випускати настінні матеріали, відповідні класичної тематики, розробникам колекцій Портофіно вдалося втілити в реальність ідеї, що дозволяють використовувати шпалери з орнаментом і рельєфною текстурою і старовинних, і в сучасних інтер’єрах.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Крім відмінних естетичних властивостей, шпалери Portofino славляться і практичними характеристиками. Насичені та глибокі відтінки на малюнках і візерунках не знебарвлюються і не вигоряють при контакті з сонячним світлом.

Крім того, шпалери не бояться вологи, протягів, пара, температур, вогню, вони не притягують пил і володіють «дихаючими» властивостями, забезпечуючи циркуляцію повітря.

Порада: вінілові шпалери такого типу можна використовувати навіть у ванній кімнаті, але рекомендуємо вам заздалегідь підготувати поверхню і уважно підійти до вибору відповідного клею.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Висока міцність і зносостійкість матеріалів дозволяє використовувати їх протягом довгого часу: при дбайливому догляді термін служби таких матеріалів може перевищувати 10 років.

Ще однією відмінною особливістю шпалер такий марки є простота наклейки на поверхню будь-якого характеру, а також можливість очищення поверхні за допомогою миючих засобів без побоювання про можливе заподіяння шкоди фарбам або фактурі.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскошиЯкі вибрати шпалери: флізелінові або вінілові? Дізнайтеся про різницю між цими видами шпалер, і визначитися з типом декоративного покриття для стін буде простіше.

Читайте в цій статті про головні переваги вінілових шпалер: дізнайтеся все позитивні властивості і особливості цього виду полотен, познайомтеся з нюансами догляду за ними.

Важлива і цінна характерна риса всіх колекцій Portofino – це екологічність матеріалів. Шпалери абсолютно безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища, а також не викликають подразнень на шкірі і алергічних реакцій.

Додаткова щільність, а також стійкість шпалер до вологи і сонця забезпечується завдяки незвичайному складу: структура шпалер марки Портофіно включає мікроскопічні волокна оксамиту, збільшують період експлуатації і якість таких виробів.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Увага! Вся продукція італійських виробників шпалер стандартизована і відповідає європейським нормативам, і шпалери марки Portofino не є винятком.

Стильні полотна з принтом в дамаському стилі, складними флористичними сюжетами і навіть однотонні шпалери з глибокими і переливаються відтінками стануть головною розкішшю вашого інтер’єру.

Незвичайний рельєф, приємна на дотик фактура, сонячні відблиски на поверхні шпалер, а також яскраві і помітні відтінки зображень – все це можна віднести до основних відмінностей шпалер з колекцій компанії Портофіно від аналогів.

Дизайн шпалер і діапазон цін

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Якщо ви подивитеся на подані нами фото Portofino Fashion, Kashmir, Savana та інших колекцій, то переконайтеся, що вся продукція цієї марки відрізняється за стилістикою і використовуваним відтінкам.

Завдяки різноманітності варіантів використовувати такі шпалери можна, як в елітних інтер’єрах (виконують, швидше, естетичну роль), так і в кімнатах сучасного стилістичного оформлення, призначених для повсякденного перебування або виконують конкретні функції.

Особливістю кожній колекції є можливість з’єднання в цільну картину всіх декоративних елементів і предметів меблів у приміщенні.

Використовуючи шпалери цієї марки, ви зможете створити інтер’єр, в якому будь-яка деталь буде виглядати гармонійно.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

При правильному використанні шпалер такого типу не складе особливої праці розставити акценти в інтер’єрі будь-якого характеру.

Порада: обираючи відтінок, фактуру і візерунки шпалер, враховуйте планування кімнати, її призначення, рівень світла, розміри приміщення і інші чинники, здатні зробити вплив на сприйняття оздоблювальних матеріалів.

Які ж колекції компанії вигідніше використовувати для перетворення інтер’єру? Відповісти на це питання можна, проаналізувавши якість матеріалів, представлені сюжети і, звичайно ж, вартість таких полотен.

Найбільш популярними на сьогоднішній момент залишаються шпалери з таких колекцій:

 • шпалери Portofino Kashmir – одна з колекцій, яка відрізняється різноманітністю сюжетів і тематик. Крім класичних орнаментів і строгих вертикальних смуг на шпалерах можна побачити сюжети у вигляді абстрактних композицій, однотонні полотна з переливами, деревними і рослинними мотивами. Основні відтінки, використовувані в колекції – сірий, чорний, коричневий, фіолетовий, бежевий, синій і бордовий. Вартість – від 4100 до 8400 рублів;
   
 • Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

 • колекція шпалер Portofino Imperia включає полотна світлих і темних відтінків з класичними і строгими візерунками рослинного, флористичного, геометричного типу. Плавні вигини, чіткі лінії і переходи, гра на контрастах і використання відтінків, наближених до натуральних всі ці способи дозволили дизайнерам передати розкіш і вишуканість зображуваного стилю. Шпалери представлені в бежевому і червоному, коричневому, зеленому, рожевому, червоному, сірому і чорному кольорі. Середня вартість – близько 8520-8780 рублів за рулон;
   
 • Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

 • колекція Elegance – шпалери у вигляді квітів, гілок дерев, абстрактних штрихів на рельєфній поверхні, а також класичних візерунків великого розміру. Основні кольори наближені до натуральних і відповідають природної тематики: бежевий, сірий, темно-червоний, коричневі відтінки. Ціна шпалер коливається в межах від 4770 до 7930 рублів;
   
 • Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

 • шпалери в оригінальній колекції Portofino Wild – це однотонні полотна яскравих і теплих відтінків, а також стильні шпалери на природничу тематику у вигляді забарвлень тигрів, зебр, леопардів та інших диких тварин. Яскраві візерунки і яскраві відтінки моментально перетворять будь-який простір і дозволять підкреслити окремі зони в інтер’єрі. Основні відтінки колекції – білий, бежевий, оранжевий, синій, червоний і коричневий. Ціна – від 4470 до 9090 рублів залежно від малюнка;
   
 • Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

 • шпалери з колекції Fashion – полотна у вигляді невеликих орнаментів, стильних геометричних принтів, рослинних сюжетів, а також однотонні шпалери білого, бежевого, сірого і коричневого відтінків. Відмінний варіант для сучасних напрямків в декорі. Вартість колекції – близько 12990-24240 рублів.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскоши

Якщо аналізувати характер представлених в колекціях сюжетів, то стане очевидно, що виробники воліють змішувати різні стилі і культури.

Полотна з цікавими композиціями і насиченими відтінками, з переливами, плавними переходами або нестандартними візерунками на поверхні сприяють створенню унікального стилю, незрівняного з іншими інтер’єрами.

Завдяки такому незвичайному і неповторному поєднанню забезпечується можливість використання дизайнерських шпалер такого типу в абсолютно будь-якому приміщенні.

Итальянские обои Portofino — олицетворение эксклюзивности, стиля и роскошиДивіться підбірку фото інтер’єрів кімнат з фотошпалерами: оригінальна інсталяція на стіні додасть індивідуальності і стильності будь-якій кімнаті.

Пропонуємо ознайомитися з докладною інструкцією, як зняти старі паперові шпалери — легко, швидко, без пошкоджень стін.

Фото з варіантами комбінування шпалер у дитячу дивіться за адресою: https://ru-remont.com/steny/oboi/bumazhnye/bumazhnye-v-interiere/dlya-detskoj.html

Розкіш, вишуканість, елегантність, відповідність модним тенденціям, глибина відтінків і багатий зовнішній вигляд шпалер компанії Портофіно дозволить вам перетворити свій інтер’єр і виділити окремі деталі.