Дитяча кімната для хлопчика з шпалерами York Disney

Кінокомпанія Marvel подарувала світу безліч цікавих мультяшних героїв, а американська шпалерна фабрика York – колекції Disney, в яких ці самі герої оживають. Тепер тематичне казковий простір в дитячій створити так просто!

Вибираючи дизайн дитячої кімнати для хлопчика, ви можете вибрати зображення супергероїв, так і спокійні смуги і точки. Здається, що різниця між однотонними і строкатими полотнами буде занадто нав’язливою? Але дизайнери не дарма включають в колекції і насичені і спокійні полотна. Так набагато легше зонувати простір, виділяючи якісь акцентні зони або привертаючи увагу до певних деталями інтер’єру. На фото шпалер York Disney для хлопчиків зібрано безліч прикладів вдалого зонування – наприклад, коли панно з зображенням сцен з мультфільму «Король Лев» доповнюється африканськими геометричними візерунками, а панно з героями «У пошуках Дорі» – вертикальними смугами з синіх і зелених водоростей.

Детская комната для мальчика с обоями York Disney

Шпалери York Disney фотов інтер’єрі дитячої кімнати

Основні рекомендації

Дитяча для хлопчика зовсім не повинна бути нудною, сірої та «класичної». Ось на що звертайте увагу:

  • занадто великі візерунки не підійдуть для маленьких приміщень;
  • не варто перевантажувати простір кольором;
  • вибирайте героїв, які точно сподобаються вашій дитині.

До речі, шпалери для хлопчика York Disney повністю екологічні (адже це папір), що теж великий плюс.

Цікаві принти з колекції

Каталог шпалер York Disney не перестає дивувати і радувати новинками. Зовсім недавно з’явилася третя серія мультяшних полотен. А це означає, що у вас ще більше можливостей для реалізації дизайну мрії!

Шпалери York Disney в інтер’єрі завжди будуть виглядати дуже цікаво. Однак не варто забувати про вік дитини. Так, до 1,5 років перевантажувати простір колірними плямами не рекомендується. Набагато краще використовувати спокійні смуги, а в ігровій зоні наклеїти витримане панно – наприклад, з картою зі світу Вінні-пуха. Для хлопчиків постарше підійдуть ускладнені візерунки і яскраві плями. Чому б не використовувати полотна з дизайном під Міккі Мауса – з його зображеннями і зображеннями його друзів? Така кімната буде виглядати динамічно і перетвориться на одне суцільне ігровий простір.

Хочете поміркованості? Тоді вибирайте шпалери в дитячу в стриманих коричневих, зелених, синіх і сірих тонах. У колекціях York Disney немає нецікавих рішень незалежно від кольору. Наприклад, вам можуть підійти спокійні фонові полотна з зірочками на тлі блакитного неба або ненав’язливі мотиви з гоночними машинками з серії York Disney 2.

Якщо ж ви оформляєте кімнату для старшого хлопчика, то не обійтися без улюблених супергероїв. Зазвичай такі принти вибирають хлопчаки після 10 років. У цьому віці вони вже можуть самі впевнено сказати, що їм подобається в тому або іншому оформленні. Халк, Людина-павук, Бетмен, Супермен – хто з цих героїв стане найбільш улюбленими? В шпалерах York Disney 3 є як зображення кіношних персонажів, так і цілі сторінки коміксів, перенесені на паперові рулони. Окремий напрямок присвячено кіносаги «Зоряні війни! Вибирайте свій світ Діснея і Марвел. Завдяки шпалерах від американського бренду кімната вашого сина зміниться.

Детская комната для мальчика с обоями York Disney

Шпалери York Disney фотов інтер’єрі дитячої кімнати