Дитяча для дівчинки, з ефектними шпалерами York Disney

Як вибираються шпалери в дитячу? Звичайно, оцінюється відразу кілька факторів: практичність, зносостійкість, зручність у користуванні, легкість в обклеюванні. Але функціональні критерії часто меркнуть перед дизайнерськими. Це правило особливо ефективно працює для дитячої кімнати, адже тут кожен батько хоче створити казкове, фантастичне, особливо затишний простір.

Дитяча для дівчинки – місце дивовижне, романтичне й ніжне. Так і хочеться заповнити всю кімнату сердечками і стрічками, замками і принцесами. І каталог шпалер York Disney підходить для цього якнайкраще! У цьому каталозі є дизайни як для малят, так і для дівчаток постарше, майже підлітків. Колекції виглядають креативно, і, хоча всі герої змальовані з найпопулярніших діснеївських мультфільмів, вони цілком можуть вписатися в оформлення сучасного будинку.

Особливості колекцій

Чому так гарні шпалери York Disney в інтер’єрі? Насамперед тому, що дизайнери передбачили кілька варіацій і продумали масу способів комбінування всіх малюнків:

  • зірки, спокійні вертикальні смуги, зображення неба з хмарами, найніжніші витончені візерунки – для чудових і привертають увагу фонів;
  • оригінальні тематичні малюнки, фонові або геометричні, за якими легко можна «вважати» улюблений мультфільм;
  • витягнуті панно з впізнаваними мультиплікаційними сюжетами і героями. З ними ви перенесетеся в чарівний Багдад або в замок королівської сім’ї, в крижане царство або навіть в джунглі;
  • симпатичні полотна з кристалами, сніжинками, зачарованными візерунками – посвята мультфільму «Холодне серце»;
  • яскраві пі соковиті полотна з латиноамериканським колоритом від нової диснеївській принцеси, Олени;
  • симпатичні метелики, сердечка, мережива, яскравий горошок в стилі Мінні Маус – для того, щоб дитяча ніколи не була нудною;
  • зображення повітряних замків з птахами пурхають для дівчаток постарше;
  • симпатичні плюшеві іграшки з «Доктора Плюшевою»;
  • феї Дінь-Дінь і чарівні пишні квіти.

Також дуже популярні бордюри з принцесами в пишних сукнях. Використовуючи різні комбінації спокійних і насичених полотен, ви створите унікальну дитячу для дочки. Тільки не забувайте, що деталізовані панно краще винести в ігрову зону. А біля ліжка залиште мрійливі орнаменти. Таке зонування ідеально підійде для дитячої!

Детская для девочки с эффектными обоями York Disney

Шпалери York Disney в дитячій кімнаті для дівчинки

Розглядаючи фото шпалер York Disney для дівчаток, ви неодмінно знайдете особливий варіант для свого казкового будинку. Яка принцеса стане кумиром вашої дівчинки? Вибирайте разом – в колекціях York Disney 2 і 3 зібрані всі найпопулярніші діснеївські принцеси, включаючи офіційних і неофіційних, добре відомих і тільки з’явилися.

До речі, ви помічали, що для кожної з принцес характерна своя колірна гама? Так от, шпалери для дівчинки York Disney оформлені в найпопулярніших, ніжних і дівочих відтінках. Це лимонно-жовтий і акварельно-блакитний, блакитний і фіолетовий, сірий і синій, золотистий і помаранчевий, рожевий і червоний.

Детская для девочки с эффектными обоями York Disney

Шпалери York Disney в дитячій кімнаті для дівчинки