Дизайнерський льон — Диво-тканина

Дизайнерский лён — Чудо-тканьУ минулому льон служив матеріалом для грубої одягу простолюдинів, і вибілювали його у ранковій росі. Нині це стильна тканина, затребувана в світі моди! Наш гардероб був би неповним, не май ми літні костюми (сукні, костюми, сорочки та ін.) з льону! Переваги льону незаперечні: тримає форму, повітропроникний, «дихаючий», гіпоалергенний, бактерицидний і антистатичний. Міцне і зносостійке столова та постільна лляна білизна – одна з кращих! Дизайнери часто вибирають льон для віконних штор і меблів в інтер’єрах стилів хюгге, кантрі, прованс, еко, рустик. Льон – це тканина, яка наближає до природи і допомагає релаксувати, підкреслює функціональну красу меблів простих форм з натурального дерева, наповнює простір затишком.

Італійські лляні тканини – ідеальні компаньйони для шпалер новітніх колекцій фірми КТ Eхсlusive. Стильні дизайнерські штори BOURGEON (льон 100%, ширина 140см) – міцного фарбування: на білому полотні троянди й бутони в імпресіоністичній манері зображення, тканина щільна, але м’яка і тонка на дотик, 100%льон GALLIPOLI при висоті штори 320см виглядає як стилізована ряднина з просвітами між горизонтальними і вертикальними нитками основи теплого тону, де квітне ціле поле дрібних червоних маків.

Дизайнерский лён — Чудо-тканьДизайнерский лён — Чудо-тканьДизайнерский лён — Чудо-тканьДизайнерский лён — Чудо-ткань

LECCE-1 — теж стовідсотковий льон з висотою в 320см і по фактурі також ряднина, яка пофарбована в манері пуантилізму точково барвами золотої осені і виглядає яскраво і нарядно. VILLA 02, як і VILLA 03 (льон 100%, 135см ширина) – на блакитно-сірому і пісочному полотнах зображені пишні троянди з витонченими бутонами в обрамленні листя. Зачаровує класикою PALERMO-LINEN (льон 51%, 26% бавовна, 23% шовк), де на світло-пісочному полотні білим і темним шовком виткані великі дамасковые візерунки, – дизайн виглядає розкішно і асоціюється з багатством стилю бароко.

Дизайнерский лён — Чудо-тканьДизайнерский лён — Чудо-ткань

Так само чудовий RAVENNA-LINEN (льон 51%,бавовна 26%, шовк 23%), – на шелковистом бежевому полотні вишиті флоральні арабески у формі ромбів. Темна окантовка візерунка створює враження об’ємного ширяння патернів у повітрі. Полотно МORGANA LINEN (льон 55%, бавовна-45%) дивно красиво завдяки витонченим пятилепестковым квітам льону на темних стеблах з вузькими листками. Елегантний мінімалістичний дизайн MAURIZIO LINEN (льон 55%, бавовна-45%, 135см ширина) – це сіро-зелена тканина з золотисто-коричневими хризантемами. Тканина MELISSA LINEN (льон 55%, бавовна-45%) – зразок артистичності малюнка і віртуозною складності його втілення: вишиті гладдю не тільки пелюстки тюльпана і півонії, але і кожен вишуканий сіро-зелений лист і навіть стебла рослин! У складі однотонних AMSTEL -20 в основному – льон (83%), а легка добавка синтетики (17%) забезпечила ефектний блиск тканини і її несминаемость. Ніжний колорит лляних тканин колекції AMSTEL-20 від кольору лаванди до сизого голубиного крила, від золотистого до попелястого і антрациту підтримає простий, але елегантний сучасний інтер’єр будинку. Італійські лляні тканини збережуть початковий чудовий вигляд надовго! Не втратять у фарбах і якості, – адже це ЛЬОН, тканина на всі часи!

Дизайнерский лён — Чудо-тканьДизайнерский лён — Чудо-тканьДизайнерский лён — Чудо-тканьДизайнерский лён — Чудо-ткань